http://autoviny.zoznam.sk/cl/100202/505 ... lsky-napad
mala ukazka

co na to hovorite?
a kto by si ho chcel objednat vyzera ze sa rob na objednavkui, len cena tam neni zatial
http://www.k-1attack.com/home.php
Motor v strede hmmm slovenska MRII ka

Ako japonci su super .... ale inak klud nájdu sa aj u nás schopný ľudia ... napr. tento je celkom známy ... http://sk.wikipedia.org/wiki/Jozef_KabaňRasťo napísal:Akože sorry, ale ak by som túžil po niečom hardcore, tak by to isto nesmelo mať SK korene - keď vidím čo vychádza z našich stredných a vysokých škôl, tak som mierne povedané zdesený...

Pocuj a maju to na SK znackach?Ado napísal:má to ford motor,pravidelne ku nám do fordu chodili a furt tam bolo niečo na prd,ale časom všetko vyriešili a malo to dobré prdy
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných