vystrelovací kľúč

všetko o tomto modeli
MiBo
začiatočník
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Sobota, 28. Júna 2014, 14:01

Re: vystrelovací kľúč

Príspevok od používateľa MiBo » Nedeľa, 27. Marca 2016, 18:37

farnell:
Prajem aby kluce z ...ebay... vydrzali co najdlhsi cas a urobili dobru sluzbu.
/je to jedno ci madein- CHINA aleboTAIWAN.../

Používateľov profilový obrázok
farnell
panic
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Januára 2016, 14:44

Re: vystrelovací kľúč

Príspevok od používateľa farnell » Nedeľa, 27. Marca 2016, 18:54

Hadam nechces tym naznacit, ze ten co som ja alebo Ty kupil z novykluc.sk je super galakticka kvalita...
Pozri sa na toto
Obrázok
HRUBKA ANI NIE 1 mm
A teraz mi uprimne povedz ci pri takomto dacom si budes aj nadalej mysliet ,ze som s tym klucom zaobchadzal nesetrne....
Pri takejto kvalite vid obrazok bude mozno hoc aka Cina ci Taiwan mozno daleko lepsia volba.
Ja by som Cinu ci Taiwan nepodcenoval.
Navyse do toho puzdra z novykluc.sk neslo ani DO vlozit bez toho aby som nemusel demontovat z neho kryt baterie.
Ak vydrzia tie z ebay aspon tolko co henten kripel z novykluc , tak ma to nebude pri cene 5€ az tak mrziet .

MiBo
začiatočník
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Sobota, 28. Júna 2014, 14:01

Re: vystrelovací kľúč

Príspevok od používateľa MiBo » Pondelok, 28. Marca 2016, 17:08

farnell:
............ale tvoj navod s ihlou bol slusne povedane na prd.
TOJE MOZNE ALE ORIGOS KLUC ZOSTAL "NEPOSKODENY"
Moze sa znovu pouzit to bol zmysel ......pouzit-IHLU!!!

https://www.youtube.com/watch?v=q8QasS5LLWY
https://www.youtube.com/watch?v=x4v8l75kP_w

.......novykluc.sk je super galakticka kvalita...
.......ÁÁÁNO - made in CHINA alebo TAIWAN...(ze by "UZ" made in PL)

Používateľov profilový obrázok
farnell
panic
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Januára 2016, 14:44

Re: vystrelovací kľúč

Príspevok od používateľa farnell » Utorok, 29. Marca 2016, 11:49

Vies co MiBo, neries to !!!

Používateľov profilový obrázok
julec
panic
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Sobota, 8. Júna 2013, 14:19

Re: vystrelovací kľúč

Príspevok od používateľa julec » Sobota, 2. Apríla 2016, 12:41

nedá mi nereagovať...majiteľom vystrelovacieho kľúča som už skoro 2 roky a kupoval som ho cez novykluc.sk ako mi poradil MiBo. s tým kľúčom do dnešného dňa nemám absolútne žiadne problémy a to mi už aj niekoľko krát nepekne spadol na zem a nič sa mu nestalo. ako píše farnell imobilizér je zložité dostať von ja som tiež na totálku zničil pôvodný kľúč nakoľko to tam držalo ako naveky. farnell ten kľúč čo si mal bol možno len jeden nepodarok ja s tým mojím som maximálne spokojný a slúži bez problému. keď budeš mať doma ten z ebay tak napíš ako vyzerá a ako si s ním spokojný.

Používateľov profilový obrázok
farnell
panic
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Januára 2016, 14:44

Re: vystrelovací kľúč

Príspevok od používateľa farnell » Sobota, 2. Apríla 2016, 17:07

Jasne, ved o tom som aj uvazoval ,ze napisem daco blizsie ked kluc dorazi.
Asi som mal smolu na "slaby" kus. Ta stena na tom klbe mala priblizne 1mm hrubky a to bolo v najhrubsom bode pretoze na okraji to bolo este menej. Ono na tej foto sa zda ,ze je to hrubsie. Fotil som to mobilom ktory bohuzial nedokaze makro, takze zaostrovanie bolo dost problematicke.
A ulomilo sa mi to po zasunuti do spinacej skrinky kedy som normalne otocil klucom. a to som rad ,ze sa planzeta vylomila az ked som prisiel domov a vytiahol som kluc zo zapalovania. Mne kluc nespadol za tie necele dva mesiace ani raz takze o zlom zaobchadzani tak ako sa vyjadril MiBo nemoze byt ani zdaleka rec.

MiBo
začiatočník
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Sobota, 28. Júna 2014, 14:01

Re: vystrelovací kľúč

Príspevok od používateľa MiBo » Sobota, 2. Apríla 2016, 20:25

farnel:
MiBa - nerieš!!!
MiBo ponukol radu zaslanim "ss"
NIKOHO SOM NEOBVINIL ZO ZLEHO..............
Napisane je ....."zamyslenie"..........
Pokial budem vediet poradit tak isto poslem aj tebe "farnel" ..."ss" alebo " e:mail"

PRAJEM PEKNY APRILOVY VECER.

Používateľov profilový obrázok
farnell
panic
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Januára 2016, 14:44

Re: vystrelovací kľúč

Príspevok od používateľa farnell » Streda, 6. Apríla 2016, 17:56

Tak klucik dnes dorazil. Objednane 27 marca a dnes dorucene, musim sňať klobuk expresna zasielka vzhladom k cene.
Kluc hned na prvy pohlad je uplne ina liga.
Kluc nieleze lepsie padne do ruky a je aj tazsi, takze clovek vie ,ze ho nezabudol :D ,ale co je hlavne tak spracovanie je napriek cene a krajine povodu daleko, daleko lepsie ako kluc z novykluc.sk :shock: Ak bol vyrabany v polsku tak maju pani fakt co dohanat.
Navyse ked som ten z novykluc chcel otvorit tak sa mi v skrutke strhli hrany a nedal sa vyskrutkovat. Kluc som musel nasilu otvorit.
DO do kluca vojde cele takze netreba kryt baterie zdemontovat. A co je podstatne tak kluc ma oddelenu cast kluca od cast DO takze ako som uz spomenul kvôli baterii nebude treba rozoberat cely kluc.
"Hrantik" na imobilizer ma take rozmery ,ze staci imobilizer zatlacit mierne dnu a ten sa uz viac ani nehne.
V predchadzajucom kluci bolo imobilizer nutne fixnut lepidlom.
Planzeta posobi lepsim a hlavne pevnejsim dojmom.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Na poslednom obrazku je vidno ulozeny imobilizer

stevo512
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Piatok, 1. Januára 2016, 16:57

Re: vystrelovací kľúč

Príspevok od používateľa stevo512 » Streda, 6. Apríla 2016, 18:56

vyzera fakt dobre, tie pochromovane casti su z kovu alebo je to len pochromovany plast? Objednam si ho aj ja, nie ze by som nebol spokojny s tymto ale tento vyzera lepsie a aj ma lepsie riesene na retiazku napriklad
Toyota Auris SOL 1.6 Dual VVTI 2008

Používateľov profilový obrázok
farnell
panic
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Januára 2016, 14:44

Re: vystrelovací kľúč

Príspevok od používateľa farnell » Streda, 6. Apríla 2016, 19:12

Tie chromovane casti su skutocny kov a je to poznat aj na hmotnosti toho kluca. Inak tlacitka DO su aj tvarom odlisene. Tlacitko odomykania je vypukle nahor a tlacitko zamykania je zas preliacene smerom dnu. Takze aj v tme su rozlisitelne hmatom.
Inak tu som nasiel dalsi
http://www.ebay.com/itm/2-Button-Modifi ... 1879369841

Používateľov profilový obrázok
julec
panic
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Sobota, 8. Júna 2013, 14:19

Re: vystrelovací kľúč

Príspevok od používateľa julec » Streda, 6. Apríla 2016, 20:26

ten druhý čo si sem dal z ebay mám doma a je úplne príšerný ani som sa nepokúšal meniť originál do neho....ten prvý čo máš doma vyzerá super asi sa tiež nechám "namotať" a kúpim si ho...aj napriek tomu že som spokojný s kľúčom od novykluc.sk

Používateľov profilový obrázok
farnell
panic
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Januára 2016, 14:44

Re: vystrelovací kľúč

Príspevok od používateľa farnell » Streda, 6. Apríla 2016, 20:33

No ja som s tym z novykluc nadmieru sklamany. Mozno som mal smolu a vybral som si "čierneho petra" no viac uz odtial nechcem nic. Mozno tak samolepku Toyota do prázdneho kruzku so skrutkami na novom kluci. :lol:
Ten kluc bol cely daky fake. Este som zabudol ,ze hned po rozobrani a prvom "natiahnuti" pruziny sa jej koniec ulomil :twisted:
A to si nerobim srandu to myslim uplne vazne. Samozrejme pisem o tom z novykluc..

stevo512
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Piatok, 1. Januára 2016, 16:57

Re: vystrelovací kľúč

Príspevok od používateľa stevo512 » Pondelok, 11. Apríla 2016, 15:21

tak objednal som si ho aj ja predvcerom, inak neodporucam si ho davat vybrusit v TESCO PN vyletel mu z drziaka ako to vyrezaval (urobilo zarez navyse ale funguje) a cena je 5€ tento pojdem dat spravit do NR alebo TT ako tu uz niekto spominal
Toyota Auris SOL 1.6 Dual VVTI 2008

Používateľov profilový obrázok
farnell
panic
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Januára 2016, 14:44

Re: vystrelovací kľúč

Príspevok od používateľa farnell » Utorok, 12. Apríla 2016, 11:10

TT by som uz neodporucal. Ta cena 1,5 € bola chybna kalkulacia zamestnanca co im tam vypomahal. Skutocna cena za vybrusenie kluca v City Arena bola tak 8€ a ako som sa nakoniec dozvedel tak prave tento Sezam je v TT najdrahsi. :mrgreen:

stevo512
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Piatok, 1. Januára 2016, 16:57

Re: vystrelovací kľúč

Príspevok od používateľa stevo512 » Utorok, 12. Apríla 2016, 14:08

tak stale mam blizko nitru, no PN vobec neodporucam, vyletel mu kluc z drziaka na bruske. Ale najprv som si kluc vyskusal a potom som az zaplatil , skusim tentokrat NR
Toyota Auris SOL 1.6 Dual VVTI 2008

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných