obrazky
oni su vlastnictvom kamarata, ale ja som ich tu mal na starosti, vymenilo sa ich uz dost vela, teraz mam uz len jedneho. toho nemam ani foto, lebo je zalezeny, ma nove terarko a nejaky je z toho vedla. musi sa osmelit :)
ked ta kusne ten cierny, to vobec nie je vazne, jak cmeliak nejaky... ale to hnede cudo, no vazne by som nechcel ;) a co mam teraz tak ten je z rovnakej celade. tusim jeden z najviac jedovatych.
jeden typek pisal dennik, ked ho hryzla takato potvora, no co ti poviem, prve dni si ani nepamatal, potom bolesti a horucky, potom este vacsie bolesti a vyssie horucky... problemy problemy problemy a po roku ho stale boli rana, kde ho hryzol...
ked ta kusne ten cierny, to vobec nie je vazne, jak cmeliak nejaky... ale to hnede cudo, no vazne by som nechcel ;) a co mam teraz tak ten je z rovnakej celade. tusim jeden z najviac jedovatych.
jeden typek pisal dennik, ked ho hryzla takato potvora, no co ti poviem, prve dni si ani nepamatal, potom bolesti a horucky, potom este vacsie bolesti a vyssie horucky... problemy problemy problemy a po roku ho stale boli rana, kde ho hryzol...

Radšej mŕtvy ako druhý...
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný









