Dragster Camry a Tundra -celna maska, lavy blatnik z vnutornej strany Camry. Tie prve foto vyzeraju pochybne. Z veci ktore vyzeraju ako doretusovane - Pozadie obloha, ludia, lode, stromy vyzeraju velmi 2D, lampy ani nehovorim - ako prilepena fotka. Ten stan nad ISF-250 ako prilepeny z inej foto isto hlbka ostrosti sa da dosiahnut super objektivom ale tu vyzera ostrost ako prisposobena renderovacimi programami, problem pri vizualizaci mavam s "polozenim" veci na zem, tu auta vyzera akoby pri kolesach bola zem, a nie ako kolesa polozene na zemi, pri tom CS 400 aj lexusoch na asfalte to tiez vidiet. Retus fotosopom sa robi casto po renderignu. Hlavne tiene pod autami su priliz ostre, nerozptylene. Obloha ma tiez svoju ziaru, dokonca sa odraza od zeme spat a vrha tien, ale tu su tiene pod autami priliz ostre nato kolko je tam oblakov aj ked nezaclanaju slnko. Niektore vyzeraju ako foto, mozno preto ze aj su
Neviem robil som z toho len diplomovku a viem ze sa to da spravit na compe.






