Toyota Corolla 1.6GTi

autá na predaj, ...
Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Toyota Corolla 1.6GTi

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 5. Novembra 2007, 14:28

a ma to vsetko ok, aby to preslo na STK? EK? je to totiz pre mna dost dolezite ;-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Martin1
panic
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Sobota, 3. Novembra 2007, 12:25

Re: Toyota Corolla 1.6GTi

Príspevok od používateľa Martin1 » Pondelok, 5. Novembra 2007, 15:34

Ak by to bolo bez investícii bola by tam iná cena, ide oto čo hľadáš, ked som to kupoval ja kupoval som to preto lebo GTi, jazdila mi na tom mama, preto je tam za 2 roky čo ho mám najazdených len prá kilometrov, porobená kasna okrem jedného blatníku, vymenený olej sviečky tlmiče, brzdové platničky a penu, nemal som čas venovať sa tomu autu a dať ho dokopy a ani nebudem mať, preto ho predávam, čiže pre mňa je ideálny kupca ten ktorý hľadá vyslovene takéto auto, ak ti nezáleží na nových pneu, možeš si dam dať svoje a ja dám auto aj za 14t.
Momentálne aj po celú dobu čo ho mám je to auto pojazdné nie je to vrak, mám v kurfi aj nejaké veci ktoré treba vymeniť/manžeta, čap/ ale to už nechám na nového majiteľa.
STK a EK vybavíš aj bez auta, len to stojí o trochu viacej ako s autom :)

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Toyota Corolla 1.6GTi

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 5. Novembra 2007, 15:44

martin1 Ja poredavam moje auto a docasne potrebujem nieco na presuvanie sa z A do B, a samozrejme to moze byt len a len Toyota, kedze Skodovicu nejak nemusim uz.
Pneu nepotrebujem, kedze si viem zohnat z pneuservisu zadara.(mimochodom, aky rozmer tam ide?) Viem, ze STK a EK sa daju aj bez auta, ale u nas vo VK som mal dost problemi s mojou, kvoli emisiam, kedze KAT nemam, tak preto chcem vediet, ci to svieti, brzdi, smerovkuje, a ci nevypadnem cez podlahu, to je vsetko, ostatne pretlacit viem hocikedy.
Tak predbezne len aby si vedel a ak ju nepredas dovtedy, tak 2dec tyzden by to slo. Ak mas kupca, predaj hned :!: ;-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Martin1
panic
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Sobota, 3. Novembra 2007, 12:25

Re: Toyota Corolla 1.6GTi

Príspevok od používateľa Martin1 » Streda, 7. Novembra 2007, 10:53

nová cena 18000,-

Martin1
panic
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Sobota, 3. Novembra 2007, 12:25

Re: Toyota Corolla 1.6GTi

Príspevok od používateľa Martin1 » Štvrtok, 8. Novembra 2007, 19:27

PREDANÉ

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných