Stastne a vesele!
Moderátor: Elvis
- MIREKK
- začiatočník
- Príspevky: 161
- Dátum registrácie: Nedeľa, 2. Apríla 2006, 11:07
- Bydlisko: SN
- Kontaktovať používateľa:
Taktiez aj ja prajem vsetkym stastne a vesele a vela darcekov pod jedlickou pripadne inou nahradou
http://www.4age.net
ex car:Toyota Corolla E9 Gti 3D Hatchback, engine:4AGE 20 valve
ex car:Toyota Corolla E9 Gti 3D Hatchback, engine:4AGE 20 valve
- fajry
- administrátor
- Príspevky: 3427
- Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
- Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
- Kontaktovať používateľa:
Ja sa tiez pripajam:
Somarik sa niekde sklatil. Jezisko nam darcek stratil. Anjelik sa niekde tuli, certik zase travu huli. Vianoce si zachranime, borovicku napalime. Stastne a vesele
Somarik sa niekde sklatil. Jezisko nam darcek stratil. Anjelik sa niekde tuli, certik zase travu huli. Vianoce si zachranime, borovicku napalime. Stastne a vesele
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback
- Sokol
- Toyota guru
- Príspevky: 1075
- Dátum registrácie: Utorok, 18. Októbra 2005, 00:39
- Bydlisko: Košice
- Kontaktovať používateľa:
Re: Stastne a vesele!
Dalsi rok je pomaly za nami,blizia sa Vianoce a Silvester,tak opat zelam vsetkym stastne a vesele a vsetko naj do noveho roku 2008 
Toyota RAV4 2,0,1AZ-FE,112kW,r.v.07 AT
ex:Toyota Avensis Liftback 3S-FE,2.0,16V,94kW,r.v.98
ex:Toyota Corolla 5D,4E-FE,1,3,16V,55kW,r.v.96
ex:Toyota Avensis Liftback 3S-FE,2.0,16V,94kW,r.v.98
ex:Toyota Corolla 5D,4E-FE,1,3,16V,55kW,r.v.96
- grexos
- Toyota guru
- Príspevky: 2461
- Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
- Bydlisko: Gbely
- Kontaktovať používateľa:
Re: Stastne a vesele!
Pokojne a oddychove Vianoce a v novom roku vela stastnych KM na nasich toyotkach
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi
- paranormalny_somarik
- panic
- Príspevky: 93
- Dátum registrácie: Nedeľa, 11. Novembra 2007, 15:32
- Bydlisko: Dubravka, BA
- Kontaktovať používateľa:
Re:
Somarik sa nikde nesklatil, pokojne parkuje na parkovisku. A aj ja vam zelam vsetko naj v buducom roku, ci uz v pracovnom, alebo sukromnom zivote. A prijemne prezitie Vianocnych sviatkov.fajry napísal:Ja sa tiez pripajam:
Somarik sa niekde sklatil. Jezisko nam darcek stratil. Anjelik sa niekde tuli, certik zase travu huli. Vianoce si zachranime, borovicku napalime. Stastne a vesele
Ked vam bliknem, prosim vas, nezavadzajte. Dakujem.
Rozkosny cierny oslik
Rozkosny cierny oslik
- Rasťo
- Vševed
- Príspevky: 3806
- Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
- Bydlisko: Ružomberok
- Kontaktovať používateľa:
Re: Stastne a vesele!
Šťasné a veselé a všetko dobré do nového roku, veľa zdravia, úspechov a nech Vám tátoše spoľahlivo slúžia...
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě
Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE
Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní

