Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Re: Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.

Príspevok od používateľa CelicaNR » Štvrtok, 28. Júna 2007, 18:50

Nechcem vam to pifko kazit, ale co si pametam z minuleho roka, tak sme koncili na babe okolo desiatej vecer? Zeby vecerne pifko ? :)
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.

Príspevok od používateľa fajry » Štvrtok, 28. Júna 2007, 19:14

hej CelicaNR, presne tak. Vlani sme koncili neskoro. No aj tymto chcem poprosit ludi, ktori mozu, aby prisli. Rychlejsie postavime trat a rychlejsie budeme spat v BA na pifce :-)

zatial tam ide Elvis, fajry, wakkee, Lenulka ... kto dalsi?

Mame tam byt na siestu vecer. Aby sa zbytocne nemuselo ist 10timi autam, je mozne sa nejakym sposobm zviest.
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
wakkee
Toyota guru
Príspevky: 1312
Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.

Príspevok od používateľa wakkee » Štvrtok, 28. Júna 2007, 20:27

neviem ci pridem presne na cas ale pridem. Inak odporucam kupit si v tescu za 29sk pracovne rukavice a obliect si nieco starsie co sa moze zaspinit.
Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?

Opat Toyota
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Štvrtok, 28. Júna 2007, 20:54

pridem, ale vyrazam z domu o 18tej, takze o 20.00 budem na babe.... snad stihnem nieco pomoct...
Fajry: zohnal som 30m pasmo, snad staci :-D
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
johnC
toyoťák
Príspevky: 583
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Februára 2006, 19:12
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.

Príspevok od používateľa johnC » Štvrtok, 28. Júna 2007, 23:21

hambim sa ze nepridem pomoct sry
Toyota Corolla E11/Scott Reflex 10/noKia/Lunex DCM-fz7/Logitech-mouse/Verbatim FDD/Adibas/Mentos/Primeros
.... ideal for mňa !

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.

Príspevok od používateľa AndyGTP » Štvrtok, 28. Júna 2007, 23:33

ludia kto tam bude so mnou PRESNE o siestej alebo aj skorej??????? ja potom musim utekat do BA tak snad nedojdete o siedmej a budeme si blikat ked budem schadzat dolu :?

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.

Príspevok od používateľa grexos » Piatok, 29. Júna 2007, 07:18

ja som od 16tej viac menej volny tak napiste kedy a kde a ide sa
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.

Príspevok od používateľa fajry » Piatok, 29. Júna 2007, 08:13

ludia, kedze sa dnes asi preda moje afto, budem potrebovat odvoz na Babu a aj dovoz :-) Bol by ma ochotny niekto zobrat? A ak sa este niekto najde, kto moze do kufra hodit tie kuzele, ktore pouzijeme na trat ...

Od cca 16:15 som volny. Urcite tam chcem byt par minut pred siestou, aby sa co najrychlejsie porobilo a mozeme stastne vyrazit na pifco.
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Re: Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.

Príspevok od používateľa Ado » Piatok, 29. Júna 2007, 09:42

ja ťa môžem zobrať ale ešte neviem o kolkej
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

Používateľov profilový obrázok
Sokol
Toyota guru
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Utorok, 18. Októbra 2005, 00:39
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.

Príspevok od používateľa Sokol » Pondelok, 2. Júla 2007, 15:16

Dakujem ucastnikom predzrazoveho aj pozrazoveho pivka za ucast/bolo tak dobre,ze niektori odchadzali a vzapäti sa vracali taxikom/aj preto,lebo niekto spal :D /
Citil som sa s vami vyborne :D
Toyota RAV4 2,0,1AZ-FE,112kW,r.v.07 AT
ex:Toyota Avensis Liftback 3S-FE,2.0,16V,94kW,r.v.98
ex:Toyota Corolla 5D,4E-FE,1,3,16V,55kW,r.v.96

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Predzrazové pivné stretko v piatok 29.6.

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 2. Júla 2007, 15:19

:D sak idem mobilom nafotit tu chatu, ale len zvonka, kluce maju polovnici... tam bude pivka viac nez dost... viacej ale v teme chata Zelovce... Italy a brigada sa nekona, niekto zbohatol.... :lol:
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných