Stastne a vesele!
Moderátor: Elvis
- wilson
- Toyota guru
- Príspevky: 1013
- Dátum registrácie: Streda, 13. Apríla 2005, 10:52
- Bydlisko: Žilina
- Kontaktovať používateľa:
Re: Stastne a vesele!
mch a hny
Rommster 1.2 TSI 2012
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI
- yeska
- začiatočník
- Príspevky: 304
- Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 14:46
- Bydlisko: SK
- Kontaktovať používateľa:
Re: Stastne a vesele!
Vianoce čisté ako sneh, v živote len radosť, šťastie, radosť a smiech.
Silvestrovskú náladu a pohodu po celý rok 2008 Vám želá
*yeska
Kedze som pracovne zaneprazdnena a netusim ci sa na forum dostanem v case priania sviatocnej pohody, posielam vam svoje prianie uz v tomto case...
Majte sa krasne
Silvestrovskú náladu a pohodu po celý rok 2008 Vám želá
*yeska
Kedze som pracovne zaneprazdnena a netusim ci sa na forum dostanem v case priania sviatocnej pohody, posielam vam svoje prianie uz v tomto case...
Majte sa krasne
...Toyota, rozhodne Toyota


- sokce
- začiatočník
- Príspevky: 395
- Dátum registrácie: Pondelok, 18. Júna 2007, 09:39
- Bydlisko: Bratislava - Rača
- Kontaktovať používateľa:
Re: Stastne a vesele!
Šťastné, veselé a požehnané Vianoce vám prajem, aby ste ich všetci prežili v kruhu blízkych, v kľude a pokoji
Toyotky nech si tiež odpočinú a nech sa aj im ujde nejaký darček 
A šťastný nový rok nech sa vám darí všetkým...
p.s. dúfam že na tie zrazové termíny budete dávať lepšie časy
A šťastný nový rok nech sa vám darí všetkým...
p.s. dúfam že na tie zrazové termíny budete dávať lepšie časy
Toyota Celica T20 1,8
EX - Toyota Corolla e11 1.4 16v, 3dv, rv 1997 - "snowwhite"
www.androidzone.sk
EX - Toyota Corolla e11 1.4 16v, 3dv, rv 1997 - "snowwhite"
www.androidzone.sk
- wakkee
- Toyota guru
- Príspevky: 1312
- Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
- Bydlisko: BA
- Kontaktovať používateľa:
Re: Stastne a vesele!
prijemne a uspesne prezitie vianocny sviatkov a stastny novy rok pre vsetkych japan pozitiv 
- chmelo
- Toyota guru
- Príspevky: 2360
- Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
- Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto
Re: Stastne a vesele!
Takisto sa pripájam a prajem všetkým Veselé Vianoce a Šťastný Nový Rock.
Nech sa nám všetkým darí
Držte si
Nech sa nám všetkým darí
Držte si
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C
- fajry
- administrátor
- Príspevky: 3427
- Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
- Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
- Kontaktovať používateľa:
Re: Stastne a vesele!
Nech ticha hudba veselosti Vam pocas celych Vianoc znie, nech ten rok nastavajuci Vam stastie a lasku prinesie!
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback
- Csabika
- začiatočník
- Príspevky: 256
- Dátum registrácie: Piatok, 27. Apríla 2007, 20:47
- Bydlisko: Nitra
- Kontaktovať používateľa:
Re: Stastne a vesele!
Príjemné prežitie vianočných sviatkov a v Novom roku len to najlepšie Vám želám aj ja.
E11 WAGON 2.0 D = Hihinka
MADE IN JAPAN

MADE IN JAPAN
Re: Stastne a vesele!
tiež sa pridávam
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw
Re: Stastne a vesele!
Zdravím všechny příznivce klubu, zvlášť ty, s kterýma jsem se poznal na srazu a přeju příjemné prožití vánočních svátků a v dalším roce mnoho kilometrů bez nehod . 
Toyota Carina E 2,0 Gli¨
Toyota Corolla 2E 1,3GL
Toyota Corolla Verso 2,2 .,D4D
Toyota Corolla 2E 1,3GL
Toyota Corolla Verso 2,2 .,D4D
- Gabriel Nagy
- Vševed
- Príspevky: 7554
- Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
- Bydlisko: Želovce
Re: Stastne a vesele!
STASTNE A VESELE VIANOCE 
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
- mimo
- Mimo prevádzky
- Príspevky: 948
- Dátum registrácie: Utorok, 28. Júna 2005, 21:00
- Bydlisko: Bratislava a okolie :-)
- Kontaktovať používateľa:
Re: Stastne a vesele!
Letí k Tebe darček z neba, je v ňom všetko čo Ti treba. Šťastie, pokoj, láska, neha… Ježiško má rád aj Teba. Každej slzy kvapôčku premení Ti na vločku Krásne sviatky a štastný nový rok 2008
prajú mimovci
prajú mimovci
Re: Stastne a vesele!
Zdravím všetkých.
Aj ja prejem štastné a veselé vianoce a hlavne vela-vela ZDRAVIA v novom roku ,
lebo to ostatné si môžeme kúpiť.

Aj ja prejem štastné a veselé vianoce a hlavne vela-vela ZDRAVIA v novom roku ,
lebo to ostatné si môžeme kúpiť.
STANLEY 2,0 D-4D T.Avensis, combi, r.v. 2001
- tropi
- začiatočník
- Príspevky: 253
- Dátum registrácie: Pondelok, 16. Augusta 2004, 19:34
- Bydlisko: Zohor
Re: Stastne a vesele!
Prijemne prezitie vianoc a stastny novy rok.
Rozobrana-Toyota Corolla 1.3XL,liftback
rv.1990,E9
EX-Toyota Yaris 1.3vvti,rv.2008
Toyota Rav 4 ll ,2,0 vvti rv. 2005. AT
rv.1990,E9
EX-Toyota Yaris 1.3vvti,rv.2008
Toyota Rav 4 ll ,2,0 vvti rv. 2005. AT
Re: Stastne a vesele!
Šťastné, veselé a požehnané Vianoce.
Toyota Corolla is a beautifull car!
Corolla E10 1,3 sedan
Corolla E10 1,3 sedan
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných



