Autorádio pre Toyota Corolla E12T

všetko o tomto modeli

Moderátor: AndyGTP

Petko147
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Nedeľa, 14. Júna 2020, 13:09

Autorádio pre Toyota Corolla E12T

Príspevok od používateľa Petko147 » Nedeľa, 14. Júna 2020, 16:48

Dobrý deň,
Nevedeli by ste mi prosím vás poradiť nejaké autorádio na Toyotu Corolla E12T Combi?
Zatiaľ som našiel toto: https://www.najlacnejsieautoradia.sk/To ... escription

Ale zbytočne tam má tlačítka po bokoch a cd romku. Ja by som preferoval, keby namiesto toho mohol byť väčší displej, trebárs aspoň 9 palcový.
Ale aby to určite malo Android, aspoň Android 8.0, aspoň 4GB RAMku, aspoň 32GB ROMku, a určite bluetooth a GPS. A tiež Wifi, aby som si mohol z mobilu spraviť hotspot a tým pádom aby som mohol mať v navigácií dopravné informácie. Hľadal som všade možne a zatiaľ to vyzerá tak, že to rádio vyššie je najlepšie čo sa dá kúpiť.. Alebo by sa teoreticky nedalo kúpiť nejaké rádio pre iné auto alebo aspoň pre iný model Toyoty, čo by tam tiež nejako pasovalo, ale malo by väčší ako 7 palcový displej? Našiel som viacero 2dinových rádií, na ktoré by stačilo kúpiť rám, ale tie majú zasa vždy len tak 1, alebo max 2GB RAMky... Alebo ešte ma napadlo, kebyže si kúpim nejaké iné rádio, ktoré by nepasovalo, a nedal by sa zohnať ani správny rám, ale rozmerovo by sa aspoň zmestil dnu, že by som si ten rám sám vytlačil v 3D tlačiarni? Alebo žeby som si kúpil len nejaké obyčajné bluetooth 1dinové rádio, a namiesto rádia tam skúsil nainštalovať tablet?

Ďakujem vám veľmi pekne za pomoc

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných