P: Toyota Celica 2.0 GTI ST182 rv 1991

autá na predaj, ...
Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

P: Toyota Celica 2.0 GTI ST182 rv 1991

Príspevok od používateľa AndyGTP » Nedeľa, 18. Februára 2007, 23:11

takze nasa znama celica opat meni majitela po roku presne. Ma najazdenych 201 000 km, viac krat meneny olej, pretesnena vana, kvalitne renovovane servo, nove simeringy na motore, nove ulozenie (silentbloky) stabilizatorov prednych, nove tycky stabilizatorov prednych, zakupena sada novych prednych a zadnych jap. dosticiek brzdovych zn. Kashiyama (snad som sa nepomylil v nazne..) ktore cakaju na vymenu, menene filtre....atd uz si nepamatam. O auto bolo viac nez dobre starane a veci ktore "odchadzali" sa aktivne riesili ako ste si vsimli mozno. Startovanie sa zlepsilo podstatne, stale vsak chyta niekedy na druhy krat. Motor je vo velmi dobrom stave a prevodovka+radiaca paka je fakt super. Lak presiel mensou renovaciou v minulosti. Pseudo GT4 kapota bola nanovo striekana ale pokus o napravu nie moc vydarenej roboty pri napodobnovani az tak nevysiel (pukliny v laku na mieste naduchu). K autu je aj zatvorena "zimna kapota".

stav: podla mna velmi dobry, primerany veku

vybava: plne funkcne ABS, elektrony 16", zimne povodne elektrony, el.okna, el.siber, ovl.el.spatakov nefunguje, radio s CD MP3, vyfuk Remus, osuchany sportovy volant, starsi alarm s DO, tlmice Koni, pruziny Eibach.

cena: ca 100 tis, pripadne dohoda

dovod: kupa fungl noveho a lacnejsieho (spotrebou) japonca. Drzte palce, snad mlademu vyjde svišť, tie su teraz vvo fajn ponukach

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)


Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa AndyGTP » Streda, 21. Februára 2007, 19:39

takze swift je na ceste, celica sa definitivne predava, ak mate niekto nejakeho znameho tuziaceho po charizmatickej starsej (ale sviznej) dame, dajte vediet :D

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa AndyGTP » Pondelok, 5. Marca 2007, 19:16

predane na 99 percent, cena 90tis, znizena kvoli tomu ze mu napalili PP dvere, nie moc, ale su prevalene, poskodeny lak. Smola..

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
Hupi
panic
Príspevky: 95
Dátum registrácie: Utorok, 12. Decembra 2006, 00:37
Bydlisko: Pezinok
Kontaktovať používateľa:

Re:

Príspevok od používateľa Hupi » Piatok, 27. Júla 2007, 00:22

AndyGTP napísal:predane na 99 percent, cena 90tis, znizena kvoli tomu ze mu napalili PP dvere, nie moc, ale su prevalene, poskodeny lak. Smola..
Skoda, ze som pred polrokom nepozeral tvoju ponuku, ja som kupil tu moju v oktobri za podobnu cenu ako si ty predal tuto celicu a ta moja je v podstatne horsom stave :( :( :(
Toyota Celica 1991 1.6STi 4A-FE

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: P: Toyota Celica 2.0 GTI ST182 rv 1991

Príspevok od používateľa AndyGTP » Piatok, 27. Júla 2007, 07:29

hupi, je dost mozne ze sa bude predavat znova, ale stav musim zistit, lebo sa mi cosi donieslo...hm. Dam ti jednoznacne vediet keby daco. Ale skoda...pretoze verim ze u teba by bola v lepsich rukach.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
Hupi
panic
Príspevky: 95
Dátum registrácie: Utorok, 12. Decembra 2006, 00:37
Bydlisko: Pezinok
Kontaktovať používateľa:

Re: P: Toyota Celica 2.0 GTI ST182 rv 1991

Príspevok od používateľa Hupi » Piatok, 27. Júla 2007, 17:17

AndyGTP napísal:hupi, je dost mozne ze sa bude predavat znova, ale stav musim zistit, lebo sa mi cosi donieslo...hm. Dam ti jednoznacne vediet keby daco. Ale skoda...pretoze verim ze u teba by bola v lepsich rukach.
diky moc za doveru :) no o tu moju sa staram a snazim, ale skratka neda sa stale - nie su uz financie :( takze aj keby sa predavala bo som ju videl vyzerala fakt skvele ;) klobuk dolu a viem ze si sa o nu staral so srdcom, nie ako ten moj predosli majitel. Jedine ze by kupil niekto tu moju a potom by som kupil ja tu tvoju (byvalu) a nieco doplatil ale momentalne to nie je zahrnute v mojom rozpocte :) tak neviem, len som to polutoval, ze som mohol mat za tie peniaze fakt dobre auto a nie to moje s ktorym to predchadzajuci majitel lietal na ukrajine a bural do kazdeho stlpu co videl :(
Toyota Celica 1991 1.6STi 4A-FE

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných