TIR vs. felda

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
wilson
Toyota guru
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: Streda, 13. Apríla 2005, 10:52
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

TIR vs. felda

Príspevok od používateľa wilson » Streda, 22. Novembra 2006, 13:35

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Rommster 1.2 TSI 2012
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI

Používateľov profilový obrázok
cahir
MX-5 guru s malým zmrdom
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: Sobota, 1. Januára 2005, 12:39
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa cahir » Streda, 22. Novembra 2006, 15:48

fuj. ani si to otvarat nejdem radsej
ex: Corolla E12 1.4VVTi
ex: Mazda Miata Obrázok
Lexus IS200 Obrázok
Honda PCX

Používateľov profilový obrázok
Sokol
Toyota guru
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Utorok, 18. Októbra 2005, 00:39
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Sokol » Streda, 22. Novembra 2006, 15:52

Dobre mäsiarstvo a kovošrot :oops:
Toyota RAV4 2,0,1AZ-FE,112kW,r.v.07 AT
ex:Toyota Avensis Liftback 3S-FE,2.0,16V,94kW,r.v.98
ex:Toyota Corolla 5D,4E-FE,1,3,16V,55kW,r.v.96

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Streda, 22. Novembra 2006, 18:21

toto som zas ja videl pri ceste do BA dnes predobedom... sanitka bola, tak snad to prezil, bo sa ponahlala...

Obrázok
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
Thorius
panic
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Nedeľa, 5. Novembra 2006, 22:02
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa Thorius » Streda, 22. Novembra 2006, 20:08

teda dobry masaker !!§

skoda,ze som nenafotil, ale pred letom ked som siel do Talianska sa pred Blavou vytrepal nejaky blazon na Ince, dost hnusne. Celu cestu do ITL som mal husiu kozu a moja zena sa nevedela ukludnit ...
potesi a povzbudi take nieco...
JAPAN CARS RULEZ!

COROLLA 1,4 D4-D WAGON E12T

Používateľov profilový obrázok
AlfGordon
začiatočník
Príspevky: 346
Dátum registrácie: Pondelok, 21. Novembra 2005, 16:31

Príspevok od používateľa AlfGordon » Streda, 22. Novembra 2006, 23:53

Takto cez strechu v poli som videl kusok od cesty smerom do Vlcieho hrdla minuly rok zhruba o tomto case P206 (tie maju vseobecne velmi "kvalitne" podvozky) a okolo pobehujucu nejaku cicusku. Trocha hmly alebo vlhka cesta zrana a je to v ...
Mozem potvrdit z vlastnej skusenosti :-( Tak nejazdite ako hovada (teda ako ja)
Corolla kombi 1,4 D-4D, 66kW
Auris 1,33 Dual VVT-i, 74 kW
Avensis T27

Používateľov profilový obrázok
riso
panic
Príspevky: 137
Dátum registrácie: Utorok, 24. Októbra 2006, 09:52
Bydlisko: Nitra, Trnava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa riso » Štvrtok, 23. Novembra 2006, 00:00

hovada su soferi aut, ktore isli v pondelok z BA vecer po stretku do NR vnoci v hmle 150 kmh! som nechapal...jedno stado diviakov a 3 - 4 audiny ci bavoraky by boli KO.

mne stacilo nazivo vidiet rozflakane subaru impreza...isli sme s kamosom peso do obchodu (15 minut tam a 15 naspat) a cestou spat uz bolo 20 m plotu zrolovanych (hruby zelezny plot, ziadne pletivo!) a auto za nim pomocou stromu rozdelene na dve polovice. chlapec isiel v Nitre urcite vyse 100 kmh a o tyzden tam bol uz vencek...
Toyota Corolla Compact E11 (1999), 1332 cm3, 63 kW, 3d

Používateľov profilový obrázok
AlfGordon
začiatočník
Príspevky: 346
Dátum registrácie: Pondelok, 21. Novembra 2005, 16:31

Príspevok od používateľa AlfGordon » Štvrtok, 23. Novembra 2006, 00:26

Riso, ludia blbnu, zvlast ak je k dispozicii technika. Tiez som isiel vo stvrtok v hmle s viditelnostou tak 30 metrov nejakych 80km/h, kedze na GPS som videl kusok viac pred seba - teda aspon ci zakruta bude dolava alebo doprava ;-) No bola polnoc a nijaky traffic - middle of nowhere.
Ale je fakt, ze ked Ti v tme vybehne nejaky vacsi zver tesne pred autom, neubrzdis to, ani ked ides 50.
Inak sa snazim nejazdit ako dobytok, to v predoslom prispevku bola nadsadzka.
Naposledy upravil/-a AlfGordon v Štvrtok, 23. Novembra 2006, 11:18, upravené celkom 2 krát.
Corolla kombi 1,4 D-4D, 66kW
Auris 1,33 Dual VVT-i, 74 kW
Avensis T27

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Štvrtok, 23. Novembra 2006, 10:39

riso napísal:mne stacilo nazivo vidiet rozflakane subaru impreza...isli sme s kamosom peso do obchodu (15 minut tam a 15 naspat) a cestou spat uz bolo 20 m plotu zrolovanych (hruby zelezny plot, ziadne pletivo!) a auto za nim pomocou stromu rozdelene na dve polovice. chlapec isiel v Nitre urcite vyse 100 kmh a o tyzden tam bol uz vencek...
hm, to na Cermani? ci kde to bolo... poznam ludi, co to videli nazivo, tak mozno nepriamo aj teba ;)
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
riso
panic
Príspevky: 137
Dátum registrácie: Utorok, 24. Októbra 2006, 09:52
Bydlisko: Nitra, Trnava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa riso » Štvrtok, 23. Novembra 2006, 12:20

kre napísal:hm, to na Cermani? ci kde to bolo... poznam ludi, co to videli nazivo, tak mozno nepriamo aj teba ;)
ano, mam to asi 5 minut peso od baraku...pri tej poste (dom matice slovenskej)..bolo tam dost ludi. my sme tam dosli asi 5 min po buracke. kopec mladych chalanov tam bolo, tak tam urcite boli aj Tvoji znami.

ja som to nazivo nevidel, dakujem pekne...
Toyota Corolla Compact E11 (1999), 1332 cm3, 63 kW, 3d

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Štvrtok, 23. Novembra 2006, 13:15

je to dost frustrujuci pohlad aj ked vidis iba nasledky, nie cely proces... a ak sa nemylim, tak konkretne tato nehoda skoncila tragicky...
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
riso
panic
Príspevky: 137
Dátum registrácie: Utorok, 24. Októbra 2006, 09:52
Bydlisko: Nitra, Trnava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa riso » Štvrtok, 23. Novembra 2006, 17:12

najhorsi bol ten krik zo sanitky...plac/krik...

tragicky ano, ved som napisal, ze tam bol o tyzden vencek. len neviem, ci to niekto z posadky prezil....alebo bol sofer sam.


Obrázok
Toyota Corolla Compact E11 (1999), 1332 cm3, 63 kW, 3d

Používateľov profilový obrázok
Sokol
Toyota guru
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Utorok, 18. Októbra 2005, 00:39
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Sokol » Štvrtok, 23. Novembra 2006, 23:47

Fuj,tak to je otras :(
Toyota RAV4 2,0,1AZ-FE,112kW,r.v.07 AT
ex:Toyota Avensis Liftback 3S-FE,2.0,16V,94kW,r.v.98
ex:Toyota Corolla 5D,4E-FE,1,3,16V,55kW,r.v.96

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Piatok, 24. Novembra 2006, 13:38

boli dvaja, zena (tusim frajerka/zena) soferovala, majitel vozu vpredu (zomrel)
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
riso
panic
Príspevky: 137
Dátum registrácie: Utorok, 24. Októbra 2006, 09:52
Bydlisko: Nitra, Trnava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa riso » Piatok, 24. Novembra 2006, 13:54

tak to ona kricala v tej sanitke. to auto mal vraj tyzden. ale nikdy by mi nenapadlo, ze zena soferovala a majitel bol vedla a doplatil na to. vyzeralo to totiz, ze sa chce chlan ukazat pred frajerkou. no, nie vzdy to musi byt tak, ako to vyzera.
Toyota Corolla Compact E11 (1999), 1332 cm3, 63 kW, 3d

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných