tlachanice od veci

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
fredy
panic
Príspevky: 70
Dátum registrácie: Nedeľa, 16. Apríla 2006, 10:15
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa fredy » Nedeľa, 21. Mája 2006, 22:34

asi je nad tvoje chapanie drgi

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drgi » Nedeľa, 21. Mája 2006, 23:14

fredy napísal:asi je nad tvoje chapanie drgi
celkom urcite. ja som v niektorych veciach velmi neprisposobivy. 8)
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drgi » Nedeľa, 28. Januára 2007, 16:12

wilson, tak ty sa ani nepochvalis, ake auto si si kupil? 8)

http://www.youtube.com/watch?v=3iaoZ0JRiuw
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
johnC
toyoťák
Príspevky: 583
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Februára 2006, 19:12
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa johnC » Nedeľa, 28. Januára 2007, 21:44

kua neste sa mi odfotit protokol z autocentra co som bol na kontrole a napisat otom madafaka
Toyota Corolla E11/Scott Reflex 10/noKia/Lunex DCM-fz7/Logitech-mouse/Verbatim FDD/Adibas/Mentos/Primeros
.... ideal for mňa !

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drgi » Nedeľa, 28. Januára 2007, 22:39

aj ty mas totalku?
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
wilson
Toyota guru
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: Streda, 13. Apríla 2005, 10:52
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wilson » Pondelok, 29. Januára 2007, 08:09

drgi napísal:wilson, tak ty sa ani nepochvalis, ake auto si si kupil? 8)

http://www.youtube.com/watch?v=3iaoZ0JRiuw
to om nekupil, to si od drahej na víkendy požičiavam :)
Rommster 1.2 TSI 2012
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný