Open air TTS relax meeting 2019 - jun/jul - Gbely

Informácie o zrazoch a akciách, ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
Srandista
Toyota guru
Príspevky: 1503
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 13:46
Bydlisko: Brno

Open air TTS relax meeting 2019 - jun/jul - Gbely

Príspevok od používateľa Srandista » Piatok, 15. Februára 2019, 13:48

Ahojte banda.
Opat ubehli 3 roky od posledneho relax meetingu , a aj ked som neplanoval, ze tento krat bude pauza tak dlha, bohuzial sa to tak prihodilo. Aby som vam tuto dlhu absenciu nasho uz klasickeho stretka vynahradil, rozhodol som sa, ze opat skusim zorganizovat tuto akcou spolocne s grexom (ktory o tom zatial nevie, tak snad od neho nedostanem cocku), kedze posledne dve posedenia mali velmi kladny ohalas. Tento krat dufam v podobny uspech ako Smrtonostna pasca 3, tak snad sa nam to podari :)

Zatial robim kvazi len prieskum trhu, plus sa budem snazit o zuzenie moznych datumov na tie, ktore vam budu vyhovovat. Ja zatial na leto vobec nic planovane nemam, takze sa rad prisposobim tym, co uz svoje letne plany stihli zosnovat.

Lokacia by bola ta ista (Gbely), program takisto (nic nerobenie^2 prekladane pokecom a grilovanim), a samozrejme by nemohla chybat spanilka. V prvom rade ide samozrejme o velku stretavku Toyotakov (a urcite aj Hondistov, naposledy vyborne doplnili nase japanofilisticke stretko), predsa len nejake velke stretko sa uz nejaky ten piatok nekonalo. A navyse za tie dalsie 3 roky uz mnoho ludi stihlo zupgradovat svoj vozovy park, padaktori auto konecne opat dostalo na cesty, urcite bude zaujimave vysledovat rozny progres :) Plus predpokladam, ze mnohi priviedli na svet nove potomstvo, takze sa treba pochvalit aj s nim!

Zatial teda otvaram diskusiu o pripadnom datume, a brainstorming ohladom programu, ak by ste cheli nieco, co Vam naposledy chybalo. Az sa zacne naklanat cas, pridam hlasovanie o konkretnom datume.

To je zatial z mojej strany asi vsetko, nech teda diskusia zapocne :roll:
Hyundai i30 1.5 T-GDI 2022, cervena
Toyota Corolla 1.8 TS 2003, cervena
Ex: Toyota Corolla 1.3 G6 1998, cervena
Family: Toyota Yaris 1.3 2006, modra metaliza
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: Open air TTS relax meeting 2019 - jun/jul - Gbely

Príspevok od používateľa grexos » Sobota, 16. Februára 2019, 07:15

Narocne citanie na sobotne rano :lol: teoreticky by to asi islo ale musim poziatovat co a ako. Nebudem sa ale branit aj inej lokacii
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: Open air TTS relax meeting 2019 - jun/jul - Gbely

Príspevok od používateľa fajry » Pondelok, 18. Februára 2019, 14:24

Ahojte, ak sa mi bude dat, urcite sa pripojim. Aj ked by som prisiel na Subaru, kedze Toyota, ktora je v rodine je v uzivani otca :)
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Open air TTS relax meeting 2019 - jun/jul - Gbely

Príspevok od používateľa spider207 » Streda, 20. Februára 2019, 21:17

Srandista, ako keby si mi cital myslienky, nedavno som na to myslel, ze uz feeest dlho nebol zraz. Sice neviem ci sa da prechod z IS200 na E12 klasifikovat ako "upgrade vozoveho parku" ( :mrgreen: ), ale ak mi to terminovo vyjde, tak by som rad dosiel. Vobec netusim v akom zlozeni, ale ak to bude co i len trochu mozne, tak dofrcim.

Za mna mate aj s Grexom (kt o tom nevie :D ) velke plus, ze sa na to chcete podujat ;-)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných