Land Cruiser 3.0 1kz-te,Go Motor,Piesty,hlava,atd...

všetko o tomto modeli
sparcoxxx
začiatočník
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Februára 2013, 17:23

Land Cruiser 3.0 1kz-te,Go Motor,Piesty,hlava,atd...

Príspevok od používateľa sparcoxxx » Streda, 27. Decembra 2017, 18:02

Land Cruiser 3.0 1kz-te,Go Motor,Piesty,hlava,atd...

:arrow: JAPANservis.sk
:arrow: TOYOTAservis.sk
:arrow: LEXUSservis.sk

87 fotky

Zákazník nám doniesol krásny landcruiser bohužiaľ motor mal v katastrofálnom stave,tlakuje system,motor klepe,unik oleja netesnosť,ostry zvuk..atd atd... motor von .....Hlava prasknutá na niekoľko miestach vhodná do srotu:D (dôvod prehriaty motor) (nova hlava original 3700eur nám sa podarilo novu za 900eur),poškodený piest aj prasknutý dôvod prehriaty motor..,kontrola bloku kľuky ojníc atd,,4xnovy piest,ojničné hlavne ložiska axialne,honovanie blok,sada piestnych kruzkov,tesniaca sada,sroby hlava,komplet všetky náplne diff rozvodovka prevodovka,atd atd musíme uznať že tento land sa nám veľmi pacil:))) a veľmi pekne chcem podakovat zákazníkovy za recenziu umytie gratis:D ***** "Cez leto som zadrel motor na Toyota LC 90 3,0 TD, podľa fotiek a recenzií tohto servisu na fb som sa rozhodol to doniesť sem. Auto hneď aj zobrali s tým že motor pôjde von a budú mi volať čo s tým vedia urobiť prípadne zohnať druhý motor, keď to už mali rozobraté tak po telefonáte som vedel ako to bude pokračovať ďalej, niečo sa opravilo, niečo sa muselo kupovať. Priebežne ma informovali o stave opravy. Nakoniec som si prišiel po hotové auto umyté zvnútra aj zvonku, ktoré ide oveľa tichšie ako pred zadretím. Takže perfektná práca, môžem len odporučiť."

FOTOGALERIA: :arrow: https://www.facebook.com/pg/JapaneseCus ... 4542738323

:arrow: AUTOSERVIS: autoservis : www.facebook.com/JapaneseCustoms
FaceBook:JapaneseCustoms
špecializovaný servis japonských áut
5rokov mechanik-diagnostik u TOYOTA
TEL:0948 011 923
5xmajster sr dbdragracing
LEXUS LS600HL
Subaru Impreza 2,5Sti,TurboKIT TEIN ,520PS
supra MKIV manual original LHD

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných