LC 150 kamery v spätných zrkadlách.

všetko o tomto modeli
Sailes
nula
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Nedeľa, 30. Novembra 2014, 11:22

LC 150 kamery v spätných zrkadlách.

Príspevok od používateľa Sailes » Nedeľa, 30. Novembra 2014, 21:09

Čaute

chcel by som Vás poprosiť o radu a o Vaše skúsenosti. Mám Toyotu Land Cruiser 150 a ked som ju kupoval tak v interiery nemala multimediálny prehrávač ale len malý displej na kamery ale predajca mi ponúkol že mi tam vie dať veľký dotykový multimediálny systém ( konkrétne Smart S100 series), nekupoval som auto ako nové. Lenže problém je v tom že mi funguje teraz len predná a cúvacia kamera a kamerky čo sú v spätných zrkadlách mi nefungujú, resp ani asi niesu zapojené v tom systéme. Tak som odmontoval tento systém aby som sa pozrel ako to je pozapájané ale jediný kábel ktorý mi vyzeral ako od tých kamier mal modrý šteker (viď foto)
Obrázok
Obrázok
ale ten nemám kde zapojiť kedže prehrávač má len vstup/výstup na klasické pinové konektory. Máte s tým niekto skúsonosti? musím kúpiť originál prehrávač alebo sa to dá neajko zapojiť. a ešte by som Vás chcel poprosiť ak niekto má originál prehrávač tak či by mi sem napísal nejaký kód podľa ktorého by som ho vedel kúpiť.

Ďakujem

ttcko
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Novembra 2015, 20:57

Re: LC 150 kamery v spätných zrkadlách.

Príspevok od používateľa ttcko » Nedeľa, 29. Novembra 2015, 21:50

Caf, po roku ti to asi moc nepomoze, naviac informacia asi nebude kompletna, nakolko vsak podobny problem riesim ties, tak mozno pridas progress.

Konektor na obrazku sa pouziva na prenos videosignalu, niekde to je oznacovane ako GVIF . Na webe som nasiel obrazok zadneho panelu jednej z navigacii montovanych do LC150:
https://www.google.sk/url?sa=i&rct=j&q= ... 5993734876

ma len jeden konektor daneho typu, na zaklade toho predpokladam, ze obraz zo vsetkych kamier by mal ist cez dany kabel, + do toho idu (ikonky z klimy a podobne)

http://www.toyodiy.com/parts/p_E_2010_T ... _8606.html (pozri si modul 4)

Ked tak pozeram na popisky, tak to vyzera, ze jedine riesenie je origos navigacia, mimochodom, ako mas zapojene prednu a zadnu kameru?

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných