Motorzone.cz - testy ojazdených áut

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
zvady
panic
Príspevky: 126
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Januára 2010, 14:24

Motorzone.cz - testy ojazdených áut

Príspevok od používateľa zvady » Piatok, 25. Októbra 2013, 14:00

Tak sa nám to podarilo rozbehnúť a uvidíme ako sa nám to bude dariť. ;-)
:?: ... o čo ide:
"Nový videomagazín pro všechny příznivce aut, především však pro ty, kteří se z jakéhokoli důvodu chystají koupit ojetý vůz."
Proste je to relácia/magazín natáčaný v ČR a moderovaný v slovenčine (špeciály v češtine).

Natočené sú dva diely (druhý sa strihá) a budú aj špeciály o výfukoch, pneu atď.
Prvý diel, je skôr amatérsky,ale aspoň sme sa veľa naučili (keď to človek robí prvý krát v živote :) tak to nebude profi)
Viac info tu:
http://motorzone.cz/
Ďakujem predom za zdielanie stránky prípadne "Like" na FB:
https://www.facebook.com/motorzone.cz

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Motorzone.cz - testy ojazdených áut

Príspevok od používateľa spider207 » Nedeľa, 27. Októbra 2013, 18:49

Tak musím povedať, že na prvý pokus to nebolo zlé, dokonca sa nebojím povedať, že pomerne dobré :) Možno by som doplnil info ohľadom riadenia, aká je spätná odozva (áno, niečo zaznelo o posilňovači), aká je prevodovka (počet stupňov myslím nepadol)... Je mi jasné, že toto nie je auto pre športové vyžitie, ale spomenúť by sa to dalo. Ohľadom radiacej páky si pamätám, že predchádzajúca generácia Corsy mala radenie alá Peugeoty, teda relatívne dlhé dráhy a nepresné :) Také gumové no.. Takisto by som možno pri spotrebe spomenul pri akom štýle jazdy a rýchlosti sa dostanem na nejaké hodnoty, povedzme diaľnica 130, motor točí toľko a toľko, spotreba okolo x,y litra. Takisto mikrophone v servise u pán Faberu akosi pokulhával, ale predpokladám, že toto postupne doriešite.

Možno sú to len také subjektívne nedostatky, ale verím, že každá takáto spätná väzba vás posunie ďalej.

btw, spomenuli sa tam nejakí partneri, nebude potom problém s tým čo hovoríte na začiatku? Je mi jasné, že niečo takéto financovať samostane je asi nemožné, ale tak sme na fóre tak prečo by som sa nespýtal :D

V každom prípade, za mňa palec hore, good job ;-)

Používateľov profilový obrázok
zvady
panic
Príspevky: 126
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Januára 2010, 14:24

Re: Motorzone.cz - testy ojazdených áut

Príspevok od používateľa zvady » Utorok, 29. Októbra 2013, 13:22

Fu no dopĺňať to už nebudeme :) ale jasné, že chýb je tam dosť.
Bolo to pomerne na rýchlo točené, ale do budúcna chcem byť konkrétnejší.
Partner dielu = ten čo poskytne cenu do súťaže, v tomto prípade servis OPEL.

Riešime to tak, že reklamu v diely vymeníme za nejaké ceny do súťaže.
Uvidíme čo bude dalej, resp. druhá časť je natočená, ale nie je komplet zostrihaná a asi pred ňu dáme ešte nejakú Škodovku.

Bude o chvílu na webe, ale špeciál o pneu, ten robí moderátor číslo 2.

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Motorzone.cz - testy ojazdených áut

Príspevok od používateľa spider207 » Utorok, 29. Októbra 2013, 17:33

no veď jasné, že nie dopĺňať, to ja len ako tipy do budúcnosti.. oki, no však som zvedavý na ďalšie diely, určite budem kukať ;-)

Používateľov profilový obrázok
zvady
panic
Príspevky: 126
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Januára 2010, 14:24

Re: Motorzone.cz - testy ojazdených áut

Príspevok od používateľa zvady » Nedeľa, 1. Júna 2014, 20:03

Tak došlo ku zmene názvu z dôvodu zmeny kameramana (chcel si nechať web aj logo, ktoré on vytvoril) a tak tu máme nový seriál pod názvom AutoCS.

Viac tu:
viewtopic.php?f=29&t=8253

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných