tonovanie skiel
-
ToyoCarE
tonovanie skiel
cafffte chalani,,, potrebujem zistit, ktora firma tonuje skla,,, chcem nieco lepsie ako su folie,,, ale na nete som nasiel len jednu,, ktora sidli v Dunajskej Luznej,,, ak viete nieco blizsie ku mne,, budem povdacny,
- wilson
- Toyota guru
- Príspevky: 1013
- Dátum registrácie: Streda, 13. Apríla 2005, 10:52
- Bydlisko: Žilina
- Kontaktovať používateľa:
Re: tonovanie skiel
dá sa to dať aj na čelné sklo a predné dvere?
Rommster 1.2 TSI 2012
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI
-
ToyoCarE
Re: tonovanie skiel
co pisu na tej stranke v luznej,,tak nerobia na predne sklo a predne dvere,,, je to nelegalne,, a vsetci co si to daju,, mozu ocakavat problemy so zelenymi
- grexos
- Toyota guru
- Príspevky: 2461
- Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
- Bydlisko: Gbely
- Kontaktovať používateľa:
Re: tonovanie skiel
nemohol by si nam tu stranku dat sem 
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi
- Martin E11
- panic
- Príspevky: 130
- Dátum registrácie: Štvrtok, 20. Septembra 2007, 12:34
- Bydlisko: Hriňová/Bratislava
Re: tonovanie skiel
tuto info ste tam nasli
Na lepené sklá nieje možné aplikovať tónovanie a preto sa na tieto sklá musia lepiť fólie.
lebo corolla ma zadne skla lepene
Na lepené sklá nieje možné aplikovať tónovanie a preto sa na tieto sklá musia lepiť fólie.
lebo corolla ma zadne skla lepene
Corolla Verso
corolla E11 Combi
favo black line
s105
corolla E11 Combi
favo black line
s105
-
ToyoCarE
Re: tonovanie skiel
blbost,, lebo aj seriove su tonovane,, a su lepene,, len su tonovane menej,,,
Re: tonovanie skiel
ano ale su "natonovane" este pred nalepenim.ToyoCarE napísal:blbost,, lebo aj seriove su tonovane,, a su lepene,, len su tonovane menej,,,
tonovanie sa robi vakuovym naparovanim nejakych ciastociek na sklo, teda sklo musi byt von z auta.
a lepene sklo ti nikto odliepat nebude...
iba ak by si si ho (sklo) odlepil sam a priniesol im len to sklo.
- Martin E11
- panic
- Príspevky: 130
- Dátum registrácie: Štvrtok, 20. Septembra 2007, 12:34
- Bydlisko: Hriňová/Bratislava
Re: tonovanie skiel
Spravne Epto, a ak by ho aj vybral tak asi rovno moze zhanat nove a to si dat vytonovat. 
Corolla Verso
corolla E11 Combi
favo black line
s105
corolla E11 Combi
favo black line
s105
-
ToyoCarE
Re: tonovanie skiel
pozri,, ja musim menit strechu,, takze okno musi von ci chcem alebo nie,, a ked ho vyhodim,, tak hned poputuje do Dunajskej Luznej,,,
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných


