aqua print

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
Hajro
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Utorok, 25. Apríla 2017, 10:30

Re: aqua print

Príspevok od používateľa Hajro » Pondelok, 10. Júla 2017, 17:39

Marco666 napísal: Piatok, 23. Júna 2017, 13:51
Hajro napísal: Piatok, 23. Júna 2017, 11:33 ja som tak raz videl spraveneho stareho golfa, aj som najprv dival ze cim to mal spravene a potom z neho vypadlo, ze to bol aquaprint. musel za to dat neskutocne prachy
ktore sa ti uz v ziadnom pripade nevratia, to si treba pri kazdom tuningu uvedomit
tak s tym musi clovek ratat. akykolvek tuning auta nie je nutnost ale je to skor pre potesenie majitela, ked niekomu nevadi, ze za to da take peniaze, je to len jeho vec
rychlost bola v poriadku, len zakruta bola prilis tesna

Používateľov profilový obrázok
Marco666
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Pondelok, 8. Mája 2017, 10:06

Re: aqua print

Príspevok od používateľa Marco666 » Streda, 12. Júla 2017, 14:48

Hajro napísal: Pondelok, 10. Júla 2017, 17:39
Marco666 napísal: Piatok, 23. Júna 2017, 13:51
Hajro napísal: Piatok, 23. Júna 2017, 11:33 ja som tak raz videl spraveneho stareho golfa, aj som najprv dival ze cim to mal spravene a potom z neho vypadlo, ze to bol aquaprint. musel za to dat neskutocne prachy
ktore sa ti uz v ziadnom pripade nevratia, to si treba pri kazdom tuningu uvedomit
tak s tym musi clovek ratat. akykolvek tuning auta nie je nutnost ale je to skor pre potesenie majitela, ked niekomu nevadi, ze za to da take peniaze, je to len jeho vec
lenze o tom to je, ze si to da urobit len ten co na to ma a tomu tie peniaze jednoducho chybat nebudu, chapes nie? jasne, ze si to neda urobit niekto kto pocita kazde euro ale niekto komu je jedno ci to vyhodi za nejaky aquaprint alebo za nejaky najnovsi lcd televizor to neriesi
Live my life

Používateľov profilový obrázok
viktor74
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2017, 09:11

Re: aqua print

Príspevok od používateľa viktor74 » Piatok, 14. Júla 2017, 07:32

nehadajte sa chlapi, to je kazdeho vec. ja osobne si tiez myslim, ze to si dovoli len clovek, ktory na to ma peniaze ale netreba za to na nikoho nadavat, proste sa ma niekto lepsie no

Používateľov profilový obrázok
Kubino
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Apríla 2017, 09:54

Re: aqua print

Príspevok od používateľa Kubino » Utorok, 18. Júla 2017, 11:45

Dusankoo napísal: Streda, 21. Júna 2017, 10:18
Kubino napísal: Piatok, 16. Júna 2017, 09:25 Stoji to prilis vela na to kolko to vydrzi a hlavne mi to pride zbytocne. Na stare si to nedas lebo je to zbytocne a nove tym zbytocne zospatis, mozno niekde v amerike kde si davaju na tie auta fakt kadeco ale tu u nas to ma malo kto.
To by som nepovedal, ze je tu toho malo, len je to na autach, ktore sa vytahuju len na zrazy. A po dalsie je mozno pravda, ze je to castejsie vidno na motorkach ako na autach. No kazdy nech si spravi podla vlastneho uvazenia, o nicom inom to nie je
Ja som ty nechcel nikoho urazit. Jasne, ze je to kazdeho vec, ked si to niekto chce dat tak ho nebudem odhovarat, len vravim, ze u nas na to proste ludia nemaju peniaze.
„Rýchlosť ešte nikdy nikoho nezabila, náhle znehybnenie… to je to, čo ťa dostane.“

Používateľov profilový obrázok
Dusankoo
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Piatok, 5. Mája 2017, 08:27

Re: aqua print

Príspevok od používateľa Dusankoo » Streda, 19. Júla 2017, 12:34

Tak ti poviem, ze uz ani tie ceny nie su ako kedysi. Jasne, niekde v dielni to moze byt drahsie, no aspon mne sa osvedcilo, ze ti mladi chalani, ktori maju pre to hlavne talent, to spravia paradne a aj kvalitne za zlomkove ceny, len preto, aby sa presadili

Používateľov profilový obrázok
radimm
panic
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Streda, 17. Mája 2017, 10:20

Re: aqua print

Príspevok od používateľa radimm » Utorok, 25. Júla 2017, 11:31

To je pravda, ono niektoré servisy sa už len hrajú na kvalitu a človek si platí pomaly len za meno a nie za odvedenú prácu.

Používateľov profilový obrázok
Dusankoo
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Piatok, 5. Mája 2017, 08:27

Re: aqua print

Príspevok od používateľa Dusankoo » Utorok, 1. Augusta 2017, 10:13

radimm napísal: Utorok, 25. Júla 2017, 11:31 To je pravda, ono niektoré servisy sa už len hrajú na kvalitu a človek si platí pomaly len za meno a nie za odvedenú prácu.
Len najhorsie je, ze to tak uz nie je iba pri servisoch a podobnych veciach ale so vsetkym, ci uz su to restiky, znacky oblecenia, topanok, potravin, proste vsetko

Používateľov profilový obrázok
Hajro
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Utorok, 25. Apríla 2017, 10:30

Re: aqua print

Príspevok od používateľa Hajro » Streda, 2. Augusta 2017, 13:03

treba sa jednoducho vediet vynajst o nic ineho nejde a clovek si v dnesnej dobe uz vie najst taky zlaty stred, ktory je ci uz kvalitovo alebo cenovo prijatelny
rychlost bola v poriadku, len zakruta bola prilis tesna

Používateľov profilový obrázok
fuflo
panic
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Štvrtok, 6. Júla 2017, 11:34
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: aqua print

Príspevok od používateľa fuflo » Pondelok, 4. Septembra 2017, 11:47

chcel by som sa iba spýtať, je tu niekto kto si ten aquaprint dal fakt urobiť? chcel by som sa popýtať nejaké veci ale na iných fórach sa mi zatiaľ nikto taký neozval..

Používateľov profilový obrázok
radimm
panic
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Streda, 17. Mája 2017, 10:20

Re: aqua print

Príspevok od používateľa radimm » Utorok, 5. Septembra 2017, 10:02

Dusankoo napísal: Utorok, 1. Augusta 2017, 10:13
radimm napísal: Utorok, 25. Júla 2017, 11:31 To je pravda, ono niektoré servisy sa už len hrajú na kvalitu a človek si platí pomaly len za meno a nie za odvedenú prácu.
Len najhorsie je, ze to tak uz nie je iba pri servisoch a podobnych veciach ale so vsetkym, ci uz su to restiky, znacky oblecenia, topanok, potravin, proste vsetko
Je ale s tym uz nic nespravis, treba si len davat vacsi pozor a prejst si viac firiem.

Používateľov profilový obrázok
peketo
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Streda, 31. Mája 2017, 09:33

Re: aqua print

Príspevok od používateľa peketo » Utorok, 5. Septembra 2017, 11:22

len aj to je niekedy umenie a nie každá firmja, ktorá má veľký servis je cenou úmerná kvalite
toyota forever

verone
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Sobota, 22. Júla 2017, 13:45

Re: aqua print

Príspevok od používateľa verone » Piatok, 8. Septembra 2017, 13:28

@fuflo ja som si dával robiť, čo by ťa zaujímalo?

Používateľov profilový obrázok
rendik
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Nedeľa, 21. Mája 2017, 14:00

Re: aqua print

Príspevok od používateľa rendik » Streda, 27. Septembra 2017, 11:12

verone napísal: Piatok, 8. Septembra 2017, 13:28 @fuflo ja som si dával robiť, čo by ťa zaujímalo?
daval si ci celopolep? kolko ta to vyslo? aj mas nejaku zaruku, ak by sa to zacalo odliepat?

kamikadze
panic
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Pondelok, 10. Júla 2017, 09:27

Re: aqua print

Príspevok od používateľa kamikadze » Štvrtok, 23. Novembra 2017, 20:15

na to podla mna nemozu davat zaruku lebo by museli vracat peniaze kazdemu :lol:

rikoro
panic
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Utorok, 4. Júla 2017, 10:28

Re: aqua print

Príspevok od používateľa rikoro » Pondelok, 27. Novembra 2017, 20:15

ked si to ides dat urobit tak musis ratat s tym, ze ti to nevydrzi navzdy

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných