MINI ZRAZIK - bude sa nieco rozdavat :-)

Informácie o zrazoch a akciách, ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
Thorius
panic
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Nedeľa, 5. Novembra 2006, 22:02
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa Thorius » Štvrtok, 16. Novembra 2006, 22:37

AlfGordon napísal:
Thorius napísal:a nejake mini zrazy v ZA ? :-) sa nekonaju ? Ci je Ba clenov az tolko ? :-)
Hi Thorius, dnes vecer pojdem cez ZA, tak si mozeme zakyvat, ale budem na koncernovom chrochte, kedze na chladnicku mi este nedodali zimne obutie :-(
ALf diky za zamavanie , tiez je fajn, ze citam prispecky po funuse :-)

kre : potvrdzujem , sa mozes spytat mojej zeny:-) Milacik Ty vies tak nadavat ??? :-)
JAPAN CARS RULEZ!

COROLLA 1,4 D4-D WAGON E12T

Používateľov profilový obrázok
riso
panic
Príspevky: 137
Dátum registrácie: Utorok, 24. Októbra 2006, 09:52
Bydlisko: Nitra, Trnava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa riso » Štvrtok, 16. Novembra 2006, 22:58

ja som zase za volantom kludnejsi nez inokedy. mna asi soferovanie bavi...a pocuvanie hudby k tomu. :)

Chlapi, rano odchadzam do CR na vikend (s roamingom, ale bez netu), takze...v pondelok odo mna vsetko plati, v nedelu vecer sa snad ovem. Ak by nie, medzi Ikeou a dialnicou budem v pondelok o 17tej...modra Corolla vid. avatar. ;)
Toyota Corolla Compact E11 (1999), 1332 cm3, 63 kW, 3d

Používateľov profilový obrázok
riso
panic
Príspevky: 137
Dátum registrácie: Utorok, 24. Októbra 2006, 09:52
Bydlisko: Nitra, Trnava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa riso » Nedeľa, 19. Novembra 2006, 19:11

nikto sem nejak nepise, tak dufam, ze vsetko plati.
Toyota Corolla Compact E11 (1999), 1332 cm3, 63 kW, 3d

Používateľov profilový obrázok
mimo
Mimo prevádzky
Príspevky: 948
Dátum registrácie: Utorok, 28. Júna 2005, 21:00
Bydlisko: Bratislava a okolie :-)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mimo » Nedeľa, 19. Novembra 2006, 20:07

ak sa nič nestane tak tam budem

rozumej medzi IKEA a dialnica :lol:
Toyota RAV 4 2,0 VVT-i (112 kW) Obrázok
Toyota Yaris 1.0 VVT-i (48 kW) Obrázok
ex:
Toyota Carina E 1.8 SW Obrázok
Corolla E10 1.4 XLi combi
Corolla E9 1.6 GTi

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drgi » Nedeľa, 19. Novembra 2006, 20:17

ja mam tiez volno, tak sa zastavim.
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
scooby
začiatočník
Príspevky: 249
Dátum registrácie: Streda, 28. Decembra 2005, 23:43
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa scooby » Nedeľa, 19. Novembra 2006, 20:55

No skusim aj ja uz konecne dojst, len kde tam na parkovisku pred Avionom? Ako dostavali tu novu pristavbu je to tam dost plno, ale sak ked uvidim wella toyot pokope tack ma snad napadne, resp. ak uvidite Celicu striebornu mavajte na mna:))
Fiat Stilo W 1.9 JTD
Fiat Panda 1.1
eX Toyota Corolla 1.4i E11 :(
eX Toyota Celica 2.0 gti ST202

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Elvis » Nedeľa, 19. Novembra 2006, 21:47

tak dajte hodinu, navrhujem pred mekacom nakolko uz aj pred ikeaou je plnoooooo
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

Používateľov profilový obrázok
scooby
začiatočník
Príspevky: 249
Dátum registrácie: Streda, 28. Decembra 2005, 23:43
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa scooby » Nedeľa, 19. Novembra 2006, 21:54

Elvis napísal:tak dajte hodinu, navrhujem pred mekacom nakolko uz aj pred ikeaou je plnoooooo
Jo myslim ze idealne pred mekacom, zatial padla 17ta hodina myslim, takze skusim prist medzi 17-17:30 lebo zapchy suxx
Fiat Stilo W 1.9 JTD
Fiat Panda 1.1
eX Toyota Corolla 1.4i E11 :(
eX Toyota Celica 2.0 gti ST202

Používateľov profilový obrázok
AlfGordon
začiatočník
Príspevky: 346
Dátum registrácie: Pondelok, 21. Novembra 2005, 16:31

Príspevok od používateľa AlfGordon » Pondelok, 20. Novembra 2006, 09:38

17:00??? Myslite prosim aj na tych, co pracuju, aby ste sa vy za socialne davky mohli vozit ;-)
Corolla kombi 1,4 D-4D, 66kW
Auris 1,33 Dual VVT-i, 74 kW
Avensis T27

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa AndyGTP » Pondelok, 20. Novembra 2006, 20:31

hosi, KRATKO BOLO! Elvis kua akotoze si nespomalil ten zadohrab ked som ti v behu trieskal na okno :D:D:D

ale rad som vas videl hoci v psom case a na chvilu iba

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
riso
panic
Príspevky: 137
Dátum registrácie: Utorok, 24. Októbra 2006, 09:52
Bydlisko: Nitra, Trnava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa riso » Pondelok, 20. Novembra 2006, 22:36

andy, skupinka 5 ludi ostala este asi hodinku. mohol si ostat aj Ty. ;) O Tvoju "parterku" by som sa (v ramci slusnosti) postaral, aby sa nenudila. :)

mne ostava podakovat, ze ste prisli a videl som par fanusikov Toyoty. Nabuduce snad v lepsom case... ;)
Toyota Corolla Compact E11 (1999), 1332 cm3, 63 kW, 3d

Používateľov profilový obrázok
scooby
začiatočník
Príspevky: 249
Dátum registrácie: Streda, 28. Decembra 2005, 23:43
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa scooby » Utorok, 21. Novembra 2006, 08:50

riso napísal:andy, skupinka 5 ludi ostala este asi hodinku. mohol si ostat aj Ty. ;) O Tvoju "parterku" by som sa (v ramci slusnosti) postaral, aby sa nenudila. :)

sa mi zda ze to bola jeho sestra nie?


mne ostava podakovat, ze ste prisli a videl som par fanusikov Toyoty. Nabuduce snad v lepsom case... ;)
Fiat Stilo W 1.9 JTD
Fiat Panda 1.1
eX Toyota Corolla 1.4i E11 :(
eX Toyota Celica 2.0 gti ST202

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drgi » Utorok, 21. Novembra 2006, 09:23

scooby napísal:
riso napísal:andy, skupinka 5 ludi ostala este asi hodinku. mohol si ostat aj Ty. ;) O Tvoju "parterku" by som sa (v ramci slusnosti) postaral, aby sa nenudila. :)

mne ostava podakovat, ze ste prisli a videl som par fanusikov Toyoty. Nabuduce snad v lepsom case... ;)
sa mi zda ze to bola jeho sestra nie?
ano, bola to jeho sestra, to vsak risovi nema preco vadit, nie? :-)
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa AndyGTP » Utorok, 21. Novembra 2006, 09:35

jaj kua este hodinu ste boli????????????? ved sme to rozpustali. kua kua kua. no nevadi nabuduce snad niekde v suchu, tak ako predminule!!

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
scooby
začiatočník
Príspevky: 249
Dátum registrácie: Streda, 28. Decembra 2005, 23:43
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa scooby » Utorok, 21. Novembra 2006, 09:43

AndyGTP napísal:jaj kua este hodinu ste boli????????????? ved sme to rozpustali. kua kua kua. no nevadi nabuduce snad niekde v suchu, tak ako predminule!!
Boli sme v suchu, sedeli sme v mekaci aspon 3/4 hodinky, sak si mohol zostat, teda sestra :)))))))
A potom sme este obkukavali afta....proste taky toyota workshop :))))
Fiat Stilo W 1.9 JTD
Fiat Panda 1.1
eX Toyota Corolla 1.4i E11 :(
eX Toyota Celica 2.0 gti ST202

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných