zadna stabilizatorova tyčka (vrzganie kosti) E10 1,3

všetko o tomto modeli

Moderátor: AndyGTP

alachachbar
panic
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Sobota, 26. Marca 2011, 13:36

zadna stabilizatorova tyčka (vrzganie kosti) E10 1,3

Príspevok od používateľa alachachbar » Piatok, 12. Októbra 2012, 17:08

fagani mam pre vas chutovečku s ktorou si neviem radi a ani chalani mi nemaju nato čo povedat s toyoty.
pred nedavnom som si menel obe kosti na zadej naprave,ako inač karbofresku som to rezal no len nechtiac som asi zarezal do tyčky,lebo po montaži novych kosti mi začalo po nerovnostiach strašne vrzgat v s miesta vodiča zamnu vždy len lava strana.
hladal som zavadu všade všetky gumyčky čo nieje povolene čosika proste všetko a došli sme na vec že spodny čap kosti vrzga.OK dobre tak sme ho reklamovali no vrzgalo to furt.tak som vymenel kosti že ak to je vnom že zato nči nedam no po vymene z opačnej strany stale a len ta moja strana vrzga a vždy len ten spodny čap ( a to som už skušal ich vymienat spravej na lavu atd) ked som ich vypodložel podložkami tak to oniečo stichlo,čiže som určite zarezal do stabilizatora.
preto hladam od niekoho odpoved ako utlmit uuuuuuuuplne to menšie vrzganie už som tam daval vazelinu,sopel proste všetko čo maže a jede no trochu bez vysledne..viete ktosika poradit? :(

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných