Stastne a vesele!

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
tropi
začiatočník
Príspevky: 253
Dátum registrácie: Pondelok, 16. Augusta 2004, 19:34
Bydlisko: Zohor

Príspevok od používateľa tropi » Piatok, 22. Decembra 2006, 17:21

Tiez sa pripajam.Vsetkym Stastne a vesele vianoce a bohateho jeziska.
Rozobrana-Toyota Corolla 1.3XL,liftback
rv.1990,E9
EX-Toyota Yaris 1.3vvti,rv.2008
Toyota Rav 4 ll ,2,0 vvti rv. 2005. AT

Používateľov profilový obrázok
MIREKK
začiatočník
Príspevky: 161
Dátum registrácie: Nedeľa, 2. Apríla 2006, 11:07
Bydlisko: SN
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa MIREKK » Sobota, 23. Decembra 2006, 21:09

Taktiez aj ja prajem vsetkym stastne a vesele a vela darcekov pod jedlickou pripadne inou nahradou
http://www.4age.net
ex car:Toyota Corolla E9 Gti 3D Hatchback, engine:4AGE 20 valve

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Elvis » Nedeľa, 24. Decembra 2006, 10:28

stastne a pohodove, veselo nech je 31.12. v noci :-)
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

Používateľov profilový obrázok
wakkee
Toyota guru
Príspevky: 1312
Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wakkee » Nedeľa, 24. Decembra 2006, 10:47

Deturence, prajem Vam stastne a vesele, a co najmenej rakiet dopadnutych na Vase auta :wink:
Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?

Opat Toyota
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
wilson
Toyota guru
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: Streda, 13. Apríla 2005, 10:52
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wilson » Nedeľa, 24. Decembra 2006, 12:03

Šťastné a veselé :P
Rommster 1.2 TSI 2012
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI

Používateľov profilový obrázok
johnC
toyoťák
Príspevky: 583
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Februára 2006, 19:12
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa johnC » Nedeľa, 24. Decembra 2006, 12:44

hlavne vela oddychu
Toyota Corolla E11/Scott Reflex 10/noKia/Lunex DCM-fz7/Logitech-mouse/Verbatim FDD/Adibas/Mentos/Primeros
.... ideal for mňa !

Používateľov profilový obrázok
Mexo
panic
Príspevky: 148
Dátum registrácie: Utorok, 15. Augusta 2006, 12:13
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Mexo » Nedeľa, 24. Decembra 2006, 14:44

Aj ja Vam prajem stastne a vesele, mlade a pekne ... :o)
A tiez krasne vianoce :o)
TOYOTA STARLET 1,3i 2E-E

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa fajry » Nedeľa, 24. Decembra 2006, 16:03

Ja sa tiez pripajam:

Somarik sa niekde sklatil. Jezisko nam darcek stratil. Anjelik sa niekde tuli, certik zase travu huli. Vianoce si zachranime, borovicku napalime. Stastne a vesele ;-)
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
wakkee
Toyota guru
Príspevky: 1312
Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wakkee » Nedeľa, 24. Decembra 2006, 16:06

tak aj ja pridam basnicku este

Pujcil jsem si milion, darku jsem mel kamion. Neplatil jsem splatky, vzali si to zpatky. Nezbyl ani darecek, vzali mi i domecek. Neplatil jsem dane, vzali mi i sane. Nevim uz si rady, sob mi chcipnul hlady. V lese mam ted pelisek, seru na vas - Jezisek!
Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?

Opat Toyota
Obrázok

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Príspevok od používateľa Ado » Utorok, 26. Decembra 2006, 16:05

tak teda všetko naj a šťastný nový rok
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drgi » Sobota, 30. Decembra 2006, 23:13

tak vam prajem, aby v novom roku bolo vsetko supra :-)
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
Sokol
Toyota guru
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Utorok, 18. Októbra 2005, 00:39
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: Stastne a vesele!

Príspevok od používateľa Sokol » Utorok, 18. Decembra 2007, 15:59

Dalsi rok je pomaly za nami,blizia sa Vianoce a Silvester,tak opat zelam vsetkym stastne a vesele a vsetko naj do noveho roku 2008 :D
Toyota RAV4 2,0,1AZ-FE,112kW,r.v.07 AT
ex:Toyota Avensis Liftback 3S-FE,2.0,16V,94kW,r.v.98
ex:Toyota Corolla 5D,4E-FE,1,3,16V,55kW,r.v.96

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: Stastne a vesele!

Príspevok od používateľa grexos » Utorok, 18. Decembra 2007, 16:18

Pokojne a oddychove Vianoce a v novom roku vela stastnych KM na nasich toyotkach
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Používateľov profilový obrázok
paranormalny_somarik
panic
Príspevky: 93
Dátum registrácie: Nedeľa, 11. Novembra 2007, 15:32
Bydlisko: Dubravka, BA
Kontaktovať používateľa:

Re:

Príspevok od používateľa paranormalny_somarik » Utorok, 18. Decembra 2007, 17:02

fajry napísal:Ja sa tiez pripajam:

Somarik sa niekde sklatil. Jezisko nam darcek stratil. Anjelik sa niekde tuli, certik zase travu huli. Vianoce si zachranime, borovicku napalime. Stastne a vesele ;-)
Somarik sa nikde nesklatil, pokojne parkuje na parkovisku. A aj ja vam zelam vsetko naj v buducom roku, ci uz v pracovnom, alebo sukromnom zivote. A prijemne prezitie Vianocnych sviatkov.
Ked vam bliknem, prosim vas, nezavadzajte. Dakujem.

Rozkosny cierny oslik

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Stastne a vesele!

Príspevok od používateľa Rasťo » Utorok, 18. Decembra 2007, 18:11

Šťasné a veselé a všetko dobré do nového roku, veľa zdravia, úspechov a nech Vám tátoše spoľahlivo slúžia...
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní