Čo vás vie najviac potešiť ???

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo vás vie najviac potešiť ???

Príspevok od používateľa kuki » Sobota, 19. Júla 2014, 17:35

Stenky, tak to srdecne gratulujem aj tebe. Ale preco nam opisujes svoje predlaktie, to nechapem :mrgreen:

Inak mi to pripomina jeden moj oblubeny:

A: Ty pocuj, ja mam penis ako male dieta!
B: To fakt?
A: Ano! 49cm, 3,5 kila :mrgreen:

Jo a rad by som od Andyho teda vedel o jeho ratolesti (nie neni to dalsia prihravka pre stenkyho :-) )
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Používateľov profilový obrázok
Thomas
Toyota guru
Príspevky: 1388
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 15:25
Bydlisko: BA - Engerau

Re: Čo vás vie najviac potešiť ???

Príspevok od používateľa Thomas » Sobota, 19. Júla 2014, 18:18

V Stenkyracingu sme kvôli Stenkyho predispozíciam vynechali pri nákupe náradia kladivo :twisted:
Toyota Celica 2,0 16v 1993 turbo4wd with swap JDM 3S-GTE
Stock engine, no EGR, Blitz nur Spec + A-M-A + downpipe=1bar, Tial Bov

Toyota Corolla 1,4 VVTi 2004

ex: 2x Celica AT180

tofak
Toyota guru
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Júna 2008, 21:22
Bydlisko: Košťany nad Turcom (skoro MT)

Re: Čo vás vie najviac potešiť ???

Príspevok od používateľa tofak » Pondelok, 21. Júla 2014, 08:12

Hmm tak to uz ano, aspon ked prepina na dialkove, nemusi ani prstom pohnut, staci len trochu stiahnut zvierac a je to tam.
Andymu a rodinke zo srdca gratulujeme. Mato a Stanka a Lukaško (za 2 dni 4tyzdne)
0. od 24.11.2018 aj UFO - 1,8 i-Vtec 103kW
1. Corolla E11 - 4ZZ-FE
2. Carina TA62 (r.v.1982) - 3T
Ex: Starlet darca EP 82- 4E FE
Ex: Starlet EP82-2E E,swap 4E FE(62 kW)
Ex: Carina 2- 4A FE(74 kW)
Ex: Carina E- 4A FE(85 kW)
Ex: Corolla AE86- 4A GE

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Čo vás vie najviac potešiť ???

Príspevok od používateľa spider207 » Streda, 23. Júla 2014, 18:49

Gratulacia Andy.

Sa mi vidi, ze sa to tu posledne mesiace fajne rozrasta :)

Používateľov profilový obrázok
Bebo
Toyota guru
Príspevky: 1015
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 14:36
Bydlisko: MT

Re: Čo vás vie najviac potešiť ???

Príspevok od používateľa Bebo » Streda, 30. Júla 2014, 10:57

Ze sa v tejto drblej dobe este najdu slusni a poctivi ludia. Vcera sme sa po ceste z pretekov zastavili na Zelenci (smer BA - TT) na kavu a ja chuj som tam pri jednom z vonkajsich stolikov nechal ruksak :cry: . Ked som vykladal veci u kamosa v PN, zazonil telefon a nejaka starsia pani sa ma pytala, ci som nebol na Zelenci, lebo nasla a schovala moj batoh. Okamzite som palil naspat. V batohu bolo vsetko - pas, komplet doklady (aj od auta), kreditky, notebook a penazenka s vyse 1600 eurami :shock: . Velmi mila starsia pani, co tam robi na WC mi batoh vratila s tym, nech si ho hned skontrolujem, ci nieco nechyba. Nechybalo. S velkym dakujem som jej nanutil nejake "nalezne" (nechcela o tom ani pocut) a este stale dost rozklepany isiel domov. Tymto by som sa chcel este raz velmi podakovat dotycnej starsej pani z WC na Zelenci, aj ked si to tu asi nikdy neprecita. Stale nemozem uverit, ze sa taki ludia este najdu a ake obrovske stastie som mal, ze pri mojej sprostosti som prave na takehoto cloveka narazil.
Toyota RAV4 Hybrid AWD Selection
Toyota Previa 2,4 XL

Používateľov profilový obrázok
teer7
začiatočník
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Apríla 2008, 21:12
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo vás vie najviac potešiť ???

Príspevok od používateľa teer7 » Streda, 30. Júla 2014, 19:30

Bebo napísal:Ze sa v tejto drblej dobe este najdu slusni a poctivi ludia. Vcera sme sa po ceste z pretekov zastavili na Zelenci (smer BA - TT) na kavu a ja chuj som tam pri jednom z vonkajsich stolikov nechal ruksak :cry: . Ked som vykladal veci u kamosa v PN, zazonil telefon a nejaka starsia pani sa ma pytala, ci som nebol na Zelenci, lebo nasla a schovala moj batoh. Okamzite som palil naspat. V batohu bolo vsetko - pas, komplet doklady (aj od auta), kreditky, notebook a penazenka s vyse 1600 eurami :shock: . Velmi mila starsia pani, co tam robi na WC mi batoh vratila s tym, nech si ho hned skontrolujem, ci nieco nechyba. Nechybalo. S velkym dakujem som jej nanutil nejake "nalezne" (nechcela o tom ani pocut) a este stale dost rozklepany isiel domov. Tymto by som sa chcel este raz velmi podakovat dotycnej starsej pani z WC na Zelenci, aj ked si to tu asi nikdy neprecita. Stale nemozem uverit, ze sa taki ludia este najdu a ake obrovske stastie som mal, ze pri mojej sprostosti som prave na takehoto cloveka narazil.
tak to si mal viac stastia ako rozumu :mrgreen: ale super, ze sa najdu taki poctivci...
Lexus RX400h (2008)
Toyota Corolla Verso 1.6 VVTi (2003)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1997)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1995)

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Čo vás vie najviac potešiť ???

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Streda, 30. Júla 2014, 19:51

Skvele, brutal stastie si mal :-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Čo vás vie najviac potešiť ???

Príspevok od používateľa spider207 » Štvrtok, 31. Júla 2014, 17:18

Vidis, byt na mieste tej upratovacky tak tiez vratim.. vsak sa predsa pozname nie? :D Ale vazne, fakt super ze sa najdu takyto ludia.
Ja som zazil nieco podobne pred par tyzdnami, boli sme na akcii Den stromu v Ciernom Balogu a akosi sme nestihli zobrat nejaky ten pamatny privesok. Pri odchode som sa este pytal na infe ci nieco nemaju, ale uz nebolo. Tak som len tak synovi polosmutne povedal, ze nic uz nie je, ale ved nevadi (ako keby tomu to parmesacne skvrna rozumelo). No a o par sekund za mnou dobehne nejaka tetuska, ze vsak ona ma a kludne nam ho daruje. Tak sme so zenou len tak cumeli :shock: Nie, ze by ten privesok bolo nieco specialne, ale proste na tej tetuske bolo vidno, ze my si ho asi viac uzijeme ako ona a bez problemov ho posunula. Vtedy nam velmi sprijemnila den.

No a v neposlednom rade ma potesilo, ze konecne mi dosiel noz co som si nechal indivindi spravit. Cakal som nan vyse roka a vysolil pekny balik (na moje pomery, kedze nie som ziadny nozofil), ale oplatilo sa 8)

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Gabo
toyoťák
Príspevky: 972
Dátum registrácie: Streda, 31. Mája 2006, 16:53
Bydlisko: Nitra

Re: Čo vás vie najviac potešiť ???

Príspevok od používateľa Gabo » Piatok, 1. Augusta 2014, 14:02

Bebo mal si obrovské šťastie v nešťastí ;-)
Toyota Auris TS Hybrid 2016
ex: Toyota Corolla e10 1995
ex: Honda Accord Tourer 2007

Používateľov profilový obrázok
Bebo
Toyota guru
Príspevky: 1015
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 14:36
Bydlisko: MT

Re: Čo vás vie najviac potešiť ???

Príspevok od používateľa Bebo » Piatok, 1. Augusta 2014, 19:54

To teda, este furt ma obleje, ked si na to spomeniem. Tetuska ma prekvapila napr. aj tym, ze si na mna dokazala zohnat cislo. V penazenke som totiz nemal ziadne vizitky. Doobeda som mal v BA jedno zasadnutie na paralympijskom vybore a v batohu boli nejake papiere z toho zasadnutia, na jednom bol kontakt na SPV, tak tam zavolala a vypytala si na mna cislo ;-) . Inak pred par rokmi som v bankomate v martinskom Tescu nasiel 1000 korun, tak som ich zobral a chvilu tam pockal, ci sa po ne niekto vrati. Nik nechodil, tak som ich zaniesol na informacku, ze ak ich niekto bude zhanat, nech mu ich vratia. Tetky na informacke na mna kukali jak puk. A pred 2 rokmi som na parkovisku nasiel penazenku s dokladmi a asi 50 eurami - bol som ju zaniest majitelovi domov. Tak sa mi to asi teraz v dobrom vratilo :) .
Toyota RAV4 Hybrid AWD Selection
Toyota Previa 2,4 XL

Používateľov profilový obrázok
stefan-celica
Toyota guru
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Septembra 2008, 20:07
Bydlisko: Slovensko

Re: Čo vás vie najviac potešiť ???

Príspevok od používateľa stefan-celica » Sobota, 2. Augusta 2014, 18:30

stefan-celica napísal:asfalt je asfalt :D motokary cassovia ring KE najlepsi cas 26,733s moj cas 26,745s

go kart LM si tu svoju vydoskovanu trat moze strcit niekam, minule sme tam prisli o pol 8 vecer a boli sme prvy za cely den, trat spinava s motokarmi trebalo bojovat aby isli v stope.
Dnes sme s kamaratom na cassovia ringu pokorili magicku hranicu on 10kg lahsi rekord trate 25,963s ja 25,989s, treti najlepsi cas 26,080, vo Vechci - Vranov nad Toplou sme hned prvy den atakovali rekord, skoda, ze je Kart one arena na duhej strane SK tam by sme si urcite dobre zajazdili :)
Toyota Celica T20 ST202 129kw 3SGE McPherson :) 376 916km, Evans Coolants, K&N, PUR 80Sh
Renault Trafic 2.0dci M9R L2H1 toto auto my bol čert dlžný
Subaru Legacy AWD 2.0 boxer EJ20 318 000km

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo vás vie najviac potešiť ???

Príspevok od používateľa kuki » Nedeľa, 3. Augusta 2014, 13:18

stefan-celica napísal:
stefan-celica napísal:asfalt je asfalt :D motokary cassovia ring KE najlepsi cas 26,733s moj cas 26,745s

go kart LM si tu svoju vydoskovanu trat moze strcit niekam, minule sme tam prisli o pol 8 vecer a boli sme prvy za cely den, trat spinava s motokarmi trebalo bojovat aby isli v stope.
Dnes sme s kamaratom na cassovia ringu pokorili magicku hranicu on 10kg lahsi rekord trate 25,963s ja 25,989s, treti najlepsi cas 26,080, vo Vechci - Vranov nad Toplou sme hned prvy den atakovali rekord, skoda, ze je Kart one arena na duhej strane SK tam by sme si urcite dobre zajazdili :)
Pekne! Tiez som takto uradoval v Brne v Modricich. Hned prvu jazdu 0.002s od rekordu trate :-D. V kart one je to tazsie, jazdi tam "elita" prvy raz som bol tusim 5s od rekordu trate... teraz je to uz lepsie ale rekord tam clovek nezajazdi, pri beznych jazdach to udajne ani nejde
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Používateľov profilový obrázok
smutok
Toyota guru
Príspevky: 2145
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Marca 2008, 15:12
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac potešiť ???

Príspevok od používateľa smutok » Nedeľa, 3. Augusta 2014, 21:39

Ide to aj pri beznych jazdach, len musis mat na to podmienky. Vhodna teplota a tlak vzduchu a zaroven zohriata kara a vela skusenosti s tratou a naradim. A oranzove kary pre verejnost su rychlejsie ako cierne na ktorych sa jazdia len preteky. Ale vzhladom na to, ze ludia sa k tomu chovaju horsie ako dobytok, tak su samozrejme aj vyrznejsie rozdiely v oranzovych karach.
No ale pokial nemas poriadne skusenosti s jazdenim na tej trate a celkovo na halovych motokarach, tak rekord asi fakt nezajazdis.
EE111 4EFE ATM3FC, LXH12 2L MTM, SCP10 1NZFE MTM5F, ACV30 2AZFE ATM, ZZE120 4ZZFE MTM5F, KSP90 1KRFE MTM5F, AE111 4AGE MTM6F, NDE180 1NDTV MTM6F, NSP130 1NRFE MTM6FS, ZRE181 1ZRFAE CVT, NHP130 1NZFXE CVT

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo vás vie najviac potešiť ???

Príspevok od používateľa kuki » Pondelok, 4. Augusta 2014, 01:07

A tebe sa to uz podarilo smutok? Resp. ako blizko si sa dostal? Je pravda, ze ked tam idem raz za stvrt roka, tak to nie je zrovna idealna frekvencia. Ale mne Ali vravel, ze na beznych jazdach rekord trate proste spravit nejde, ze to chce aspon 40 minut v kuse jazdit - ze len 20 min sa kara zohrieva. A este je tu jedna vec - fyzicke dispozicie sofera. Ja s mojimi 2 metrami a 90-100 kilami sa mozem snazit kolko chcem... pol sekundy handicap len kvoli tomu. Krasne to bolo vidno, ked jazdili baby. Na rovinke proste pomaly ale iste uchadzali :-(

Suhlasim s tym, ze treningom sa clovek zlepsi, vhodna teplota trate a vhodny vyber (resp. stastie) kary pomozu, ale rekord trate je vzdy nedosiahnutelny.
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Používateľov profilový obrázok
smutok
Toyota guru
Príspevky: 2145
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Marca 2008, 15:12
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac potešiť ???

Príspevok od používateľa smutok » Pondelok, 4. Augusta 2014, 07:18

S tvojou vahou na rekord zabudni. 10 kg robi asi 0.4-0.5 sekundy na kolo. Ja s mojou vahou mozem zabudnut na rekordy, ale vecsinou som tak sekundu za top jazdcami ale rozdiel 25 kilo proste neoklames.
S tymi 40 minutami, to nie je uplne pravda ale v prvej 10 minutovke rekord pravdepodobne nedas. Ale v prvych 20 minutach sa to da, samozrejme este musis mat aj prazdnu nadrz a vahu okolo 60-70 kg, mozno aj o neake to kilo viac ale to musis byt fakt dobry a mat poriadne najazdene.
EE111 4EFE ATM3FC, LXH12 2L MTM, SCP10 1NZFE MTM5F, ACV30 2AZFE ATM, ZZE120 4ZZFE MTM5F, KSP90 1KRFE MTM5F, AE111 4AGE MTM6F, NDE180 1NDTV MTM6F, NSP130 1NRFE MTM6FS, ZRE181 1ZRFAE CVT, NHP130 1NZFXE CVT

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných