TTS Fight Club

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: GT 86 novinky a články

Príspevok od používateľa spider207 » Utorok, 20. Novembra 2012, 17:17

fesny :mrgreen: ale nie, ja beriem, ze Rasto ma v mnohom pravdu, len keby mal ist clovek naozaj do dosledkov tak si to dnes fakt hodi, lebo vieme ze doba je aka je.. stoji to sice za ho.., ale s usmevom je zivot krajsi :D
kuki, hadam sa nejakom zraze stretneme alebo mozno aj pri inej prilezitosti stretneme.. clovek nikdy nevie ;-)

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: GT 86 novinky a články

Príspevok od používateľa Rasťo » Streda, 21. Novembra 2012, 06:31

Oki Spider...na Tvoj povel si to idem hodiť...
Inak trochu totálne pesimistického OT:
Keď som prednedávnom konštatoval že 75% tohto fóra je OT, tak mi poslednou dobou neostáva nič iné, len konštatovaž že ostali živé už len dva thready, ktoré sa aspoň trochu oplatí sledovať...a to je koľko? 1% z celého fóra??? Inak ste si z pôvodne technicky orientovaného fóra z toho urobili chat...čož je dosť smutné...no dosť bolo OT...
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: GT 86 novinky a články

Príspevok od používateľa kuki » Streda, 21. Novembra 2012, 08:43

sipder207 - to ti gratulujem, ale ja som stastne zenaty :-) Hadam sa stretneme, budem rad, ak sa zadari ;-)

Rasťo - Mozem porovnat z fordackym forom a poviem asi tolko, ze toto forum je neporovnatelne sporiadanejsie co sa OT tyka. A je ho tu ovela menej. Viem, ze je to na chuja citat temu, ktora ta zaujima, a mat tam kopu OT balastu. Na druhu stranu, v netechnickych temach mi to nevadi. A ked je niekde komunita ludi, co sa poznaju a kamrataia a rozumeju si, tak si chcu pisat o vsetkom, nie len o uniku oleja alebo kde je dobry servis. Neda sa kazdy den prist na forum a pisat nieco nove technickeho charakteru. Bez toho OT by nevznikla tak silna komunita, mozno by nikdy nebol TTS zraz, lebo by si vsetci boli cudzi. A naopak, ak by tu nebola komunita ludi, co si rozumeju, nebolo by tu ani "tolko" OT. A opat sa vratim k porovnaniu s fordackym forom. To, ze tam je OT daleko viac mimo kontrolu, to forum v mojich ociach nedegraduje. Naopak, som rad, ze tam panuje dobra nalada a je stale sranda. A sem tam sa preberie aj nieco okolo aut Ford. Naopak, na TTS mam oproti ford foru potom pocit, akoby "zdochol pes". Prosim nechapat negativne, proste konstatujem.

P.S. Paci sa mi, ako sa stazujes na OT prispevkom, ktory je OT a este aj napises, ze "ste si vytvorili". Sme si vytvorili, aj ty, aj ja, aj ostatni ;-)
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: GT 86 novinky a články

Príspevok od používateľa Rasťo » Streda, 21. Novembra 2012, 09:33

Už sme totál OT, takže posledný OT v tomto threade a pre mňa za mňa to celé zmažte:
Prečítaj si moju reakciu ktorá to celé rozpútala. Čo v nej bolo OT a kto s OT vlastne začal???
Máš dojem že moja reakcia na vyjadrenie Elvisa (a to že chcel/chce - neviem aktuálny stav jednu kúpiť) v jeho "článku" ohľadom MR2 bola OT???
Máš dojem že je OT to, že nie byť Subaru, dnes žiadna GT86 nie je???
Howgh...
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: GT 86 novinky a články

Príspevok od používateľa kuki » Streda, 21. Novembra 2012, 09:54

Rasťo, ale sak ja nehovorim nic k ziadnemu z prispevkov, co si vymenoval. Komentujem tvoj posledny prispevok. A tam to plati, ako pisem.
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa spider207 » Streda, 21. Novembra 2012, 15:34

Rasťo, nikde som nepísal, že si to máš hodiť (zase ideš do extrémov vďaka tomu pesimistickému postoju), proste som konštatoval, že značná časť Tvojich príspevkov je značne pesimistická, niekedy možno až príliš a niektorých ľudí môžeš zbytočne odradiť aj keď by sa nejaké cestičky dali nájsť, nič nie je čiernobiele.. v každom prípade som to nemyslel zle, bol to skôr len postreh, ak si si to zobral bližšie srdcu ako som chcel tak ma to mrzí, to som v pláne nemal. Chcel som to trošku odľahčiť, aj keď uznávam, že to bolo OT a začal som s tým ja, no asi som nenatrafil na niekoho so zmyslom pre humor...

Tiež môžem porovnať s bmw fórom, tak rok-dva dozadu to ešte bolo fajn, dnes je to dosť žumpa a pôvodní zakladatelia sa skôr dohovoria cez mobil alebo inak, ale je to asi všade rovnaké a postihne to časom každé fórum.. aj toto, akurát tu je menšia komunita, takže to ešte nejaký pátek potrvá (možno)..

btw kuki, však ja som tiez šťastne ženatý..a? ;-)
Súhlas s kuki-m, aj v oblasti "OT" aj technických príspevkov. Však Rasťo ak máš čím prispieť tak prispej, ja nie som žiadny mechanik no ak viem poradiť tak poradím, aj prostredníctvom SS ak je niečo na mňa..

Pesimistické OT: Inak vlastne takéto situácie ako vznikli ma tiež utvrdzujú v tom, že miestami tu človek naozaj nemusí byť niekoľko dní / týždňov / mesiacov a vlastne o nič nepríde. A niekedy je možno lepšie nič nepísať..

Optimistické OT: "Bolo mi to treba, bolo to treba nám...?" :mrgreen:

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných