co poviete na nove auta pre rok 2009? podla mna to zase pokur..ili s niektorymi tymi tech. predpismi. ved to zadne kridlo vyzera ako z nevydarenej cinskej hrackarskej kopie formuly. ako sliky beriem,tie su ok,ale tie cachre machre okolo kridel. zadne miniaturne a predne uz sa mi zda akesi az prilis rozcapnute
a nasa materska toyota predstavila auto virtualne...dufam,ze maju aj nejake real diely, nie ze to budu vyrabat na 3D tlaciarni
ale teraz vazne, ze vraj pripravuju aj hybridny pohon. ja neviem,ako do formule,kde si kazde kilo strazia viac ako vsetky modelky dokopy,...no nebudu tie elektro sersamy prilis tazke? ako jasne,odlahcia nieco ine,no aj tak
terazky avensis combi t25 1.8vvti
ex: RIP avensis combi t22 1.8vvti
ex: e11 1.3 G6, UK = s vyrobnou chybou, volant na blbej strane