tryska ostrekovaca

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
liguere
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Júla 2007, 22:54
Bydlisko: presov
Kontaktovať používateľa:

tryska ostrekovaca

Príspevok od používateľa liguere » Streda, 14. Januára 2009, 09:15

nemate niekto nazvys trysku ostrekovaca? tu ciernu vec co trci z kapoty a pluje vodu. na avensis 2001, aj ked myslim ze je to jedno, budu asi rovnake na takmer vsetkych toy z toho obdobia. ono sa to akosi neda kupit, ani na nete zohnat. vrakace tu v okoli su na tom biedne.
zajdem este do origo toyoty, ale ci to maju skladom, taku somarinu...a okno cistit treba cim skor.
terazky avensis combi t25 1.8vvti
ex: RIP avensis combi t22 1.8vvti Obrázok
ex: e11 1.3 G6, UK = s vyrobnou chybou, volant na blbej strane

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: tryska ostrekovaca

Príspevok od používateľa chmelo » Streda, 14. Januára 2009, 11:56

V Toyke by to mali mať...kolega kupoval na Prevku a tú museli objednávať, ale na AVE si myslím, že to majú skladom...treba skúsiť ;-)
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
Ralok
panic
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Piatok, 10. Februára 2006, 22:19
Bydlisko: HC
Kontaktovať používateľa:

Re: tryska ostrekovaca

Príspevok od používateľa Ralok » Streda, 14. Januára 2009, 21:15

toto som riešil na jar, striekalo to už veľmi slabo a kde sa mu chcelo :)
Nový "origo" kus stojí cez 800,- čo sa mi zdalo príliš veľa, tak som trochu experimentoval.
Kúpil som ostrekovač na oktávku za 180,- ale je ho treba odspodu dosť orezať.
Bola to babračka, ale sedí to tam celkom dobre a ostrekuje jedna radosť.
o týždeň som kupoval aj druhý, zatiaľ spokojnosť. :D
Avensis T22 (150 k ;-) )

Používateľov profilový obrázok
liguere
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Júla 2007, 22:54
Bydlisko: presov
Kontaktovať používateľa:

Re: tryska ostrekovaca

Príspevok od používateľa liguere » Štvrtok, 15. Januára 2009, 07:16

Ralok napísal: Nový "origo" kus stojí cez 800,-
:shock:
no tak ale no, este ze za tym kompom sedim. ja mam na spolujazdcovej strane ostrekovac zlomeny a zlepeny, teda ten natrubok, co sa na neho nastrkava hadicka. zlomil mi to svagor ked striekal kapotu (po mojom tukanci z ducatom, ina tema tu niekde). cize ten strieka o nicom, vodicov este ujde. strieka sice trochu slabsie, zjavne sa ovplyvnuje tlak v hadicke tou dodrbanou tryskou, ale zatial este aspon vodic vidi. skusime rozhodit nejake siete, 800 sk za kustik plastu je krajne riesenie.
dik za tip na oktavkovy
terazky avensis combi t25 1.8vvti
ex: RIP avensis combi t22 1.8vvti Obrázok
ex: e11 1.3 G6, UK = s vyrobnou chybou, volant na blbej strane

Používateľov profilový obrázok
liguere
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Júla 2007, 22:54
Bydlisko: presov
Kontaktovať používateľa:

Re: tryska ostrekovaca

Príspevok od používateľa liguere » Piatok, 16. Januára 2009, 07:45

ano potvrdilo sa. v Toy pytali necelych 27 eur za jednu malu ciernu plastovu hovadinu. a skladom to nemali, dodacia doba cca 5 dni (vratane vikendu). kedze moj problem je na spolujazdcovej strane, este chvilu vydrzim a zriesim nejake nahradne riesenie. aj tak je zima na natahovanie sa s plastami
terazky avensis combi t25 1.8vvti
ex: RIP avensis combi t22 1.8vvti Obrázok
ex: e11 1.3 G6, UK = s vyrobnou chybou, volant na blbej strane

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní