Toyoty Land Cruiser

všetko o tomto modeli
Petriks
nula
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Štvrtok, 14. Mája 2009, 08:51

Toyoty Land Cruiser

Príspevok od používateľa Petriks » Štvrtok, 14. Mája 2009, 09:14

Ahojte
Chcel by som poprosit o radu. Mam uz druhy Land Cruiser, ten prvy fungoval co sa tyka nahonu inak ako ten novy. Za normalnych okolnosti my fungoval iba zadok, kdezto u toho novsieho my funguje staly nahon, samozrejme cez diferaky a z nejakym rozdelenim sil na kazde koleso zvlast. Najprv by som chcel vediet ci sa nieco mohlo stat, ked manzelka jazdila dva dni z zapnutym uzaverom stredoveho diferaku, ale bez redukcie, len niekto omylom stlacil tlacitko na uzaver stredoveho diferaku. Dalej by som poprosil keby mi niekto vedel vysvetlit ako presne ta novsia stvorkola funguje, alebo nejaky odkaz na stranku ohladom nahonu Dakujem pekne

Petriks
nula
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Štvrtok, 14. Mája 2009, 08:51

Re: Toyoty Land Cruiser

Príspevok od používateľa Petriks » Štvrtok, 14. Mája 2009, 09:38

este by som chcel dodat ze mi tam svietila kontrolka VSC/OFF, pozrel som to na nete a zda sa mi ze ak to je tak ako tam pisu ze je to vypnutie stabilizacneho programu tak by to malo byt v poriadku a nemalo by sa stat nic, ale aj tak chcem poprosit kto vie o tom viac o radu este raz dakujem

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní