gabko24

Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: gabko24

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Sobota, 14. Septembra 2013, 15:40

3/4 is200 uk doma na suciastky. Tymto este raz Denisovi alias K7lexus dakujem.
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: gabko24

Príspevok od používateľa spider207 » Pondelok, 16. Septembra 2013, 17:02

:D a zase sa budes mat s cim bavit :)

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: gabko24

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Streda, 18. Septembra 2013, 20:44

Vyzera to tak, ze auticko ide do serioveho stavu... seriove brzdy, kolesa, podvozok, vyfuk, maska...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
Bebo
Toyota guru
Príspevky: 1015
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 14:36
Bydlisko: MT

Re: gabko24

Príspevok od používateľa Bebo » Streda, 18. Septembra 2013, 20:49

Co ide z domu, ked ju davas spat do serie?
Toyota RAV4 Hybrid AWD Selection
Toyota Previa 2,4 XL

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: gabko24

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Streda, 18. Septembra 2013, 21:37

Budem ju jazdit seriovu, performance si odlozim, az ked bude auto cisto na tie ucely :-) a mozno sa aj popreda nieco, mozno aj auto, uvidime...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: gabko24

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Štvrtok, 17. Októbra 2013, 10:34

Auticko ma novu STK aj EK, novy olejcek s filtrom :-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: gabko24

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Sobota, 19. Októbra 2013, 11:29

a co ma najviacej tesi, ze som dolozil z UK IS knofliky na ohrev sedaciek a ono mi to hreje... nepochopim :-D uz MR.S sa domnieval, lebo kablovacka bola natahana, tak som len zapojil knofile a hla, hreje to .-)
dnes vycisteny KN vlozka filtra origo KN sadou, aj naimpregnovane to je, urcite sa bude ISku lepsie dychat, neskutocne mnozstvo bordelu tam bolo :)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: gabko24

Príspevok od používateľa spider207 » Sobota, 19. Októbra 2013, 12:03

tak s tymi sedackami to je husteeee :D normalne si upgradol auto na Luxury Edition :mrgreen:

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: gabko24

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Sobota, 19. Októbra 2013, 12:06

dvoma knoflickami :-D sranda :-D
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: gabko24

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Nedeľa, 10. Novembra 2013, 20:27

Letne koberceky vymenene za zimne, zajtra vymenim aj kolesa so zimakmi, ktore som dnes trosku ozivil ;-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: gabko24

Príspevok od používateľa spider207 » Pondelok, 11. Novembra 2013, 18:02

ake tam mas zimne koberceky, nejake gumenne?

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: gabko24

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 11. Novembra 2013, 19:49

ano, gumene a spodok tak isto ako na velurovych take pichliace, proti pohybu... :-)
dnes obute zimne pneu, tretia ich sezona, zrejme posledna, v lete ich dojazdim...ajtak to nebola najstastnejsia volba, nejake Falken... 215/45R17
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: gabko24

Príspevok od používateľa spider207 » Utorok, 12. Novembra 2013, 20:32

tie koberce si mal uz k autu ci si to niekde kupoval? daj nejaky tip.. to chcem :D resp, asi by sa hodili.. na zimu prakticka vec.

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: gabko24

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Utorok, 12. Novembra 2013, 20:33

Predne s autom a zadne mi doobjednal predavajuci mr.s za nejakych 50 ci60eur...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: gabko24

Príspevok od používateľa spider207 » Utorok, 12. Novembra 2013, 20:39

hmm.. skusim pokukat po ebay, mozno na nieco natrafim..
inak na tych letnych kobercekoch ja nemam zo spodu nic, su hladke jak detska prdelka.. a uprimne, aj ma to miestami stve, ten pri pedaloch sa stale akosi taha k opierke lavej nohy.. dost ma to vytaca :) mozno nemam origo koberceky, aj ked nejaky Lexus chromovy stitok tam je..

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných