obrazky

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Príspevok od používateľa ondrik » Štvrtok, 11. Mája 2006, 20:31

drginko, vidíš, miesto simpsonovcov kukaj radšej discovery a iné programy o zvieratkách... :roll:

:wink:
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Používateľov profilový obrázok
johnC
toyoťák
Príspevky: 583
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Februára 2006, 19:12
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa johnC » Štvrtok, 11. Mája 2006, 21:23

:D :D :D cahir takto by ti ju asi nezobrali
Obrázok
Toyota Corolla E11/Scott Reflex 10/noKia/Lunex DCM-fz7/Logitech-mouse/Verbatim FDD/Adibas/Mentos/Primeros
.... ideal for mňa !

Používateľov profilový obrázok
cahir
MX-5 guru s malým zmrdom
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: Sobota, 1. Januára 2005, 12:39
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa cahir » Piatok, 12. Mája 2006, 08:15

drgi napísal:ale su tam dve zaby, ci jasterice a jedna z nich je spodna a ciernobiela. PRECO JE TO TAK?
8)
asi samcek a samicka nee?




----------------

johnC : jak ma trhlo ked som videl tu farbu. . ? :))) az potom mi to doslo. . ze to nee moja
ex: Corolla E12 1.4VVTi
ex: Mazda Miata Obrázok
Lexus IS200 Obrázok
Honda PCX

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Piatok, 12. Mája 2006, 08:57

cahir, si zmazal tu fotku? chcel som vidiet tie jastericky ;)
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
cahir
MX-5 guru s malým zmrdom
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: Sobota, 1. Januára 2005, 12:39
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa cahir » Piatok, 12. Mája 2006, 09:05

uz je tam spat...
ex: Corolla E12 1.4VVTi
ex: Mazda Miata Obrázok
Lexus IS200 Obrázok
Honda PCX

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Piatok, 12. Mája 2006, 09:34

tak aj ja pridam jedneho mojho milacika ;)
Obrázok
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Piatok, 12. Mája 2006, 09:36

a tu je jeho hanblivy bracek...
Obrázok
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Piatok, 12. Mája 2006, 09:37

a je to mrochta jedovata, ale aj tak ho mam rad ;) (aj ked som si precital, co sa deje po kusnuti takymto pavucikom...)
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
cahir
MX-5 guru s malým zmrdom
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: Sobota, 1. Januára 2005, 12:39
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa cahir » Piatok, 12. Mája 2006, 09:46

to ja by som nemohol mat doma ;) nemam fobiu z pavukov, ale ked to je jedovate tak radsej nie :) to ich mas kolko?
ex: Corolla E12 1.4VVTi
ex: Mazda Miata Obrázok
Lexus IS200 Obrázok
Honda PCX

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Piatok, 12. Mája 2006, 10:14

oni su vlastnictvom kamarata, ale ja som ich tu mal na starosti, vymenilo sa ich uz dost vela, teraz mam uz len jedneho. toho nemam ani foto, lebo je zalezeny, ma nove terarko a nejaky je z toho vedla. musi sa osmelit :)

ked ta kusne ten cierny, to vobec nie je vazne, jak cmeliak nejaky... ale to hnede cudo, no vazne by som nechcel ;) a co mam teraz tak ten je z rovnakej celade. tusim jeden z najviac jedovatych.

jeden typek pisal dennik, ked ho hryzla takato potvora, no co ti poviem, prve dni si ani nepamatal, potom bolesti a horucky, potom este vacsie bolesti a vyssie horucky... problemy problemy problemy a po roku ho stale boli rana, kde ho hryzol...
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
wakkee
Toyota guru
Príspevky: 1312
Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wakkee » Piatok, 12. Mája 2006, 11:46

no mozno ked ta kusne zmenis sa na spidermana :lol:
Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?

Opat Toyota
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Streda, 17. Mája 2006, 09:32

no nie je krasny? ;)
Obrázok
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Štvrtok, 18. Mája 2006, 14:15

Objem motora - 7l

výkon 515 kW (700 k) pri 5500 ot/min a krutiaci moment 904 Nm pri 4260
ot/min.
pohotovostna hmotnost 3,1 tony.
Zrychlenie z 0-100 km/h 6,5 sekundy
najvyssia rychlost je elektronicky obmezena na 250 km/h.
Obrázok
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

honda ;)

Príspevok od používateľa kre » Utorok, 23. Mája 2006, 09:56

Obrázok
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Štvrtok, 25. Mája 2006, 18:21

isiel som tak rychlo, ze som nestihol telefonom vyfotit tuto TSport krasku zozadu z profilu ;)

v nitre kupovane, nitrianska pekna znacka ;)

Obrázok
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný