software

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
johnC
toyoťák
Príspevky: 583
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Februára 2006, 19:12
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

software

Príspevok od používateľa johnC » Nedeľa, 22. Apríla 2007, 20:16

nahodou som natrafil na takyto torent Toyota+Navigation+Map+Europe+Ver+1+2004-2005(Datei+6[1][1].93+Gb+Alcohol+120).torrent tak som ho potahol a bolo v nom Toyota Navigation Map Europe Ver 1 2004-2005(Datei 6.93 Gb Alcohol 120) (Compat-Gps-Lexus)(Dlenmultisesion).rar v tom bolo zase Map europe.md0, Map europe.mdf, Map europe.mds pointa je vtom ze neviem co stym mam teraz robit , v com to otvorit atd.... a ma to 7gb
poradte niekto plz
Toyota Corolla E11/Scott Reflex 10/noKia/Lunex DCM-fz7/Logitech-mouse/Verbatim FDD/Adibas/Mentos/Primeros
.... ideal for mňa !

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa fajry » Nedeľa, 22. Apríla 2007, 20:36

John, to ci si stiahol je v prvom rade nelegalna kopia! A Ty si sa prave stal softwarovy pirat!

Ten software sa pouziva v navigaciach, ktore su zabudovane v Toyotach - ziadne pridavne tomtomy, nuvii, ... ale priamo v palubovke zabudovana navigacia.

Aj ked to otvoris v niecom, tak Ti je to v podstate na nic.
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drgi » Nedeľa, 22. Apríla 2007, 21:00

ty si nejaky fajnovy fajry, cely svet zije na nelegalnom softveri :-) a okrem toho, z kazdeho predaneho napalovacieho media, pasky, HDD, usbkluca platis poplatok pre SOZA, za nelegalne napalovanie. takze preco si nestiahnut nejaky ten soft, ktory si si uz predplatil? :-)

.mds/.mdf by sa mali dat namountovat do virtualnej DVDromky (Daemon Tools, Alcohol 120%), tak mozes poskusat a daj vediet.

http://filext.com/info/showthread.php?t=323
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Pondelok, 23. Apríla 2007, 11:31

odporucam iba spravnu verziu Alcohol120% ak to chces palit, inak to daemon tools otvoria.

ale kedze to bude naozaj do auta k tomu softu co tam je, tak to asi tazko odskusas... ale mozno existuje nejaky emulator ;)
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných