Toyota Land Cruiser

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
GunslingerPK
panic
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Utorok, 11. Apríla 2006, 21:34

Príspevok od používateľa GunslingerPK » Streda, 12. Apríla 2006, 22:06

Peti, to je na dlhsiu debatu, vyraba sa v AT, je to akoby externy fuel management (nieco na sposob inteligentneho powerboxu), ukazem Ti ten "zazrak" a pokecame na zraze, oki ?
GunslingerPK
LC120
LC80
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa CelicaNR » Štvrtok, 13. Apríla 2006, 09:39

No mozno ak prides na LC tak sa vidime zajtra v pristave na airsofte(aspon co mi Vlado vravel ze prides 8) )...

Ale ako som pochopil je to nieco ako Apexi co ma S-AFC ?
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

Používateľov profilový obrázok
GunslingerPK
panic
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Utorok, 11. Apríla 2006, 21:34

Príspevok od používateľa GunslingerPK » Štvrtok, 13. Apríla 2006, 23:39

Ano, zajtra idem na LC takze sa uvidime :-)

Tak ako pises - je to presne ono s rozdielom ze je to uz predprogramovane tusim na tri urovne (nastavujes len +10%, +20% alebo +30%).
Apexi S-AFC co som mal na Celice GT4ke bol sice trocha flexibilnejsi, dala sa na nom nastavit palivova mapa presne podla otacok aj pre WOT (aj ked tiez viacmenej ignoroval ostatne snimace), ale zasa pri diesli je to o niecom inom (tie tri vykonove stupne su vraj kazdy odskusany na brzde na tom ktorom motore). Ked som na Apexim prilis vytiahol palivove mapy na GT4ke (turbobenzin), tak negativom bola viacmenej len zbytocne vysoka spotreba - zvysne palivo len chladilo valce, u diesla by to ale bolo horsie nehovoriac o dymovej clone za autom :-).

C u tomorrow ;-)
GunslingerPK
LC120
LC80
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
toudy
panic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Piatok, 19. Januára 2007, 16:13
Kontaktovať používateľa:

Moja TLCJ120...

Príspevok od používateľa toudy » Pondelok, 22. Januára 2007, 08:46

D-4D, 5A/T, chip, ARB, SS, OME, SW 12000, SW 9500, CB, GY Wrangler MTR
skype: toudyvalu

Používateľov profilový obrázok
GunslingerPK
panic
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Utorok, 11. Apríla 2006, 21:34

Land Cruisers

Príspevok od používateľa GunslingerPK » Piatok, 9. Februára 2007, 04:22

Nazdar Toudy, velmi pekne urobena 120ka, dufam ze sa tohto roku stretneme na nejakom zraze a pokecame :)

Tiez sa trochu pochvalim - podarilo sa mi splnit si davny sen - LandCruiser 80tku (na 120ke do vacsich uprav nechcem ist kedze na nej jazdim po celej europe).

Je to 1997cka (posledny rok co sa robili a vraj najlepsi seriovo robeny offroad aky kedy Toyota postavila, mozno s vynimkou MegaCruisera :lol: . Je to uplne presne ten model/vybava co som hladal (s vynimkou farby interieru a exterieru - aj ked na polovici exterieru som uz farbu zmenil 8) , je to automat 4.5l V6 benzin, tri uzavierky, plna vybava, atd. atd. a uz som zacal s upravami :twisted:
GunslingerPK
LC120
LC80
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa fajry » Piatok, 9. Februára 2007, 13:24

:-)! super. Hod sem aj nejake fotky a tie upravy urcite popis! Nie je tu vela ludi, co ma LandCruisera ... Takze Tvoje info budu zaujimave a cenne.
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
Voloďa
začiatočník
Príspevky: 262
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Septembra 2005, 14:10
Bydlisko: BA - okolie

Príspevok od používateľa Voloďa » Piatok, 9. Februára 2007, 16:38

toudy je uz tusim dlhorocny off-roadista - takze aj od neho uvitame akekolvek zazitky a rady z realneho zivota.

A mimochodom - pekne urobena web stranka :D
Toyota Celica GT 2,0 16V - ST202 3S-GE
r.v.1997

Používateľov profilový obrázok
toudy
panic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Piatok, 19. Januára 2007, 16:13
Kontaktovať používateľa:

Re: Land Cruisers

Príspevok od používateľa toudy » Piatok, 16. Februára 2007, 15:38

GunslingerPK napísal:Nazdar Toudy, velmi pekne urobena 120ka, dufam ze sa tohto roku stretneme na nejakom zraze a pokecame :)

Tiez sa trochu pochvalim - podarilo sa mi splnit si davny sen - LandCruiser 80tku (na 120ke do vacsich uprav nechcem ist kedze na nej jazdim po celej europe).

Je to 1997cka (posledny rok co sa robili a vraj najlepsi seriovo robeny offroad aky kedy Toyota postavila, mozno s vynimkou MegaCruisera :lol: . Je to uplne presne ten model/vybava co som hladal (s vynimkou farby interieru a exterieru - aj ked na polovici exterieru som uz farbu zmenil 8) , je to automat 4.5l V6 benzin, tri uzavierky, plna vybava, atd. atd. a uz som zacal s upravami :twisted:
LC80 je osvedcena klasika, skratka nezmar. No ako pri kazdom z drhuej ruky kupnom aute si treba davat pozor na určité veci...dobre bazarove recenzie ma CZ časák http://www.auto4x4.cz. MegaCruiser je u nas neopuyzitelny, prilis siroky, dobry akurat na púšť,...a slaby motor. Akurát rešpekt na ceste, to by som bral!
D-4D, 5A/T, chip, ARB, SS, OME, SW 12000, SW 9500, CB, GY Wrangler MTR
skype: toudyvalu

Používateľov profilový obrázok
toudy
panic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Piatok, 19. Januára 2007, 16:13
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa toudy » Piatok, 16. Februára 2007, 15:42

Voloďa napísal:toudy je uz tusim dlhorocny off-roadista - takze aj od neho uvitame akekolvek zazitky a rady z realneho zivota.

A mimochodom - pekne urobena web stranka :D
Už mám čo to odjazdené, no je to iný druh adrenalínu ako ísť na plný plyn, dymiace pneu, power slide,..., vyleštený lak,... Keď ho umyjem tak je pekné, no zaprasené nikoho neláka ani poškriabť nie to sa oň oprieť napr. na preplnenom parkovisku. Vždy mám miesto. Keď bude stretko tak by som aj prišiel. Dík za stránku.
D-4D, 5A/T, chip, ARB, SS, OME, SW 12000, SW 9500, CB, GY Wrangler MTR
skype: toudyvalu

marian.f
nula
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Streda, 28. Marca 2007, 22:10
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa marian.f » Štvrtok, 29. Marca 2007, 20:34

Pozdravujem priatelia aj mne pribudol do garaže novy LC120. DUfam že bude slúžiť.

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Elvis » Piatok, 30. Marca 2007, 06:44

toudy, marian a peto, snad dojdete na ten zraz, na babe je aj taky mierny very light off road teren

viewtopic.php?t=1650
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

Používateľov profilový obrázok
wilson
Toyota guru
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: Streda, 13. Apríla 2005, 10:52
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wilson » Piatok, 30. Marca 2007, 12:32

marian.f napísal:Pozdravujem priatelia aj mne pribudol do garaže novy LC120. DUfam že bude slúžiť.
gratulujem a tíško závidím
Rommster 1.2 TSI 2012
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI

Používateľov profilový obrázok
GunslingerPK
panic
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Utorok, 11. Apríla 2006, 21:34

Update

Príspevok od používateľa GunslingerPK » Piatok, 20. Apríla 2007, 14:40

marian.f: Tiez sa pripajam ku gratulacii a prajem vela km bez nehody !

Elvis: Dakujem za pozvanie a uz sa tesim, aj ked asi dojdem az neskor poobede (30.6. strielam na Majstrovstvach Slovenska).

Inak, na 120tke som mal nedavno problem so starterom (vraj sa to vyskytuje na vsetkych novsich modeloch co maju tento typ starteru po cca 125,000km), ale Toyota sa nezaprela a servis vysiel v ustrety a zatiahol polovicu nakladov aj ked sa to objavilo az po zaruke.

S 80tkou zatial maximalna spokojnost, som velmi prijemne prekvapeny snad vo vsetkych ohladoch (dokonca aj spotreba sa pri dlhsich trasach drzi na rozumnej urovni), par photos:

Pri kupe:
http://www.tuningklub.sk/t_uphotos/0000 ... 16736b.jpg

Po mojom druhom stadiu uprav:
http://www.tuningklub.sk/t_uphotos/0000 ... 17129b.jpg

Zdvihnutie (OME) zatial stale odkladam z praktickych dovodov, ale asi sa mu nevyhnem a onedlho uz budu mat tie nove A/T pneu viac priestoru :lol: Este musim vyspekulovat ako prehodit nocne videnie do ARBcka v ktorom moc priestoru neni, a par dalsich drobnosti, ale to uz su len ceresnicky na torte ;-)
GunslingerPK
LC120
LC80
Obrázok

marian.f
nula
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Streda, 28. Marca 2007, 22:10
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa marian.f » Streda, 16. Mája 2007, 08:11

GunslingerPK a spol: Dakujem za gratulacie. Podlhsej odmlke som tu zasa. Zatial som spokojny LC je fajne afto :D jazdim na ryby a na chalupu tak sa mi celkom hodil. Neskutocne kam vsade prejde.
GunslingerPK: To kolko mas tych LCčiek? :D

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Elvis » Streda, 16. Mája 2007, 14:18

marian - on ma zatial dve, ale ako ho poznam, len co to male vyrastie, dostane tiez, aspon zatial slapacieho :-)
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní