Vedel by mi niekto poradiť, na čo sa mám pripraviť kým navštívim servis?
V oblasti motora mi to "slzí", čo je to? viď foto.
Díky za info.
http://img43.imageshack.us/img43/6505/t22s.jpg
Skôr ako pôjdem do servisu
- Ralok
- panic
- Príspevky: 57
- Dátum registrácie: Piatok, 10. Februára 2006, 22:19
- Bydlisko: HC
- Kontaktovať používateľa:
Skôr ako pôjdem do servisu
Avensis T22 (150 k
)
- chmelo
- Toyota guru
- Príspevky: 2360
- Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
- Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto
Re: Skôr ako pôjdem do servisu
Pokiaľ to vidím správne, tak by si popri výmene rozvodov mal vymeniť aj guferá remeníc na prsiach, aby ti tadiaľ ten olej neslzil...malo by to pomôcť 
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C
Re: Skôr ako pôjdem do servisu
podle mě to je servo.Bude stačit ho přetěsnit.
- Ralok
- panic
- Príspevky: 57
- Dátum registrácie: Piatok, 10. Februára 2006, 22:19
- Bydlisko: HC
- Kontaktovať používateľa:
Re: Skôr ako pôjdem do servisu
Chalani, díky za každý váš názor, ja do toho až tak nevidím,
každopádne servis to potrebuje.
každopádne servis to potrebuje.
Avensis T22 (150 k
)
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní