Ak nas Toyoty prestanu bavit
IS sa ti paci, kym neuvidis GS... zacnes tuzit po vacsom, po luxuse. uz mas nieco najazdene, mas svoj vek na to, aby si mohol mat GS! manzelke das kluce od svojho IS, iskry stastia v jej ociach ta zaleju pocitom radosti a pokoja. na pracovnom stole mas polozene prospekty s neprehliadnutelny "L" na titulke a s oznacenim GS 450h. poznas svoj sen, uz vies co chces, tak ides pon. prides do showroomu, kde vidis dobre zname IS, s usmevom na perach a s istotou v krokoch ides dalej k svojmu vytuzenemu GS ale... co je to?!? "Pane, Lexus LS 460"
"No, tak tento CHCEM!"
"No, tak tento CHCEM!"

Radšej mŕtvy ako druhý...
- AndyGTP
- Vševed
- Príspevky: 4415
- Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
- Bydlisko: Bratislava
je to krasne ale viem ze bych sa utopil v tych sedadlach urcenych starym bohatym a tucnejsim europanom a amikom, ja som este "mlady, krasny a inteligentny, a každej mě musí mít rád" tak radsej daco mensie 
JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)
- Voloďa
- začiatočník
- Príspevky: 262
- Dátum registrácie: Pondelok, 12. Septembra 2005, 14:10
- Bydlisko: BA - okolie
ta velkost nie je az taky problem. nedavno som soferoval uplne novu audinu A8 a bola to uplna paradicka - tu velkost si clovek vo vnutri ani neuvedomi...cahir napísal:namoj vkus privelke auto. pokial 90% jazdis po meste tak je to skor na obtiaz
ale GS je krasny. no ja by som tiez volil IS .
Toyota Celica GT 2,0 16V - ST202 3S-GE
r.v.1997
r.v.1997
- wilson
- Toyota guru
- Príspevky: 1013
- Dátum registrácie: Streda, 13. Apríla 2005, 10:52
- Bydlisko: Žilina
- Kontaktovať používateľa:
Autosalon Prima TV 6.1.2007,
test Lexus 460LS a A8 poslal do smútku a nielen ju
http://autosalon.livebox.cz/2007/01
http://www.prima-autosalon.tv
test Lexus 460LS a A8 poslal do smútku a nielen ju
http://autosalon.livebox.cz/2007/01
http://www.prima-autosalon.tv
Rommster 1.2 TSI 2012
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI
- MIREKK
- začiatočník
- Príspevky: 161
- Dátum registrácie: Nedeľa, 2. Apríla 2006, 11:07
- Bydlisko: SN
- Kontaktovať používateľa:
a co by ste povedali na IS-F?
http://www.auto.sk/clanok6317.htm
http://www.auto.sk/clanok6317.htm
http://www.4age.net
ex car:Toyota Corolla E9 Gti 3D Hatchback, engine:4AGE 20 valve
ex car:Toyota Corolla E9 Gti 3D Hatchback, engine:4AGE 20 valve
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných







