Scream - Celica 6G :)

Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
Používateľov profilový obrázok
scream
toyoťák
Príspevky: 753
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:28
Bydlisko: Kosice

Re: Scream - Celica 6G :)

Príspevok od používateľa scream » Štvrtok, 19. Mája 2011, 07:52

jj bol som na aplinke...auto zase prekvapilo, vzadu sa viezol skoro dvojmetrovy kamarat:D ... sam som cyklista (uz skor pasivnejsie), takze beriem ohlad ked nejakych stretnem za volantom ale ta cesta z aplinky po ceste na bajku, na to som nikdy nenabral odvahu, vzdy som to radsej fukol cez les... :)lebo tam podaktori jazdia jak blazni, predbiehaju do zakrut...

Na fotkach vyzera nalestene auto super, realita je taka, ze by trebalo strieknut predny naraznik lebo to je nekvalitne spravene, praska to. A predne blatniky na vrchnej hrane stratili na lesku. :)
Swift Sport ZC32S
Mazda 626 2002 1.8
ex:Accord Cl9 2.4 Vtec-i
ex:Celica 7A-FE
ex: Felicia 1.3 1999

Používateľov profilový obrázok
scream
toyoťák
Príspevky: 753
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:28
Bydlisko: Kosice

Re: Scream - Celica 6G :)

Príspevok od používateľa scream » Sobota, 21. Mája 2011, 20:32

Obrázok

Uploaded with ImageShack.us

za 1000km menime... chcel som maxlife, podarilo sa mi ale vykseftovat toto:)
Swift Sport ZC32S
Mazda 626 2002 1.8
ex:Accord Cl9 2.4 Vtec-i
ex:Celica 7A-FE
ex: Felicia 1.3 1999

Používateľov profilový obrázok
scream
toyoťák
Príspevky: 753
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:28
Bydlisko: Kosice

Re: Scream - Celica 6G :)

Príspevok od používateľa scream » Streda, 1. Júna 2011, 17:42

Co to, co to? :)

-predne kotuciky ATE + brzdovka a spojkova.
-vymena olej +filter
-doliata baterka, prefuknutie vzduchoveho filtra
...a este som aj spravil skuksku na B:)

Obrázok

Uploaded with ImageShack.us

takto to vyzera zo spodu :
Obrázok

Uploaded with ImageShack.us
Swift Sport ZC32S
Mazda 626 2002 1.8
ex:Accord Cl9 2.4 Vtec-i
ex:Celica 7A-FE
ex: Felicia 1.3 1999

milos
začiatočník
Príspevky: 211
Dátum registrácie: Streda, 27. Mája 2009, 19:08
Bydlisko: Poprad

Re: Scream - Celica 6G :)

Príspevok od používateľa milos » Streda, 1. Júna 2011, 21:34

takže ked sa dari tak sa dari :D
Toyota Corolla E12 1.4 VVTi

Používateľov profilový obrázok
scream
toyoťák
Príspevky: 753
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:28
Bydlisko: Kosice

Re: Scream - Celica 6G :)

Príspevok od používateľa scream » Štvrtok, 2. Júna 2011, 15:29

tak vcera sa toho stihlo dost... este zajtra geometria a som spokojny:)

EDIT: Geometria hotova, dufam, ze cele leto uz budem len umyvat a tankovat:)
Swift Sport ZC32S
Mazda 626 2002 1.8
ex:Accord Cl9 2.4 Vtec-i
ex:Celica 7A-FE
ex: Felicia 1.3 1999

Používateľov profilový obrázok
scream
toyoťák
Príspevky: 753
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:28
Bydlisko: Kosice

Re: Scream - Celica 6G :)

Príspevok od používateľa scream » Streda, 17. Augusta 2011, 19:10

Vyumyvane, povysavane a trosku navoskovane predne blatniky s naraznikom... a natankovana plna nadrz za 1,415E/l na lukoile:)
Obrázok
Obrázok
Swift Sport ZC32S
Mazda 626 2002 1.8
ex:Accord Cl9 2.4 Vtec-i
ex:Celica 7A-FE
ex: Felicia 1.3 1999

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Scream - Celica 6G :)

Príspevok od používateľa spider207 » Streda, 17. Augusta 2011, 19:52

pekneeee, je to fesak.. teda kraska :D dobre to vyzera, sekne tomu ta farba.. ze ferrari rosso :D

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: Scream - Celica 6G :)

Príspevok od používateľa sonnicek » Streda, 17. Augusta 2011, 20:25

cim lestis palubku, plasty mas ju nejaku super ciernu :mrgreen:
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Používateľov profilový obrázok
Legon
Toyota guru
Príspevky: 1417
Dátum registrácie: Nedeľa, 22. Júna 2008, 02:58
Bydlisko: Jarok
Kontaktovať používateľa:

Re: Scream - Celica 6G :)

Príspevok od používateľa Legon » Streda, 17. Augusta 2011, 20:48

:) pekna, ked pozriem obr. po kupe a teraz tak su to dve rozdielne auta :D pekne lestis/cistis ;)

Používateľov profilový obrázok
scream
toyoťák
Príspevky: 753
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:28
Bydlisko: Kosice

Re: Scream - Celica 6G :)

Príspevok od používateľa scream » Streda, 17. Augusta 2011, 23:24

tak nalestena vyzera ozaj omnoho lepsie a zakryje to aj mensie chyby laku po 14 rokoch uzivania:) palubka - nic specialne, sem tam utriem tymi vlhcenymi utierkami, co som kupil v lidli ked bola akcia:)

...jedina starost s autom je, ze papa olej, inak nemozem krive slovo povedat.... ale to ako som cital je bezna vec pri 7A-FE a vraj ked sa dolieva tak nie je problem najazdit dalsich x tisic km...
Swift Sport ZC32S
Mazda 626 2002 1.8
ex:Accord Cl9 2.4 Vtec-i
ex:Celica 7A-FE
ex: Felicia 1.3 1999

Používateľov profilový obrázok
scream
toyoťák
Príspevky: 753
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:28
Bydlisko: Kosice

Re: Scream - Celica 6G :)

Príspevok od používateľa scream » Štvrtok, 1. Septembra 2011, 15:52

Kedze cez leto auticko sluzilo bezchybne v akomkolvek rezime jazdy, zvladlo aj derave cesty, tak dostalo darcek (hlavne ja:) ) . Akurat som ich namontoval, su to JBL GTO6528E, hraju podstatne lepsie ako tie smejdy, co som kupil za dvacku. Tie zas presuniem dozadu ked sa mi bude chciet. Zajtra este natankujeme plnu maxxmotion a mozme ist na mensi vylet:)

Obrázok
Swift Sport ZC32S
Mazda 626 2002 1.8
ex:Accord Cl9 2.4 Vtec-i
ex:Celica 7A-FE
ex: Felicia 1.3 1999

Používateľov profilový obrázok
Srandista
Toyota guru
Príspevky: 1506
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 13:46
Bydlisko: Brno

Re: Scream - Celica 6G :)

Príspevok od používateľa Srandista » Štvrtok, 1. Septembra 2011, 15:56

Dufam ze to nejdes namontovat do zadneho plata :?
Hyundai i30 1.5 T-GDI 2022, cervena
Toyota Corolla 1.8 TS 2003, cervena
Ex: Toyota Corolla 1.3 G6 1998, cervena
Family: Toyota Yaris 1.3 2006, modra metaliza
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
scream
toyoťák
Príspevky: 753
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:28
Bydlisko: Kosice

Re: Scream - Celica 6G :)

Príspevok od používateľa scream » Štvrtok, 1. Septembra 2011, 16:10

nie nie, to su len 165cm... sli do prednych dveri... a tie co boli v predu dam do " zadnych dveri" ... len tam musim zbastlit nejako uchyt a natiahnut kable ... preto pisem, ze ak sa mi bude chciet:)
Swift Sport ZC32S
Mazda 626 2002 1.8
ex:Accord Cl9 2.4 Vtec-i
ex:Celica 7A-FE
ex: Felicia 1.3 1999

Používateľov profilový obrázok
scream
toyoťák
Príspevky: 753
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:28
Bydlisko: Kosice

Re: Scream - Celica 6G :)

Príspevok od používateľa scream » Pondelok, 5. Septembra 2011, 11:42

stare repro ostali nevyuzite, tak som si povedal ze pojdu dozadu... no ale bez tych origo uchytov to bola dost neprijemna robota.... este natiahnem kable a bude hotovo...

Obrázok
Swift Sport ZC32S
Mazda 626 2002 1.8
ex:Accord Cl9 2.4 Vtec-i
ex:Celica 7A-FE
ex: Felicia 1.3 1999

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: Scream - Celica 6G :)

Príspevok od používateľa ondrik » Pondelok, 5. Septembra 2011, 13:22

Co si nepovedal, mam niekde tie origo uchyty z mojej...
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných