Informácie o zrazoch a akciách, ...
Moderátor: Elvis
-
Thorius
- panic
- Príspevky: 78
- Dátum registrácie: Nedeľa, 5. Novembra 2006, 22:02
- Bydlisko: Žilina
Príspevok
od používateľa Thorius » Štvrtok, 16. Novembra 2006, 22:37
AlfGordon napísal:Thorius napísal:a nejake mini zrazy v ZA ?

sa nekonaju ? Ci je Ba clenov az tolko ?

Hi Thorius, dnes vecer pojdem cez ZA, tak si mozeme zakyvat, ale budem na koncernovom chrochte, kedze na chladnicku mi este nedodali zimne obutie

ALf diky za zamavanie , tiez je fajn, ze citam prispecky po funuse
kre : potvrdzujem , sa mozes spytat mojej zeny:-) Milacik Ty vies tak nadavat ???

JAPAN CARS RULEZ!
COROLLA 1,4 D4-D WAGON E12T
-
riso
- panic
- Príspevky: 137
- Dátum registrácie: Utorok, 24. Októbra 2006, 09:52
- Bydlisko: Nitra, Trnava
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa riso » Štvrtok, 16. Novembra 2006, 22:58
ja som zase za volantom kludnejsi nez inokedy. mna asi soferovanie bavi...a pocuvanie hudby k tomu.
Chlapi, rano odchadzam do CR na vikend (s roamingom, ale bez netu), takze...v pondelok odo mna vsetko plati, v nedelu vecer sa snad ovem. Ak by nie, medzi Ikeou a dialnicou budem v pondelok o 17tej...modra Corolla vid. avatar.

Toyota Corolla Compact E11 (1999), 1332 cm3, 63 kW, 3d
-
riso
- panic
- Príspevky: 137
- Dátum registrácie: Utorok, 24. Októbra 2006, 09:52
- Bydlisko: Nitra, Trnava
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa riso » Nedeľa, 19. Novembra 2006, 19:11
nikto sem nejak nepise, tak dufam, ze vsetko plati.
Toyota Corolla Compact E11 (1999), 1332 cm3, 63 kW, 3d
-
mimo
- Mimo prevádzky
- Príspevky: 948
- Dátum registrácie: Utorok, 28. Júna 2005, 21:00
- Bydlisko: Bratislava a okolie :-)
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa mimo » Nedeľa, 19. Novembra 2006, 20:07
ak sa nič nestane tak tam budem
rozumej medzi IKEA a dialnica

Toyota RAV 4 2,0 VVT-i (112 kW)
Toyota Yaris 1.0 VVT-i (48 kW) 
ex:
Toyota Carina E 1.8 SW

Corolla E10 1.4 XLi combi
Corolla E9 1.6 GTi
-
drgi
- Vševed
- Príspevky: 2734
- Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
- Bydlisko: doma.
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa drgi » Nedeľa, 19. Novembra 2006, 20:17
ja mam tiez volno, tak sa zastavim.
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km
-
scooby
- začiatočník
- Príspevky: 249
- Dátum registrácie: Streda, 28. Decembra 2005, 23:43
- Bydlisko: Bratislava
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa scooby » Nedeľa, 19. Novembra 2006, 20:55
No skusim aj ja uz konecne dojst, len kde tam na parkovisku pred Avionom? Ako dostavali tu novu pristavbu je to tam dost plno, ale sak ked uvidim wella toyot pokope tack ma snad napadne, resp. ak uvidite Celicu striebornu mavajte na mna:))
Fiat Stilo W 1.9 JTD
Fiat Panda 1.1
eX Toyota Corolla 1.4i E11

eX Toyota Celica 2.0 gti ST202
-
Elvis
- Toyota guru
- Príspevky: 1989
- Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
- Bydlisko: Bratislava
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa Elvis » Nedeľa, 19. Novembra 2006, 21:47
tak dajte hodinu, navrhujem pred mekacom nakolko uz aj pred ikeaou je plnoooooo

Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu.
volant.tv
-
scooby
- začiatočník
- Príspevky: 249
- Dátum registrácie: Streda, 28. Decembra 2005, 23:43
- Bydlisko: Bratislava
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa scooby » Nedeľa, 19. Novembra 2006, 21:54
Elvis napísal:tak dajte hodinu, navrhujem pred mekacom nakolko uz aj pred ikeaou je plnoooooo
Jo myslim ze idealne pred mekacom, zatial padla 17ta hodina myslim, takze skusim prist medzi 17-17:30 lebo zapchy suxx
Fiat Stilo W 1.9 JTD
Fiat Panda 1.1
eX Toyota Corolla 1.4i E11

eX Toyota Celica 2.0 gti ST202
-
AlfGordon
- začiatočník
- Príspevky: 346
- Dátum registrácie: Pondelok, 21. Novembra 2005, 16:31
Príspevok
od používateľa AlfGordon » Pondelok, 20. Novembra 2006, 09:38
17:00??? Myslite prosim aj na tych, co pracuju, aby ste sa vy za socialne davky mohli vozit

Corolla kombi 1,4 D-4D, 66kW
Auris 1,33 Dual VVT-i, 74 kW
Avensis T27
-
AndyGTP
- Vševed
- Príspevky: 4415
- Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
- Bydlisko: Bratislava
Príspevok
od používateľa AndyGTP » Pondelok, 20. Novembra 2006, 20:31
hosi, KRATKO BOLO! Elvis kua akotoze si nespomalil ten zadohrab ked som ti v behu trieskal na okno

:D:D
ale rad som vas videl hoci v psom case a na chvilu iba
JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)
-
riso
- panic
- Príspevky: 137
- Dátum registrácie: Utorok, 24. Októbra 2006, 09:52
- Bydlisko: Nitra, Trnava
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa riso » Pondelok, 20. Novembra 2006, 22:36
andy, skupinka 5 ludi ostala este asi hodinku. mohol si ostat aj Ty.

O Tvoju "parterku" by som sa (v ramci slusnosti) postaral, aby sa nenudila.
mne ostava podakovat, ze ste prisli a videl som par fanusikov Toyoty. Nabuduce snad v lepsom case...

Toyota Corolla Compact E11 (1999), 1332 cm3, 63 kW, 3d
-
scooby
- začiatočník
- Príspevky: 249
- Dátum registrácie: Streda, 28. Decembra 2005, 23:43
- Bydlisko: Bratislava
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa scooby » Utorok, 21. Novembra 2006, 08:50
riso napísal:andy, skupinka 5 ludi ostala este asi hodinku. mohol si ostat aj Ty.

O Tvoju "parterku" by som sa (v ramci slusnosti) postaral, aby sa nenudila.
sa mi zda ze to bola jeho sestra nie?
mne ostava podakovat, ze ste prisli a videl som par fanusikov Toyoty. Nabuduce snad v lepsom case...

Fiat Stilo W 1.9 JTD
Fiat Panda 1.1
eX Toyota Corolla 1.4i E11

eX Toyota Celica 2.0 gti ST202
-
drgi
- Vševed
- Príspevky: 2734
- Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
- Bydlisko: doma.
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa drgi » Utorok, 21. Novembra 2006, 09:23
scooby napísal:riso napísal:andy, skupinka 5 ludi ostala este asi hodinku. mohol si ostat aj Ty.

O Tvoju "parterku" by som sa (v ramci slusnosti) postaral, aby sa nenudila.
mne ostava podakovat, ze ste prisli a videl som par fanusikov Toyoty. Nabuduce snad v lepsom case...

sa mi zda ze to bola jeho sestra nie?
ano, bola to jeho sestra, to vsak risovi nema preco vadit, nie?

'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km
-
AndyGTP
- Vševed
- Príspevky: 4415
- Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
- Bydlisko: Bratislava
Príspevok
od používateľa AndyGTP » Utorok, 21. Novembra 2006, 09:35
jaj kua este hodinu ste boli????????????? ved sme to rozpustali. kua kua kua. no nevadi nabuduce snad niekde v suchu, tak ako predminule!!
JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)
-
scooby
- začiatočník
- Príspevky: 249
- Dátum registrácie: Streda, 28. Decembra 2005, 23:43
- Bydlisko: Bratislava
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa scooby » Utorok, 21. Novembra 2006, 09:43
AndyGTP napísal:jaj kua este hodinu ste boli????????????? ved sme to rozpustali. kua kua kua. no nevadi nabuduce snad niekde v suchu, tak ako predminule!!
Boli sme v suchu, sedeli sme v mekaci aspon 3/4 hodinky, sak si mohol zostat, teda sestra

))))))
A potom sme este obkukavali afta....proste taky toyota workshop

)))
Fiat Stilo W 1.9 JTD
Fiat Panda 1.1
eX Toyota Corolla 1.4i E11

eX Toyota Celica 2.0 gti ST202
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných