ae86(minulost) CARINA TA62 (pritomnost)

Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
Používateľov profilový obrázok
Ryousuke
začiatočník
Príspevky: 334
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Augusta 2004, 09:38
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: ae86(minulost) CARINA TA62 (pritomnost)

Príspevok od používateľa Ryousuke » Nedeľa, 13. Októbra 2019, 00:53

Zapnutie svetiel alebo ventilatoru praveze otacky zvysuje neviem ci je to normalne ci nie beriem to logicky cim vyssia spotreba tym viac to musi dobijat mozno u inych aut je to opacne. EK nakoniec dopadla dobre ale vysli vyssie hodnoty HC lebo som to asi moc znizil na klapke. Je mozne ze tam mam zas nieco zanesene lebo sa s nim malo jazdi skusim pocistit sanie konecne, vstreky a dat tam novy palivovy filter ten nebol meneny od vyroby asi. Inac Tofak ta uchylna hlavica riadiacej paky sa my moc paci taku som chcel tiez raz objednat na ae86 ajked gulicka od toyoty ako mal brat na TE71 vyzera tiez fajn ja som premyslal dat si tam take nieco asi skor miesto tej hlavice co mam len este musim objavit kde sa da taka nova kupit.
85' AE86 GT Coupe silver/black - 2003 - 2016 - Toyota AE86 zavislost :-)
88' Suzuki Swift GTi
88' Mitsubishi Colt GTi
ex. 89' Toyota Corolla E9 gti 4A-GE Tvis


http://go2id.net
http://www.aeu86.org
http://www.club4ag.com

tofak
Toyota guru
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Júna 2008, 21:22
Bydlisko: Košťany nad Turcom (skoro MT)

Re: ae86(minulost) CARINA TA62 (pritomnost)

Príspevok od používateľa tofak » Pondelok, 14. Októbra 2019, 07:44

Ahoj, zapnutie elektrospotrebica vzdy pomoze, alternator musi tu zataz vyrovnat a zacne tlacit ampere, takze ide tazko a to znizi volnobeh kedze brzdi motor. To ale netrva dlho a spravny technik vie kedy je ten spravny cas. Halvicu som za 12E objednal na alieexpresse , lebo akosi priehladna a svetielkujuca neni k mani nikde. Prisla za necele 2 tyzdne a funguje super, len je to dost navykove, a tak zrazu sa mi v kazdom aute radi tazko :-)
Deti sa jej tesia, lebo pekne svieti a plynule meni farbu, ked je auto v tme tak svieti poriadne silno , ale smerom na hor a na plafone robi take pekne obrazce, ale v noci nejazdim takze v pohode. Cez vikend sme absolvovali poslednu jazdu cestou SNP a uz len odhlasit a cakat na jar. Som rad ze bola Carina tento rok na znackach a chodili sme casto ako sa len dalo , aj ked len na rychly nakup do mesta. Odporucam vsetkym co maju stare kraxne a auto sa vam za to odmeni veselym stebotom...
0. od 24.11.2018 aj UFO - 1,8 i-Vtec 103kW
1. Corolla E11 - 4ZZ-FE
2. Carina TA62 (r.v.1982) - 3T
Ex: Starlet darca EP 82- 4E FE
Ex: Starlet EP82-2E E,swap 4E FE(62 kW)
Ex: Carina 2- 4A FE(74 kW)
Ex: Carina E- 4A FE(85 kW)
Ex: Corolla AE86- 4A GE

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných