Čo vás vie najviac naštvat ????

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
Goldak
začiatočník
Príspevky: 377
Dátum registrácie: Štvrtok, 6. Januára 2011, 18:06
Bydlisko: Poprad

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Goldak » Piatok, 25. Marca 2011, 18:16

Nám tu 3 či 4 mesiace opravovali zosun cesty asi 2m úsek .... a to jeden pruh bol prejazdný ale zavreli ju celú parchanti 10km obchádzka
BLACK Yaris 70kw 217nm Little TDI killer
ex.RED Celica ST182

Max11
toyoťák
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Novembra 2010, 23:59
Bydlisko: Žilina

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Max11 » Pondelok, 28. Marca 2011, 10:44

Keď ma v obci s úzkou cestou obieha cez 2 plné čiary blond ženská s telefónom pri uchu za volantom passata a zaradí sa takým spôsobom, že mi takmer zoberie ľavý predný roh. :evil: V takýchto situáciach si vždy nostalgicky spomeniem na staré PC hry ako carmageddon alebo interstate 86 :lol:
Toyota Corolla E12, 4ZZ-FE

3,5 l/100km (Najnovší rekord na trase Zilina - Terchova s palivom Shell FuelSave)
6-7 l/100km (Pri bežnom jazdení)

ToyoCarE

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Pondelok, 28. Marca 2011, 10:53

to sa riesi inak,, pridat trocha,, nech ostane vedla teba,, a nech sa posere od strachu.

Max11
toyoťák
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Novembra 2010, 23:59
Bydlisko: Žilina

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Max11 » Pondelok, 28. Marca 2011, 12:36

Myslim ,ze by jej to bolo jedno tak ako jej bolo jedno, ze pred mnou bolo miesto tak na 3/4 auta :D Ale su aj horsie veci ... napriklad ked niektore blondave barbie dostanu od priatela velke SUV :D
Toyota Corolla E12, 4ZZ-FE

3,5 l/100km (Najnovší rekord na trase Zilina - Terchova s palivom Shell FuelSave)
6-7 l/100km (Pri bežnom jazdení)

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa sonnicek » Štvrtok, 31. Marca 2011, 22:07

ked mi šuští rádio a potom zistím že dáke indivíduum sa mi snažilo ošúpať nožíkom anténu jak banán :x
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Max11
toyoťák
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Novembra 2010, 23:59
Bydlisko: Žilina

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Max11 » Piatok, 1. Apríla 2011, 15:06

To hadam este viac nastve ako ked ju rovno ukradnu. Nam tiez ukradli origo antenu s E12ky a je dost problem zohnat taku co nad 90km/h nevydava zvuky ako pistalka. Origo je dost drahaa :roll:
Toyota Corolla E12, 4ZZ-FE

3,5 l/100km (Najnovší rekord na trase Zilina - Terchova s palivom Shell FuelSave)
6-7 l/100km (Pri bežnom jazdení)

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa sonnicek » Piatok, 1. Apríla 2011, 18:33

zajdi na vrakac, presne tie iste maju vsetky mozne auta aj ta plutvicka kam sa to srobuje
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa chmelo » Streda, 6. Apríla 2011, 10:03

No dnes som v záchvate spravodlivosti zas exceloval :mrgreen:
Ako každé ráno veziem detváky do škôlky, zleziem z kozieho vŕšku ku hlavnej a keďže idem doľava, tak sa postavím na ľavú stranu môjho pruhu a dávam prednosť...ako hovorí vyhláška a aj zdravý rozum.
Prejdú autá z ľava od štreky a čakám, kedy sa do "mojej" vedľajšej cesty napáskujú autá, čo čakajú z prava a tu v modrej fábii ženská v mojom veku začne ukazovať a besnivo artikulovať, že čo tam robím...ostal som ako obarený a v prvej sekunde som myslel, že na to hodím bobek, ale čosi sa vo mne zlomilo, mrkol som do späťáku a keď som videl, že za mnou nikto nieje, tak som sa zvrtol a hybaj za ňou. Ona hneď za križovatkou zatočila ku fabrike, tak reku, zaparkuje na parkovisku a slušne sa jej spýtam....ale ona davaj do fabriky....rampa hore, nikto ma nestavia, tak davaj ja za ňou...6 ročný synátor síce zozadu vraví, aby som sa na to vybodol, ale čo už....no ništ, zastavil som hneď vedľa nej a tá len mrká na drát...s kľudom indiána som vystúpil, pekne pozdravil a pýtam sa, že prečo na mňa máva a gestikuluje...ona na to, že som jej zavadzal a že tam nemám stáť a že ona tadiaľ chodí každý deň...ja jej na to zas, že či som ju obmedzil, alebo nebodaj ohrozil...ona, že áno, že som ju obmedzil...potom, začala, že sa zľakla a tak podobne....vravím jej, že som tam stál a ako sa preboha mohla zľaknúť??? V tom dofrčal dedulo z SBSky na ukrajine, že tam nemám čo robiť....vravím, že viem a ona alibistka sa hneď chytila, že tam nemám čo robiť a tak podobne...tak som jej slušne navrhol zopakovať si autoškolu, prípadne zopár rekondičných jázd...aj keď pochybujem, že ju tam naučia normálnemu chovaniu :roll:
V podstate išlo o to, že musela trochu viac potočiť volantom ako je zvyknutá a to jej asi ohromne vadilo a urazilo jej ego...mohol som sa na to vyprdnúť, to je jasné, ale riadim sa pravidlom, že nerobím iným to, čo nechcem aby robili mne...kvôli takejto sprostosti ukazovať kadečo cez okno je mi proti srsti a ženskej by som to neurobil už vôbec...všeobecne si myslím, že ženské sú za volantom kultivovanejšie ako chlapi, ale ako sledujem, tak výnimky sa nájdu :roll:
Tak a už som sa vyventiloval :mrgreen:
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
Gabo
toyoťák
Príspevky: 972
Dátum registrácie: Streda, 31. Mája 2006, 16:53
Bydlisko: Nitra

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Gabo » Streda, 6. Apríla 2011, 17:04

Pekna prihoda a aj deti ucis, ako sa daju slusne riesit veci.
Toyota Auris TS Hybrid 2016
ex: Toyota Corolla e10 1995
ex: Honda Accord Tourer 2007

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa sonnicek » Streda, 6. Apríla 2011, 19:52

to ma pobavilo :D dneska sa mi stalo tiez nieco podobne idem po ceste pri narodne banke a z lava sa klasicky pripaja cesta a zrazu vyleti dedo na citrone zaflekuje ja si pribrzdim kukam nanho co robi a on zacne kricat buchat do volantu a ukazovat vseliake neopisatelne veci. Kuknem za seba nikdo nejde hned na brzdu kusok si zatocim a pricuvam k dedovi stiahnem okienko a slusne sa ho spytam : mate prosim nejaky problem? on hned spusti : co ty neje..e jak to letis prednost nic? ja mu slusne ze ci by nemal ist k lekarovi ze pravidlo pravej ruky ci mu nic nehovori a ci si nemyli strany 8) starec kuka a zmoze sa len na : a co do pi...e take mlade ucho ma bude poucovat co si o sebe myslis :shock: uz som sa nezmohol za nic tak som mu poprial pekny den a odgumoval prec :lol:
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Max11
toyoťák
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Novembra 2010, 23:59
Bydlisko: Žilina

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Max11 » Streda, 6. Apríla 2011, 21:25

Dnes je den blbec ako vidim :lol:

Tiez mam veselu prihodu. Cuval som prosim pekne na ceste pri jednej bytovke, daval som si pozor, neustale striedal pohlad do vsetkych spetakov a pohyboval sa rychlostou korytnacky. Zrazu len pocujem ,ze mi zapistali zadne senzory ako ked som pri niecom velmi blizko a pocujem naraz. Samozrejme som sa zlakol, pretoze zvycajne senzory upozornuju postupne zvysovanim frekvencie pipania. A kde sa vzal tu sa vzal chlap s malym synom. Bol som v aute s dalsimi troma ludmi a nikto si absolutne nevsimol z ktorej strany prisli. Ten buchot bol kopanec do naraznika od toho chlapa. Zacal sa rozculovat ,ja na neho nechapavo hladim spoza okienka, pretoze som naozaj v tej chvili nevedel pochopit co sa vobec deje a odkial sa vzal... uz uz mi chcel otvorit kluckou dvere tak som stiahol okienko a prve co ma napadlo bolo ze sa ospravedlnim ,lebo mi zatial nedocvaklo co sa stalo :D Tak som sa ospravedlnil, ze som ho naozaj nevidel, zavrel okienko, chlap sa chvilu este nadrapoval ,ale ked videl ,ze mi to je fuk tak to vzdal a siel prec. Az potom mi doslo, ze chodec vlastne ani nemal co robit na ceste a zvlast aspon ja osobne keby som siel s dietatom po ceste pre auta a vidim niekoho cuvat tak sa mu na dialku vyhnem. Zvlast somarsky rozum priblizit sa s dietatom k autu rovno cez mrtvy bod vyhladu vodica aby si clovek kopol do naraznika a ukojil svoje ego...
Toyota Corolla E12, 4ZZ-FE

3,5 l/100km (Najnovší rekord na trase Zilina - Terchova s palivom Shell FuelSave)
6-7 l/100km (Pri bežnom jazdení)

Používateľov profilový obrázok
Goldak
začiatočník
Príspevky: 377
Dátum registrácie: Štvrtok, 6. Januára 2011, 18:06
Bydlisko: Poprad

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Goldak » Streda, 6. Apríla 2011, 23:32

sonnicek napísal:take mlade ucho ma bude poucovat co si o sebe myslis :shock: uz som sa nezmohol za nic tak som mu poprial pekny den a odgumoval prec
Kôli niečomu podobnému mi zomrel kamarát .... starý vyjazdený kamionista na dôchodku si myslel že keď prešiel pol sveta bez nehody tak on vie najlepšie jazdiť netreba rešpektovať nič, nezastal na stopke ani len sa nepozrel či niečo ide na drzáka. Kamarát nestihal nič/motorka/ žena dve deti...chodil jak človek takže 50-60mesto. Dedek si stále neuvedomoval čo urobil ešte aj z policajtom sa hádal že on je kamionista má viac najazdené jak oni tam všetci dokopy že ho nemôžu poučovať...
BLACK Yaris 70kw 217nm Little TDI killer
ex.RED Celica ST182

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa grexos » Štvrtok, 7. Apríla 2011, 08:48

K Maxx11

mne raz prisli vynadat z vedlajsej ulice ze co si dovolujem jazdit 50tkou cez ulicu ved tam sa hravaju deti.... samozrejme som nikoho neohrozil a zastavil daleko pred nimi aby si odpratali branky a aby som si vypocul 10 rocnych zahorackych soplakov ako nadavaju (do pi* auto ide a pod.)

ulica nie je ihrisko a zvlast ked je to spojnica k miestnemu priemyselnemu parku a keby isiel taniekde co to tam ani trosku nepozna ? Proste ludia su egoisti a zbytocne hazarduju tam kde netreba. Hlavne ak kazdy z nich ma dvoj a zahradu za domom.
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Používateľov profilový obrázok
Gabo
toyoťák
Príspevky: 972
Dátum registrácie: Streda, 31. Mája 2006, 16:53
Bydlisko: Nitra

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Gabo » Štvrtok, 7. Apríla 2011, 11:41

Grexos presne tak.
Toyota Auris TS Hybrid 2016
ex: Toyota Corolla e10 1995
ex: Honda Accord Tourer 2007

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa sonnicek » Pondelok, 11. Apríla 2011, 22:36

ked sa musim hadat s milovnikom nemeckych auticiek (hadajte o com) cez faceboook :twisted:
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných