Original radio E11 + palubovka

všetko o tomto modeli

Moderátor: AndyGTP

Haus
panic
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Nedeľa, 30. Septembra 2012, 17:29

Original radio E11 + palubovka

Príspevok od používateľa Haus » Štvrtok, 27. Decembra 2012, 19:53

Caute, mam E11 facelift s origo radiom, chcel by som vediet ci ho niekto skusal vybrat a zapojit zosik alebo subwoofer, ak ano nech da viac info :)... a druhy problem : nesvietia mi na palubovke lavy a pravy okraj kde sa nachadza stav paliva a teplota vody, v noci je dost problem zistit kam az dojdem s palivom :D :D ... a dalej mi nesvieti oblast nastavovania rychlosti fukarov a teploty... Ma niekto skusenosti s vymenou ziaroviek ? :D.... Hladal som na fore ale nic taketo som nenasiel... ak to tu je tak sa ospravedlnujem :)

Používateľov profilový obrázok
ferdo101
panic
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Septembra 2009, 11:34

Re: Original radio E11 + palubovka

Príspevok od používateľa ferdo101 » Utorok, 1. Januára 2013, 00:37

Čau, ja som už žiarovky menil, len to bolo už dosť dávno takže presný postup si už nepamätám. Prístrojovka musí isť celá von, keď ju budeš ťahať von dávaj bacha lebo el. káble sú dosť krátke aby si ich neutrhol. Budeš potrebovať takéto žiarovky:
Obrázok

Na samotných žiarovkách je natiahnutý taký zelený gumený kondom (aby to svietilo na zeleno) ktorý bol v mojom prípade už úplne na sračky, nové som kúpil vo forstingeri, ale niečo sa mi marí že cena bola neprimeraná na to aká blbosť to je. Stredový panel je brnkačka, stiahneš dole tri otočné gombíky (tie ktorými sa nastavuje teplota, intenzita a priestor do ktorého ma fúkať vzduch, treba vytiahnuť aj šúpatko ktorým sa nastavuje vnútorný/vonkajší okruh) a pod nimi sú skrutky. Samotný panel po odskrutkovaní treba vypáčiť ale opäť bacha na káble.
Toyota Corolla E11 D4D 1CD-FTV 1995 cm3 turbodiesel 3-dverový hatch

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných