Kryt pod motor - Avensis 2004 benzin 2.0

všetko o tomto modeli
haman
panic
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Utorok, 5. Októbra 2010, 14:04
Bydlisko: Bratislava, Avensis 2.0 benzin 2004

Kryt pod motor - Avensis 2004 benzin 2.0

Príspevok od používateľa haman » Pondelok, 8. Júla 2013, 12:53

Ahojte,

postupne som znicil tie plasty na podvozku medzi prednymi kolesami ktore su prichytene o predny blatnik.
Najprv len tak padali a suchali zem, ked sa mi chcelo tak som si ich rukou zdvihol a dal naspat. pri rychlosti nad 120km/h ich tlak vzduchu znovu vyhodil z polohy.

Aj som to skusal 'zosit' takymi stahovacimi paskami, ale to tiez dlho nevydrzalo. Aktualne som nozikom odrezal, to co trci, aby to nesuchalo o zem (to suchanie vzbudzovalo velku neziadanu pozornost :D ) - do jesene to ale chcem mat vymenene, aby mi tam nesla voda.

Nasiel som stranku, ktora dodava kryty pod motor (dufam, ze toto je ten spravny nazov dielu, ktory hladam):

http://www.krytypodmotor.cz/toyota-avensis

Moja otazka je, ci si mam teda od nich objednat su sadu krytov (pravy, stredny, lavy) dokopy za 109EUR a dat si to niekde namontovat alebo to mam riesit inak (volat na inzeraty, kde ponukaju avensis na diely, alebo oslovit nejakeho slovenskeho predajcu dielov, atd)

Dufam, ze odkaz na toho CZ predajcu (nemam s nim nic) neporusuje pravidla fora, ak ano, kludne moderatori prispevok zeditujte alebo zmazte.

diky moc za pomoc!

/haman

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: Kryt pod motor - Avensis 2004 benzin 2.0

Príspevok od používateľa AndyGTP » Pondelok, 8. Júla 2013, 13:30

ahoj, skus si pozriet este aj nieco na www.aci.sk, aspon pre porovnanie. Moja skusenost je taka, ze tieto lacnejsie neoriginalne plasty sa tazko montuju, lebo su proste nekvalitne. Na druhej strane, zodpoveda to ich cene a mnohi si pretrpia tazsiu montaz skrz nelicovanie a neviem co vsetko, lebo ta cena je nizka.

vseobecne toto plati ako "vada" u Avensisu T25, takze vymenit by som to dal urcite. Len je na tebe, ci chces original alebo tieto lacnejsie.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: Kryt pod motor - Avensis 2004 benzin 2.0

Príspevok od používateľa fajry » Pondelok, 8. Júla 2013, 16:11

Vela krytov od ACI montoval kamarat v servise a je pravda co pise Andy, ze castokrat nepasovali - najme dierky na sroby. Co vsak nie je ziadna tragedia, kedze ten plast je makky a lahko sa cez neho dostane srob. A potom aj takyto kryt splni svoj ucel a myslim, ze cenovy rozdiel medzi origo a neorigo je znacny.
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní