Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
-
Avensis
- Toyota guru
- Príspevky: 1160
- Dátum registrácie: Utorok, 10. Marca 2009, 15:22
- Bydlisko: RV
-
Kontaktovať používateľa:
Príspevok
od používateľa Avensis » Pondelok, 22. Októbra 2012, 07:48
Pišta: Ja som nedávno menil chladič za tento
http://euro-saturn.sk/produkt.php?kod=1 ... yroby=1989
je presne taký istý ako ten starý továrenský čiže vrch mosadz rebierka meď
P.S. Som s ním spokojný

Lexus LS 430 President pack
ex.Lexus GS 300
ex.Celica GT 94 LSD SS II + chladič prevodovky
ex.Corolla GT-i AE92 89"
Yamaha WR
Yamaha XS veterán
ex.Yamaha XT
ex. Carina E 2,0 TD
ex. Toyota Avensis D4D 2,0 T22
-
stefan-celica
- Toyota guru
- Príspevky: 1669
- Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Septembra 2008, 20:07
- Bydlisko: Slovensko
Príspevok
od používateľa stefan-celica » Pondelok, 29. Októbra 2012, 20:48
.
Naposledy upravil/-a
stefan-celica v Nedeľa, 28. Septembra 2014, 09:49, upravené celkom 1 krát.
Toyota Celica T20 ST202 129kw 3SGE McPherson

376 916km, Evans Coolants, K&N, PUR 80Sh
Renault Trafic 2.0dci M9R L2H1 toto auto my bol čert dlžný
Subaru Legacy AWD 2.0 boxer EJ20 318 000km
-
exo_t
- začiatočník
- Príspevky: 283
- Dátum registrácie: Pondelok, 21. Septembra 2009, 11:20
- Bydlisko: BA v lese
Príspevok
od používateľa exo_t » Pondelok, 29. Októbra 2012, 22:07
Nádherná foto!
A tree never hits an automobile except in self defence.
momentálne car-free
-
stefan-celica
- Toyota guru
- Príspevky: 1669
- Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Septembra 2008, 20:07
- Bydlisko: Slovensko
Príspevok
od používateľa stefan-celica » Utorok, 20. Novembra 2012, 23:34
.
Naposledy upravil/-a
stefan-celica v Nedeľa, 28. Septembra 2014, 09:49, upravené celkom 1 krát.
Toyota Celica T20 ST202 129kw 3SGE McPherson

376 916km, Evans Coolants, K&N, PUR 80Sh
Renault Trafic 2.0dci M9R L2H1 toto auto my bol čert dlžný
Subaru Legacy AWD 2.0 boxer EJ20 318 000km
-
stefan-celica
- Toyota guru
- Príspevky: 1669
- Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Septembra 2008, 20:07
- Bydlisko: Slovensko
Príspevok
od používateľa stefan-celica » Streda, 28. Novembra 2012, 21:08
.
Naposledy upravil/-a
stefan-celica v Nedeľa, 28. Septembra 2014, 09:50, upravené celkom 1 krát.
Toyota Celica T20 ST202 129kw 3SGE McPherson

376 916km, Evans Coolants, K&N, PUR 80Sh
Renault Trafic 2.0dci M9R L2H1 toto auto my bol čert dlžný
Subaru Legacy AWD 2.0 boxer EJ20 318 000km
-
Bebo
- Toyota guru
- Príspevky: 1015
- Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 14:36
- Bydlisko: MT
Príspevok
od používateľa Bebo » Streda, 28. Novembra 2012, 22:07
tak to ti pekne vyslo

Toyota RAV4 Hybrid AWD Selection
Toyota Previa 2,4 XL
-
moschino
- lexusák
- Príspevky: 728
- Dátum registrácie: Nedeľa, 7. Júna 2009, 23:00
- Bydlisko: BA
Príspevok
od používateľa moschino » Streda, 28. Novembra 2012, 22:13
Tak toto uz nezakecas, alebo zabky maju respekt

EX: TOYOTA Corolla E11
ist das auto und LEXUS!
-
AndyGTP
- Vševed
- Príspevky: 4415
- Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
- Bydlisko: Bratislava
Príspevok
od používateľa AndyGTP » Štvrtok, 29. Novembra 2012, 15:00
neuveritelne

dufam, ze si na nasich foto z Ringu zaregistroval tvojho sukmenovca na LAde s SB-006 znackami, to boli fotky pre teba

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)
-
stenky
- Toyota guru
- Príspevky: 1852
- Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
- Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-
Príspevok
od používateľa stenky » Štvrtok, 29. Novembra 2012, 17:09
onoho casu som mal na Celice BA-709 a na prvejemerke BL-917

viem ze na stefana to nema ale chcel som sa pochvalit aj ja

teraz ma emera trapne BL-182 (na zle auto to sadlo

)
-
Bebo
- Toyota guru
- Príspevky: 1015
- Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 14:36
- Bydlisko: MT
Príspevok
od používateľa Bebo » Štvrtok, 29. Novembra 2012, 17:27
Jeden bracho ma 860, druhy 861

, len ja som nedokazal udrzat postupku

. Mozno, keby som prihlasoval o 2 tyzdne neskor...ale to by ma uz chytilo ficovypalne.
Toyota RAV4 Hybrid AWD Selection
Toyota Previa 2,4 XL
-
stefan-celica
- Toyota guru
- Príspevky: 1669
- Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Septembra 2008, 20:07
- Bydlisko: Slovensko
Príspevok
od používateľa stefan-celica » Štvrtok, 29. Novembra 2012, 20:33
.
Naposledy upravil/-a
stefan-celica v Nedeľa, 28. Septembra 2014, 09:50, upravené celkom 1 krát.
Toyota Celica T20 ST202 129kw 3SGE McPherson

376 916km, Evans Coolants, K&N, PUR 80Sh
Renault Trafic 2.0dci M9R L2H1 toto auto my bol čert dlžný
Subaru Legacy AWD 2.0 boxer EJ20 318 000km
-
stefan-celica
- Toyota guru
- Príspevky: 1669
- Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Septembra 2008, 20:07
- Bydlisko: Slovensko
Príspevok
od používateľa stefan-celica » Utorok, 23. Apríla 2013, 22:17
.
Naposledy upravil/-a
stefan-celica v Nedeľa, 28. Septembra 2014, 09:50, upravené celkom 1 krát.
Toyota Celica T20 ST202 129kw 3SGE McPherson

376 916km, Evans Coolants, K&N, PUR 80Sh
Renault Trafic 2.0dci M9R L2H1 toto auto my bol čert dlžný
Subaru Legacy AWD 2.0 boxer EJ20 318 000km
-
smugi
- panic
- Príspevky: 105
- Dátum registrácie: Streda, 12. Januára 2011, 09:51
- Bydlisko: Rimavska Sobota-Norway(Hamar)
Príspevok
od používateľa smugi » Utorok, 7. Mája 2013, 19:46
ta medena pasta pomoze, ale ako pises nie je to boh vie co, zvycajne pouzivame grafitovu na stycne plochy a zatial no problem plus na capiky presne tu silikonovu co opisuju na ceskom fore...
Good drivers have dead flies on the side windows. (Walter Röhrl)
"For a pure sports car, it must be internal combustion" (Mazda Motor Corporation's sports car chief Nobuhiro Yamamoto)
toyota MR2 MK1...nova laska
-
stefan-celica
- Toyota guru
- Príspevky: 1669
- Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Septembra 2008, 20:07
- Bydlisko: Slovensko
Príspevok
od používateľa stefan-celica » Pondelok, 27. Mája 2013, 20:31
.
Naposledy upravil/-a
stefan-celica v Nedeľa, 28. Septembra 2014, 09:51, upravené celkom 1 krát.
Toyota Celica T20 ST202 129kw 3SGE McPherson

376 916km, Evans Coolants, K&N, PUR 80Sh
Renault Trafic 2.0dci M9R L2H1 toto auto my bol čert dlžný
Subaru Legacy AWD 2.0 boxer EJ20 318 000km
-
kracken
- toyoťák
- Príspevky: 652
- Dátum registrácie: Utorok, 25. Augusta 2009, 08:55
- Bydlisko: BA
Príspevok
od používateľa kracken » Pondelok, 27. Mája 2013, 22:39
stevo, pisal som to uz v teme koho ste stretli, ale v piatok, na Fintickej, ked si obchadzal mojho acco, tak si mohol aspon zatrubit..

ale rad som pocul a videl tvoju striebornu ..

„ıɯɐɥou ǝɹoɥ ǝɾ ʇoʍız ɾoɯ ʎlǝɔ ǝz ʇıɔod ɯɐɯ ʎpǝʞǝıu”
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných