obrazky

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drgi » Štvrtok, 25. Mája 2006, 23:15

Obrázok
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Streda, 31. Mája 2006, 13:54

Obrázok
je tam napisane "nové téma" alebo sa mi to iba zda?
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa fajry » Streda, 31. Mája 2006, 14:05

kre napísal:Obrázok
je tam napisane "nové téma" alebo sa mi to iba zda?
chybicka se vloudila ;-) Kedze obrazky som prekladal narychlo z cestiny - stala sa chyba ;-) xi xi

ale prezijete to, nie?
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Streda, 31. Mája 2006, 16:03

snad sa to nejak bude dat vydrzat... ale aj tie okraje... ach, nejake je to zubkate, ne? :twisted:
prilis vyryvam, ja viem... za tyzden, ked si najdem cas, by som mohol helfnut s takymito zalezitostami...
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Štvrtok, 15. Júna 2006, 13:09

ked uz je ten futbal...

Obrázok
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Štvrtok, 15. Júna 2006, 13:12

takto som sa citil dnes rano, ani mi to nemusela taka tabula oznamovat...

Obrázok
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
Ralok
panic
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Piatok, 10. Februára 2006, 22:19
Bydlisko: HC
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ralok » Piatok, 1. Decembra 2006, 01:10

Mohol by tu niekto napísať postup,
ako vkladať fotografie?
Díky
Avensis T22 (150 k ;-) )

Používateľov profilový obrázok
Ralok
panic
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Piatok, 10. Februára 2006, 22:19
Bydlisko: HC
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ralok » Piatok, 1. Decembra 2006, 01:17

Obrázok
Trošku som špekuloval a ......... podarilo sa :lol:
Nainštaloval som si ten ImageShack.
Avensis T22 (150 k ;-) )

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Piatok, 1. Decembra 2006, 08:57

to je tvoje? ako riesis s policajtami tie folie?
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
cahir
MX-5 guru s malým zmrdom
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: Sobota, 1. Januára 2005, 12:39
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa cahir » Piatok, 1. Decembra 2006, 09:59

pekny
ex: Corolla E12 1.4VVTi
ex: Mazda Miata Obrázok
Lexus IS200 Obrázok
Honda PCX

Používateľov profilový obrázok
Dark
začiatočník
Príspevky: 268
Dátum registrácie: Štvrtok, 26. Októbra 2006, 19:14
Bydlisko: PN
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Dark » Piatok, 1. Decembra 2006, 10:15

no skusim to aj ja :) .................. ked to vyde tak to je moja laska :)

Obrázok
. . . celica 1,6 16v 4A-FE 77kW/105k 1993 liftback . . .
Obrázok
ex:Toyota celica 1,6sti 77kW 1992 sedan us verzia
ex: Alfa Romeo 156 2.0 TS 114kW/155k 1998
ex: fiat 126 :) malo kW
ex: skoda 110R tuning

Používateľov profilový obrázok
cahir
MX-5 guru s malým zmrdom
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: Sobota, 1. Januára 2005, 12:39
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa cahir » Piatok, 1. Decembra 2006, 11:09

taku ma aj Fito. ale uz sem moc nechodi.
len ta "malovka" sa mi absolutne nepaci.
ex: Corolla E12 1.4VVTi
ex: Mazda Miata Obrázok
Lexus IS200 Obrázok
Honda PCX

Používateľov profilový obrázok
Dark
začiatočník
Príspevky: 268
Dátum registrácie: Štvrtok, 26. Októbra 2006, 19:14
Bydlisko: PN
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Dark » Piatok, 1. Decembra 2006, 11:11

hmmm je to nalepka :) ved kazdy ma ini vkus :)) a to je dobre aspom nie su vsetky auta rovnake :)
. . . celica 1,6 16v 4A-FE 77kW/105k 1993 liftback . . .
Obrázok
ex:Toyota celica 1,6sti 77kW 1992 sedan us verzia
ex: Alfa Romeo 156 2.0 TS 114kW/155k 1998
ex: fiat 126 :) malo kW
ex: skoda 110R tuning

Používateľov profilový obrázok
Dark
začiatočník
Príspevky: 268
Dátum registrácie: Štvrtok, 26. Októbra 2006, 19:14
Bydlisko: PN
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Dark » Piatok, 1. Decembra 2006, 13:29

Ralok.............ozaj a co na ti folie hlohovecky fizli ???????
. . . celica 1,6 16v 4A-FE 77kW/105k 1993 liftback . . .
Obrázok
ex:Toyota celica 1,6sti 77kW 1992 sedan us verzia
ex: Alfa Romeo 156 2.0 TS 114kW/155k 1998
ex: fiat 126 :) malo kW
ex: skoda 110R tuning

Používateľov profilový obrázok
Ralok
panic
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Piatok, 10. Februára 2006, 22:19
Bydlisko: HC
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ralok » Piatok, 1. Decembra 2006, 21:08

Chalani, priznám sa že tu na západe ma ešte nezastavili.
Asi len náhoda, alebo, žeby ma tam hore mal niekto veľmi rád.
Bol som aj na východe "doma" a tam som raz fúkal, ale fólie ich nezaujímali.
Dva litre je dosť, to je jedna plná nádrž, kua :-)
Veľmi sa mi tie fólie nechce dávať dole, je to super vec.
Ak sa na to odhodlám, bude to so slzami :cry:
<img src="http://img64.imageshack.us/img64/4774/backix8.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us">
Avensis T22 (150 k ;-) )

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný