Audio, video, navigácia, ...
-
kuro
- toyoťák
- Príspevky: 712
- Dátum registrácie: Piatok, 27. Januára 2006, 16:12
- Bydlisko: Íst Slovakia
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa kuro » Štvrtok, 10. Augusta 2006, 02:26
http://video.google.com/videoplay?docid ... rift+bible
toto naozaj stoji zato... inak, kto ste videli F and F tokyo drift, tak je to ten bufetak rybar, co tam povedal "...a tomu oni hovoria drift???"
manik fakt vie, co to je...
jasne, ze tam slajduje aj na toyotach...

-
wakkee
- Toyota guru
- Príspevky: 1312
- Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
- Bydlisko: BA
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa wakkee » Štvrtok, 10. Augusta 2006, 12:03
mam to na cd, ak by niekto velmi pekne poprosil

Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?
Opat Toyota

-
Elvis
- Toyota guru
- Príspevky: 1989
- Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
- Bydlisko: Bratislava
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa Elvis » Štvrtok, 10. Augusta 2006, 12:54
juuj, to mam uz niekolko rokov

ten clovek je Keiichi Tsuchiya, skutocny drift king. poviem ti ze tak driftovat s MR2 ako to robi on je skutocne umenie...
http://www.driftclub.com/DriftKing.htm
http://www.drifting.com/Drift_Bible.php

Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu.
volant.tv
-
Ado
- Toyota guru
- Príspevky: 1796
- Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
- Bydlisko: Tábor
Príspevok
od používateľa Ado » Štvrtok, 10. Augusta 2006, 14:59
wakkee napísal:mam to na cd, ak by niekto velmi pekne poprosil

ja velmi pekne prosím aj s tými dalšími čo mam u teba
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw
-
wakkee
- Toyota guru
- Príspevky: 1312
- Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
- Bydlisko: BA
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa wakkee » Piatok, 11. Augusta 2006, 08:31
Ado napísal:wakkee napísal:mam to na cd, ak by niekto velmi pekne poprosil

ja velmi pekne prosím aj s tými dalšími čo mam u teba
no ja viem

len to musim najst

Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?
Opat Toyota

-
Voloďa
- začiatočník
- Príspevky: 262
- Dátum registrácie: Pondelok, 12. Septembra 2005, 14:10
- Bydlisko: BA - okolie
Príspevok
od používateľa Voloďa » Piatok, 11. Augusta 2006, 08:53
aj ja pjosim pjosim - aj na kolienkach
vazne by som to na CD bral - v office mame obmedzene moznosti stahovania

Toyota Celica GT 2,0 16V - ST202 3S-GE
r.v.1997
-
fajry
- administrátor
- Príspevky: 3427
- Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
- Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa fajry » Piatok, 11. Augusta 2006, 08:58
Drift bible mam aj ja. Aj s CZ titulkami!
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback
-
ondrik
- Toyota guru
- Príspevky: 2442
- Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
- Bydlisko: PB - Mogoňov
Príspevok
od používateľa ondrik » Piatok, 11. Augusta 2006, 11:14
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F
-
wilson
- Toyota guru
- Príspevky: 1013
- Dátum registrácie: Streda, 13. Apríla 2005, 10:52
- Bydlisko: Žilina
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa wilson » Piatok, 11. Augusta 2006, 11:34
kluci, nasdilej.cz alebo up-file.com sú vám k dispozícii
tak šupom uploadovať
Rommster 1.2 TSI 2012
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI
-
Ado
- Toyota guru
- Príspevky: 1796
- Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
- Bydlisko: Tábor
Príspevok
od používateľa Ado » Piatok, 11. Augusta 2006, 12:04
fajry napísal:Drift bible mam aj ja. Aj s CZ titulkami!
fajry tak ja to chcem od teba aj s tými titulkami
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw
-
kuro
- toyoťák
- Príspevky: 712
- Dátum registrácie: Piatok, 27. Januára 2006, 16:12
- Bydlisko: Íst Slovakia
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa kuro » Piatok, 11. Augusta 2006, 22:18
2 fajry-- mne by stacil subor s tymi cz titulkami...

dakujeeeem

-
kuro
- toyoťák
- Príspevky: 712
- Dátum registrácie: Piatok, 27. Januára 2006, 16:12
- Bydlisko: Íst Slovakia
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa kuro » Nedeľa, 13. Augusta 2006, 18:33
fajrymu dakujeeeem... s tymi titulkami je to este veksi zazitok... aj ked anglicky rozumiem, ked to clovek este aj cita, ide to lepsie do gebule...

tak uz len prvy sneh, vypratane parkovisko niekde pred hyperobchodakom a deme trenovat

-
Victorio
- panic
- Príspevky: 69
- Dátum registrácie: Pondelok, 23. Augusta 2004, 19:32
- Bydlisko: Kosice
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa Victorio » Štvrtok, 31. Augusta 2006, 16:33
Fajry alebo Kuro
mohli by ste mi poslat tie ceske titulky na mail
vismaiorlevin@gmail.com
dakujem / alebo popripade niekto iny

Toyota Corolla 1.3xli 12v E9
-
fajry
- administrátor
- Príspevky: 3427
- Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
- Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa fajry » Nedeľa, 3. Septembra 2006, 11:11
Victorio napísal:Fajry alebo Kuro
mohli by ste mi poslat tie ceske titulky na mail
vismaiorlevin@gmail.com
dakujem / alebo popripade niekto iny

poslane
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback
-
Victorio
- panic
- Príspevky: 69
- Dátum registrácie: Pondelok, 23. Augusta 2004, 19:32
- Bydlisko: Kosice
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa Victorio » Utorok, 5. Septembra 2006, 17:45
diki Fajry podruhykrat dosli titulky v pohode
teraz by ma len zaujimalo s cim ste to pozerali pretoze s titulkami mi film seka bez titulkov neseka

skusal som MV2Player, VPlayer, BSPlayer, Classic Media Player s tym to slo asi najlepsie ale aj tak sa to nedalo pozerat.
Toyota Corolla 1.3xli 12v E9
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných