Čo by som, keby som... alias vaše konštruktívne pripomienky

Novinky, správy, informácie, ...

Moderátori: Elvis, fajry

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Čo by som, keby som... alias vaše konštruktívne pripomienky

Príspevok od používateľa Elvis » Streda, 29. Apríla 2009, 13:41

Takže hoši, ring volný, sem dávajte konštruktívnu kritiku všetkého čo má čo do činenia s OZ Toyota Team Slovakia.Ak poviete A, povedzte aj B, tj ak napíšete aj problém, napíšte aj to, ako by ste ho riešili.

Hnevá vás niečo? Chcete niečo zmeniť? Máte nápad ako niečo zlepšiť? Máte otázky ohľadom TTS? Sem s tým!

Ďakujem
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

Používateľov profilový obrázok
sokce
začiatočník
Príspevky: 395
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Júna 2007, 09:39
Bydlisko: Bratislava - Rača
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo by som, keby som... alias vaše konštruktívne pripomienky

Príspevok od používateľa sokce » Štvrtok, 30. Apríla 2009, 08:11

Elvis ja som už svoje povedal, nemám potrebu Ti "nakladať". Jediné o čo mi ide, aby si ako predseda bol trošku aktívnejší. Aby sa dialo toho trošku viacej, nemusia to byť zrovna minizrazy, ako tu niekto písal, to si môžeme robiť aj sami, ale niečo iné, niečo originál, niečo pre TOYOŤÁKOV. A ak sa do niečoho pustíš, aby si to dotiahol do konca. Je tu mnoho ochotných ľudí, ktorí Ti s tým pomôžu, stačí napísať a myslím že sa mnoho ľudí prihlási.
Prípadne ak nemáš čas na klub, tak by sa mal demokraticky zvoliť nový predseda s novými ideami a taký, čo má viacej času i na klub.
Upozorňujem všetkých, že týmto svojím príspevkom nemám žiaden záujem o to, aby som sa stal predsedom TTS, lebo nemám ani patričné skúsenosti, ani čas, ale rád pomôžem, ak budem vládať a môcť pri mojích ostatných povinnostiach či už Elvisovi, alebo komukoľvek z tohoto fóra.
Dúfam že sa teraz nik na mňa neurazí, na zraze ma neupáli, alebo niečo podobné. Dúfam že môj príspevok bude pochopený. ďakujem.
Toyota Celica T20 1,8
EX - Toyota Corolla e11 1.4 16v, 3dv, rv 1997 - "snowwhite"
www.androidzone.sk

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo by som, keby som... alias vaše konštruktívne pripomienky

Príspevok od používateľa Elvis » Štvrtok, 30. Apríla 2009, 09:19

caves,

dik za prispevok, viem kam mieris. Myslim ze po zraze budeme mudrejsi, mohli by sme potom zvolat nejake vacsie stretko a tam sa dohodneme co dalej.
A ci je alebo nie je niekto hlavou zdruzenia na papiery je jedno, podstatne je, ako si napisal, co kto pre klub robi. Ved robime to vsetci zadarmo a len pre cistu pasiu. Skoda ze si toho zatial "nevsimol" aj importer...
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

Používateľov profilový obrázok
sokce
začiatočník
Príspevky: 395
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Júna 2007, 09:39
Bydlisko: Bratislava - Rača
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo by som, keby som... alias vaše konštruktívne pripomienky

Príspevok od používateľa sokce » Štvrtok, 30. Apríla 2009, 09:50

No , pevne verím že naozaj chápeš kam mierim a nebudeš na mňa nahnevaný že som to tu nejak načrtol. A čo sa týka importéra, nie je OZ, takže on vidí iba $$$$$ a €€€€ čo je samozrejme smutné, lebo OZ samo ťažko potiahne aktivity, ktoré chce vyvíjať pre ostatných členov.
Toyota Celica T20 1,8
EX - Toyota Corolla e11 1.4 16v, 3dv, rv 1997 - "snowwhite"
www.androidzone.sk

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo by som, keby som... alias vaše konštruktívne pripomienky

Príspevok od používateľa AndyGTP » Štvrtok, 30. Apríla 2009, 22:25

povodne som sem nechcel pisat, ale mozno aspon par slov na elvisovu obhajobu: aj sam na sebe si vsimam, ze viaceri sme sa dostali do pozicie, ked sa tomuto tu uz nevieme naplno venovat, alebo aspon nie tolko, kolko by sme chceli. plati to pre elvisa, pre mna, fajryho, o danovi a dzunim uz nehovoriac. nechcem pouzivat cliché vyhovorky na dnesnu dobu, aj ked su pravdive, verte, ze mnohi by radi sa vratili o par rokov dozadu, ked bolo viac casu, menej starosti, vsetko lacnejsie a nemali sme dve-tri auta a ine konicky, deti, ci povinnosti, do ktorych sypeme tucsné lóve. mozno nas vsak sucasna situacia alebo kreativne podnety donutia konat, sadnut si a najst dobre a vsetkym prospesne riesenie. cestou k "lepsiemu" fungovaniu TTS by mohol byt prave nejaky prerod OZ, jeho fungovania a organizacie.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných