TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská baba)

Informácie o zrazoch a akciách, ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 6. Júna 2011, 20:53

napisem to teda inak, 42korun za pol litra žbrndy... tak takto, vlani sa mi bufet pacil ovela viacej! aj ked to boli ti isti...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa spider207 » Pondelok, 6. Júna 2011, 21:12

hovorim, podla mna je jasne, ze ceny tam budu vysoke a treba sa tomu prisposobit - bud som ochotny tolko za to dat a kupim na mieste alebo si vecer pred akciou skocim doma nieco kupit, pripadne kupim po ceste ak uvidim nejaky market.. nem?
Gabo ja suhlasim s Tebou, ze to bolo drahe (aj na moj vkus), ale s tym som pocital a preto som sa zariadil inak..

Používateľov profilový obrázok
scream
toyoťák
Príspevky: 753
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:28
Bydlisko: Kosice

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa scream » Pondelok, 6. Júna 2011, 21:26

no mna serie, ze ak by som chcel prist tak ma stoji len doprava pomaly 150E a vy tu riesite, ci klobaska stoji 2 abo 3 eura :lol:

...som si doprial radsej nove brzdy a olej toho roku:)
Swift Sport ZC32S
Mazda 626 2002 1.8
ex:Accord Cl9 2.4 Vtec-i
ex:Celica 7A-FE
ex: Felicia 1.3 1999

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 6. Júna 2011, 22:59

klobasky sa neriesili, tie boli okej :-)... no benzin stal aj mna cez 100eciek... No mali sme co pit, ale v tom teple to uz bolo okolo 14tej vrele....
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa AndyGTP » Pondelok, 6. Júna 2011, 23:49

Ondro, dobry report s konstruktivnou kritikou, nejdem obhajovat niektore veci, len sa pokusim vysvetlit...
ondrik napísal: - samozrejme technika, ako uz spominany mikrofon, chybali mi vysielacky, dorozumievanie vramci skupiny ludi ochotnych s niecim pomoct bolo zalostne.
vysielacky som mal u seba, ale elvis ich poslal po poslickovi a dosli zalostne neskoro + bol som nasraty na ten poje.. mikrofon a riesil som 2x horedole zbesilu jazdu do pezinka, aby sme "zachranili" organizaciu taviacu sa v chaoz..

- stanok nippon, hosi, nabuduce by som asi zvolil niekde inde, idealne vedla bufetu, kde ludia sedia a tlacia sa niecim, alebo niekde tak ako bola ozvucovacia technika, hrad, bycikle a tak. Tiez kedze ste mali roboty tolko kolko ste mali, mozno postavit do stanku nejaku fundovanu zodpovednu osobu co by tam zaskakovala keby nieco.
dobry napad, opat konstruktivna kritika, ale naozaj sa to vsetko odvijalo od toho necakaneho nanosu bordelu, ktory sme s grexom museli odkydavat, mnoho veci malo vyzerat uplne inak a nikoho zodpovedneho sme okrem Aspire na brane nemali, komu by som to zveril a kto by rad kysol za stolikom s haraburdami

- nejaka ta mapka co tu uz padla, by nebola odveci. A po poslednych skusenostiach mozno aj mapka trasy na jazdu zrucnosti pre niektorych dezorientovanych (nic v zlom, ti co ste netriafali, tiez som si to radsej najprv presiel pesi)
mapka je dobry napad, moze to byt inovacia roka :)

- skoda chalanov z radical, ze museli odist tak skoro, to bol dost podstatny tahak celej akcie...
to je pravda, ale bohuzial ako ich krstny foter prestavam mat na nich rozhodujuci vplyv, lebo ked si ludia z organizacneho vyboru King of drift zmyslia, ze zmenia trening o tyzden skor, tak nemam ziadne paky, ako ich na nasej akcii udrzat cely den, kedze (logicky) sa chystaju zabojovat o prve priecky a potrebuju trenovat. Neni to v mojich silach uz tieto veci. Nabuduce mozno nedojdu, ak bude sutaz napriklad.

- Personal - nechcem tymto nikoho nijako nutit, ale ocenil by som keby sa aspon z teamu pridali niektori s pomocou, nejakou organizaciou alebo podobne. Ten pan s casomierou bol uz celkom nervozny z toho, ze nam musel organizovat starty, kazdeho poucovat pred startom ze tesne za cielom treba zastavit, hlavne ked tam stali diaci zrovna v zone za cielom, kde ked niektori nezabrzdili tak ich vnimali asi ako dalsie kuzele...
objektivne sme mali menej pomocnych ruk, nez sme cakali, niekolko ludi vypadlo necakane tesne pred zrazom (napr. aj elvis) a ja kedze som riesil spominane sracky, nemal som cas nejak efektivne usmernovat tych par, co ostalo. Startovanie a zapisovanie by mal mat Jaro s Casomierou pod palcom, nakolko bol plateny za to, ale osveta ucastnikom chybala, skrz mikrofon a podobne.

- detsky kutik - ani neviem ci bol nejaky, kedze som sa dole dostal malokedy a nejako som nepostrehol ci to tam niekto koordinuje. Tiez by to chcelo zavazne jedneho cloveka z Teamu, ktory tam bude za nas ako za team. Nespoliehat sa na to, ze niektora mamina tam ukociruje okrem svojich aj ostatne deti.
tu nejdem byt zly, nikto si to nebude dufam brat zle a osobne, ale spolahol som sa na par ludi s detmi, ktori by sa popri starani sa o svoje vlastne s dalsimi fotrovcami nejak postarali o program. Nechcem aby to stalo len na chmelovi, ktory z objektivnych pricin tesne pred zrazom ucast zrusil, ale nemam napad, ako to do buducna osetrit. Tesil ma len napraskany skakaci hrad, kde este aj fotri ku koncu zrazu trampolinovali spolu s detvakmi.

- s tymi lavickami hore pri trati, no neviem, museli by byt az hore pod stromom vo svahu ako boli kedysi, kedze poukladanie pri trati na asfalte by mohlo dopadnut velmi zle.
sedenie, lavicky, kosenie, uprava arealu.. toto je na dost dlhu, mozno radsej neverejnu diskusiu, vela veci, ktore ste vypichli sa za priatelsku cenu prenajmu zabezpecit nedalo, nakolko aj buducnost celeho arealu je mozno otazna, takze nepokosenie ci sedenie my ako TTS ovplyvnit naozaj nevieme. Spolahnut sa da jedine na catering, ze prinesu vlastne sedenie + zopar lavic, ktore su skladom priamo v areali, ale dopyt na sedenie v okoli drahy to nevyriesi. Ja viem, ze mnohi tu na fore nevidia do zakulisia Paddocku, snazim sa preto naznacit, ze tieto veci bohuzial ovplyvnit nevieme a mozno sa uz ani z urcitych dovodov nezlepsia, lebo aj prevadzkar ma zviazane ruky.

- neviem ci niekde na anketovom listku bolo napisane kde je urna, necital som to, priznavam sa, ale pokial bola pri vstupe, tak to tiez nie je moc dobre miesto. Navrhujem premiestnit tieto meetingove zalezitosti niekde tam kde je ta drevena konstrukcia (mini tribuna ci co to je) pride mi to ze by to mohlo byt dobre miesto. Hore na to zabradlie zavesime plachtu ze Team Office a dole bude sediet clovek, co bude zodpovedat vseliake otazky, budu tam letaky, nalepky, anketa, atd...
toto je dobry napad, ale opat tazky na realizaciu, nakolko nemame nikoho, kto bude ochotny zadarmo alebo za nejakych trapnych 10 eur sediet cely den na riti a robit vyssie uvedene veci profesionalne. Napad skvely, ale za posledne tri roky som okrem par ludi (ved vy viete ktori ste to) nenasiel nejaky stabilny team, ktory by pevne a kazdorocne drzal opraty v rukach. KAzdy rok z toho jadra vypadnu minimalne dvaja ludia, ktori raz nieco dobre zabezpecili, ale dalsi rok sa uz neda s nimi z roznych dovodov ratat.
Takze dobuducna hlavna otazka znie, ze kto sa na co fixne podujme a s laskou a stopercentnou kvalitou to na zraze zabezpeci. Este spracujem anketove listky a z nich bude tiez nejaky zaujimavy vystup.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa fajry » Utorok, 7. Júna 2011, 09:01

Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
Legon
Toyota guru
Príspevky: 1417
Dátum registrácie: Nedeľa, 22. Júna 2008, 02:58
Bydlisko: Jarok
Kontaktovať používateľa:

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa Legon » Utorok, 7. Júna 2011, 09:09

K tomu detskemu kutiku,

Ved nebolo ani vyclenene miesto tak ako po ine roky ...
Miesto treba aspon obohnat paskov, kriedy som doniesol, nezohnal som sice na rychlo tie hrube ale kupil som aspon skolske dve balenia a nechal ich tam na stoliku.

Detvakom robit program nieje jednoduche, je to "praca na plny uvazok". Pozna to kazdy rodic. Doma este nemame take hracky co by boli prinesitelne ako hromadne hranie, az na lopty, mozno maly bicykel, lopty tam vsak podla mna nemaju co robit, odskocia im a v zapale boja pojdu pre ne cez mrtvoly a neskonci to dobre...

Chlapci z nipponu to pochopili a vedia ze presediet cely zraz niekde na zadku a cumiet do blba nieje ziadna vyhra a preto aj ten ich stanok dopadol ako dopadol a tak dopadnu aj rodicia, bud budu len opatrovatelia deti ako kazdy den doma a specialna akcia u nich bude len nasadenie vsetkych sil na strazenie...

Najvacsie lakadlo je pre decka skakaci hrad, to bola aj najvacsia paka na synatora, preco by asi aj isiel, ale vyhrbilo sa to inak. Tento hrad by bolo treba udrzat aj keby ziadny detsky kutik nebyval, lebo je to pre decka nieco co doma nemaju a zabavia sa tam najviac.

Dalsi silny nastroj je opekacka, ale opekanisko, ktore sme tam spravili minuly rok bolo ... bolo vobec tam ? Lebo v tych miestach bolo cez pol metra vysoka trava a ako uz bolo povedane, poslete do takej travy decka ked tofacik uz zlakal dvoch kliestikov ? Takze aj opeacka pada, a ty co ma poznaju vedia ze opekanie ci varenie gulasu je pre mna velky pozitok ...

klasicke kreslenie nebolo, co ma mrzi lebo z toho si viem predstavit aj sutaz, ale potom treba zabezpecit papiere a farbicky.

Detska jazda zrucnosti - treba rozmysliet lebo decka si musia same priniest "vozidko" na ktorom budu jazdit.

Vo vseobecnosti povedane tento rok detsky kutik padol, nebol v takom meritku ako byval, ci bude byvat neviem, Chmelik mi telefonoval a velke plany na rok su, ak sa teda nic opat neudeje a prehovorim konecne aj manzelinu ...

Ono si treba rozmysliet ake deti sa budu na zraz brat, deti do 5 rokov potrebuju poobedny spanok, nevravim ze vsetky ale vacsina a prve co mna napadlo, kde by som dal mojich harantov na poobedny spanok ? Ak aj mozno vydrzia tak im to solidne rozhody rytmus a vecer po peknej akcii si uzijete domace strazenie do polnoci lebo pospia po ceste domov, alebo doma a budu to mat posunute, alebo sa o 11tej - 12tej zoberiete domov ...

Vacsie deti sa aj tak vacsinou motaju okolo rodicov, lebo si konecne uzivaju chvilku v ich spolocnosti.

Velmi tuzim po tom mat s mojimi detmi rovnaku zalubu auta, chodit ako otec s nimi a ukazovat im ich, rozpravat sa s nimi o nich atd. ale moje su na to este male.

JA som aj trochu sebecky v tomto, lebo je to jeden z mala dni kedy som "slobodny" a nemusim riesit deti, manzelku, co jest, ako zabavit decka atd. ale robim si co chcem, a takycho dni je odkedy mame deti stale menej a menej. Ale ak uz tam ako rodic decko zoberiem tak ANO, je treba detsky kutik, ked nic ine aspon skakaci hrad aby sa aspon na chvilu zabavili, lebo neverim ze ich budu bavit auta cely den ako nas ...
Ako ide cas decka rastu a blizi sa aj cas kedy ich na taku akciu zoberiem, ci uz dobrovolne, alebo na silu, lebo inak sa mozno na TTSzraz ani nedostanem ...

Používateľov profilový obrázok
Legon
Toyota guru
Príspevky: 1417
Dátum registrácie: Nedeľa, 22. Júna 2008, 02:58
Bydlisko: Jarok
Kontaktovať používateľa:

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa Legon » Utorok, 7. Júna 2011, 09:12


myslim ze by nebolo od veci spravit im samostatnu temu inak opat zapadnu do diskusie, tu temu uzavriet a diskutovat len tu.
Do tej temy by som dal linky na galerky aj z predchadzajucich rocnikov, nech vidno ako TTS zraz rastie.

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa spider207 » Utorok, 7. Júna 2011, 10:29

K tym kliestom - ja som chytil 2ks este na konci marca resp prelom marec-april ak ma pamat neklame, a to v takej nadmorskej vyske kde sa predtym nevyskytovali, takze naozaj bacha na to..

Ohladom deti suhlasim napr. s Legonom, pekne napisane.. osobne teda deti nemam, ale je pravda, ze ku vsetkemu co chceme aby bolo robene poriadne tak tam vacsinou treba aby bol nejaky "veduci" - niekto pri vstupnej brane, jazda zrucnosti, nippon, detsky kutik.. a ako pisal Andy, je tazke zohnat niekoho kto pride na zraz a bude sa cely den "opalovat" na jednom mieste.. vacsina co tam z nas ide tak si chce ten den uzit a to akosi nejde ruka v ruke s takouto organizacnou vypomocou, tam je to bud-alebo..

ohladom opekacky - ked uz sa donieslo vsetko mozne aj nemozne tak to chce zohnat nejaku velku kosu a rano pred zrazom par m2 vykosit, to by slo nie? :) Alebo aj piatok vecer.. napr s tymto by som ja nemal problem keby bola kosa, rad prilozim ruku k dielu, len by som musel prist uz v piatok bo to nemam zrovna 20km na Babu..

je to vsetko o ludoch, o nas klubakoch, ako si to zariadime tak taky zraz budeme mat..
alebo druha varianta, je to o peniazoch - daju sa najst/zaplatil ludia co budu mat konkretne veci na starosti, ale potom pochybujem, ze bude vstupne 5€.. a neviem kolki by prisli na zraz keby bolo vstupne napr. 20-30€..

tak ci onak, mne sa zraz velmi pacil a pokial budem moct tak o rok pridem zase.. spoznal som super ludi, videl pekne auta, vylet som si uzil.. takze este raz velka vdaka kazdemu kto sa co i len malickou castou pricinil o to, ze sa tohtorocny TTS meeting mohol konat a ze sme sa tam zisli ;-)

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa ondrik » Utorok, 7. Júna 2011, 10:50

no, rano bola kosa, to je fakt... :mrgreen:
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Henry33
panic
Príspevky: 87
Dátum registrácie: Piatok, 16. Júla 2010, 14:27

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa Henry33 » Utorok, 7. Júna 2011, 15:55

tie vysledky budu kedy ? :D

dufam ze som nebol posledny ;) to by ma mrzelo lebo som tam nechal 3mm dezenu :lol: tak aspon nech som neni posledny :cry:

Používateľov profilový obrázok
Srandista
Toyota guru
Príspevky: 1503
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 13:46
Bydlisko: Brno

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa Srandista » Utorok, 7. Júna 2011, 17:52

Ala napísal:
Henry33 napísal:tie vysledky budu kedy ? :D

dufam ze som nebol posledny ;) to by ma mrzelo lebo som tam nechal 3mm dezenu :lol: tak aspon nech som neni posledny :cry:
Nemaj obavy, väčší slimák ako ja, si isto nebol ;-)
Nahodou Ala, ty si vyhrala celu svoju kategoriu ;-)
Hyundai i30 1.5 T-GDI 2022, cervena
Toyota Corolla 1.8 TS 2003, cervena
Ex: Toyota Corolla 1.3 G6 1998, cervena
Family: Toyota Yaris 1.3 2006, modra metaliza
Obrázok

tofak
Toyota guru
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Júna 2008, 21:22
Bydlisko: Košťany nad Turcom (skoro MT)

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa tofak » Utorok, 7. Júna 2011, 18:08

Ondrik,ale ved si si sfukol vankus aby nebolo teplo a lahol kolmo na karimatku, tak aka kosa :D

Inak nabuduce tu KOSU donesiem (a nie preto, ze som Martin) a vsetkym kliestom odseknem odrazovy mostik.

Vsetci co ste chceli opekat, tak fajn ohnisko aj s posedenim+stol+drevo tam bolo a sice vykosene nebolo, ale bolo udupane piatkovym tmolenim sa okolo pahreby.......stacilo sa spytat. Spoznavacie znamenie modra AVIA.


Aj ked sme nemali zo zrazu takmer nic (kukame foto a otvarame oci), ale prideme aj na buduci rok, len by sme boli radi (Tofak+Stanka) keby nas niekto na chvilu vymenil, ze by sme sa poprechadzali a kukali, konecne by som mohol sepkat co to o autach co tam boli. Ked budeme mat kazdy aspon dvoch zastupcov, tak sa da zraz uzit a to pre vsetkych co pomahaju.

Inak som skoro zletel z tych schodov, ked som videl kolko aut prislo. Klobuk dolu :( ten som si zabudol doma a tak som bol na pokraji upalu.

Neviem ci to pisat, lebo to chce, zas dalsieho cloveka, ale kludne sa podujmem, registraciu na jazdu zrucnosti, staci len ked zucastneny dostane svoje cislo k menu, skonci to kusok pred ostrymi jazdami ( ved na nemeranych nech skusia, a potom sa mozu registrnut :D , cize mala pauza pred meranymi jazdami )

Trat treba odfotit z hora, nech je kazdy rok ta ista a da sa porovnat, ako kto sa za ten rok zlepsil.
Zastavenie v cieli je samozrejmost a ak nie penalizacia 1s , len na to zastavenie treba trochu viac miesta.

Ta tribuna bola mierne rozoberatelna, takze sadnut sa dalo, len tien ocakavat tazko.
Ked chodim na zraz, tak si vzdy berem malu rybarsku stolicku a veget.

Zraz sa mi pacil a bol som spokojny, kolko vela ludi doslo.

Chcem podakovat Andymu, za ochotu riesit kopec veci, Stanke, ze zapisovala hod zotrvakom, Jancimu, ze ma zastupil pri ukludnovani rozbehnutych zotrvakov a ze lepil cisla na starte meranych jazd, Ondrikovi za stavanie trate, usmernovanie jazdiacich a ich brzdenie, Goldakovi za pomoc Ondrikovi :D a mnoho inych veci co vsetci zvladli.

Myslim, ze nemame problem dotiahnut svoju cinnost na zraze do dokonalosti, len chybaju ludia pocas akcie.

Netreba prist uz v piatok, ani rano v sobotu, len pomoct ked uz to bezi a na to sa da prihlasit hocikedy v sobotu.
Prihlaska sa vola: Nechces nachvilu pomoct??

Aj ked ta piatkova atmoska je nezabudnutelna :D a dakujem vsetkym co tam boli (konecne sme spoznali Jirku s rodinou) a vsetkym co prisli kuknut. Pozdravujem uja Paddocka a samozrejme Barona (to bol ten chutny(asi) maly).

Tesime sa na buduci rok a vsetci vylepsime co sa da.
Naposledy upravil/-a tofak v Utorok, 7. Júna 2011, 20:47, upravené celkom 1 krát.
0. od 24.11.2018 aj UFO - 1,8 i-Vtec 103kW
1. Corolla E11 - 4ZZ-FE
2. Carina TA62 (r.v.1982) - 3T
Ex: Starlet darca EP 82- 4E FE
Ex: Starlet EP82-2E E,swap 4E FE(62 kW)
Ex: Carina 2- 4A FE(74 kW)
Ex: Carina E- 4A FE(85 kW)
Ex: Corolla AE86- 4A GE

Používateľov profilový obrázok
JirkaC
panic
Príspevky: 120
Dátum registrácie: Nedeľa, 12. Septembra 2004, 13:26

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa JirkaC » Utorok, 7. Júna 2011, 19:08

Kamarádi,taky jsme rádi,že jsme v pátek s Vámi posedšli .
Byli jsme rádi,že jste nás vzali k sobě.Je mezi námi věkový rozdíl,ale velmi jsme si porozuměli.
Prostě to bylo všechno fajn.
Všichni se těšíme na příští sraz.Určitě přijedeme v pátek a rádi zopakujeme tu grilovačku.
Jirka s rodinou

Používateľov profilový obrázok
Goldak
začiatočník
Príspevky: 377
Dátum registrácie: Štvrtok, 6. Januára 2011, 18:06
Bydlisko: Poprad

Re: TOYOTATEAM SLOVAKIA Meeting 2011 - 4.6.2011 (Pezinská ba

Príspevok od používateľa Goldak » Utorok, 7. Júna 2011, 20:04

tofak napísal:Ondrik,ale ved si si sfukol vankus aby nebolo teplo a lahol kolmo na karimatku, tak aka kosa :D
Však Ondrik fajnšmeker čo bude spať jak normálny človek že ? :mrgreen: :mrgreen:
Ináč tie hlášky nemali chybu fakt som sa dlho tak úprimne nezasmial.
Mne bolo pre zmenu krásne teplúčko vyspal som sa doružova ;-)
Vďaka za pribratie do piatkovej tábornickej partie ;-)
Dostavím sa aj na rok ak dožijem :mrgreen:

Ďakujem Ludis-ovi za zvezenie a utvrdenie že musím mať ST 185 :mrgreen:
Jirka na teba myslím bohužial ležím v posteli z ňákou pliagou takže do roboty ani nepáchnem :?
BLACK Yaris 70kw 217nm Little TDI killer
ex.RED Celica ST182

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných