
obrazky
- fajry
- administrátor
- Príspevky: 3427
- Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
- Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
- Kontaktovať používateľa:
chybicka se vloudilakre napísal:
je tam napisane "nové téma" alebo sa mi to iba zda?
ale prezijete to, nie?
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback
- Ralok
- panic
- Príspevky: 57
- Dátum registrácie: Piatok, 10. Februára 2006, 22:19
- Bydlisko: HC
- Kontaktovať používateľa:
Chalani, priznám sa že tu na západe ma ešte nezastavili.
Asi len náhoda, alebo, žeby ma tam hore mal niekto veľmi rád.
Bol som aj na východe "doma" a tam som raz fúkal, ale fólie ich nezaujímali.
Dva litre je dosť, to je jedna plná nádrž, kua
Veľmi sa mi tie fólie nechce dávať dole, je to super vec.
Ak sa na to odhodlám, bude to so slzami
<img src="http://img64.imageshack.us/img64/4774/backix8.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us">
Asi len náhoda, alebo, žeby ma tam hore mal niekto veľmi rád.
Bol som aj na východe "doma" a tam som raz fúkal, ale fólie ich nezaujímali.
Dva litre je dosť, to je jedna plná nádrž, kua
Veľmi sa mi tie fólie nechce dávať dole, je to super vec.
Ak sa na to odhodlám, bude to so slzami
<img src="http://img64.imageshack.us/img64/4774/backix8.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us">
Avensis T22 (150 k
)
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný








