Repasovanie a diagnostika automatickej prevodovky

všetko o tomto modeli
Peterman
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Marca 2019, 09:14

Repasovanie a diagnostika automatickej prevodovky

Príspevok od používateľa Peterman » Piatok, 29. Marca 2019, 20:10

Ahojte, som majitel Toyota RAV4 2.0 beznin, r.v. 2001 automat a zacala mi trhat prevodovka, najprv som si to vsimol ked som preradoval stupen na R, tak trochu trhla, a potom som si vsimol ze pri rozbiehani sa dopredu, tazko preraduje z prveho stupna, ako keby stiahla pred preradenim otacky a potom preradila. Dalsie stupne uz islo v pohode. Vymenili sme olej ( bol stary ) , 3 dni to nerobilo vobec, tak som sa potesil ale znova zacalo.
Tak isto som si vsnimol ze ked som isiel dopredu do mensieho briesku, tak motor isiel do otaciek, ale auto islo len velmi pomaly. Auto som okamzite odstavil a chcel by som poradit, ze ci je na SK niekto, kto vie robit dobre diagnostiku a repasovanie. Auto uz je dost stare, 228.000 km, neviem ze ci ist do repasu, lebo to moze vyjst dost draho, dalsia moznost bola kupit starsiu automaticku prevodovku ( nasiel som za cca 650 vraj aj so 30 dnovou zarukou )...Je tu niekto, kto by mi vedel poradit ? Dakujem pekne, Peter Hegyi

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní