E11 - Záhadné vypnutie elektroniky

všetko o tomto modeli

Moderátor: AndyGTP

QNTMBL
nula
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Štvrtok, 31. Augusta 2017, 17:51

E11 - Záhadné vypnutie elektroniky

Príspevok od používateľa QNTMBL » Sobota, 10. Marca 2018, 20:38

Ahojte, dnes sa mi na corolle stala zaujímavá vec ktorú som ešte nezažil. Sedel som v aute, motor vypnutý, kľúč bol v polohe ACC ,počúval som rádio, vytiahol som kľúč, rádio logicky vyplo. Medzitým prišiel kamarát, chceli sme odísť tak som vložil kľúč a na jeden šup som kľúč otočil do ON, kde už ide všetká elektronika, a asi po pol sekunde tma. Všetko zhaslo, ako keby som mal odpojenú baterku. Nešlo nič, ani svetlá ani elektronika. Skúšal som vytiahnuť kľúč a znovu vložiť a otočiť a nič. Tak som vystúpil, cca po pol minúte a a kamarát mi hovorí že už mi svieti kontrolka dverí, tak som teda sadol, znovu skúsil otočiť kľúčom a zrazu všetko svietilo a normálne som naštartoval. Neviete čo by to mohlo byť ? Poistka nejaká alebo niečo iné ? Vďaka.

Používateľov profilový obrázok
smutok
Toyota guru
Príspevky: 2145
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Marca 2008, 15:12
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: E11 - Záhadné vypnutie elektroniky

Príspevok od používateľa smutok » Nedeľa, 11. Marca 2018, 07:31

Pre zaciatok by bolo dobre skontrolovat konektory na baterke ci su ciste. Potom pozriet ukostrenia.
A potom mozno skontrolovat konektory v spinacej skrinke a relatka.
Mozno este hlavne poistky ci nie su zoxidovane.
Zatial by som to este chvilku pozoroval. Pokial neslo vobec nic tak problem hladat na baterke, kostre a poistkach.
Pokial svetlo v interieri svietilo alebo kontrolka dveri ale nic ine neslo tak pozriet spinacku a relatka.
EE111 4EFE ATM3FC, LXH12 2L MTM, SCP10 1NZFE MTM5F, ACV30 2AZFE ATM, ZZE120 4ZZFE MTM5F, KSP90 1KRFE MTM5F, AE111 4AGE MTM6F, NDE180 1NDTV MTM6F, NSP130 1NRFE MTM6FS, ZRE181 1ZRFAE CVT, NHP130 1NZFXE CVT

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných