Skôr ako pôjdem do servisu

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
Ralok
panic
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Piatok, 10. Februára 2006, 22:19
Bydlisko: HC
Kontaktovať používateľa:

Skôr ako pôjdem do servisu

Príspevok od používateľa Ralok » Utorok, 26. Mája 2009, 23:23

Vedel by mi niekto poradiť, na čo sa mám pripraviť kým navštívim servis?
V oblasti motora mi to "slzí", čo je to? viď foto.
Díky za info.
http://img43.imageshack.us/img43/6505/t22s.jpg
Avensis T22 (150 k ;-) )

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: Skôr ako pôjdem do servisu

Príspevok od používateľa chmelo » Utorok, 26. Mája 2009, 23:39

Pokiaľ to vidím správne, tak by si popri výmene rozvodov mal vymeniť aj guferá remeníc na prsiach, aby ti tadiaľ ten olej neslzil...malo by to pomôcť ;-)
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
JirkaC
panic
Príspevky: 120
Dátum registrácie: Nedeľa, 12. Septembra 2004, 13:26

Re: Skôr ako pôjdem do servisu

Príspevok od používateľa JirkaC » Streda, 27. Mája 2009, 13:27

podle mě to je servo.Bude stačit ho přetěsnit.

Používateľov profilový obrázok
Ralok
panic
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Piatok, 10. Februára 2006, 22:19
Bydlisko: HC
Kontaktovať používateľa:

Re: Skôr ako pôjdem do servisu

Príspevok od používateľa Ralok » Streda, 27. Mája 2009, 16:41

Chalani, díky za každý váš názor, ja do toho až tak nevidím,
každopádne servis to potrebuje.
Avensis T22 (150 k ;-) )

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní