Vhodne PNEU pre moju Toyotu FJ40 (1977)

všetko o tomto modeli
corpsecwagon
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Novembra 2007, 19:18

Vhodne PNEU pre moju Toyotu FJ40 (1977)

Príspevok od používateľa corpsecwagon » Štvrtok, 29. Novembra 2007, 15:25

Zdravim,

kedze som tu novy clen, tak najpr take male intro, vlastnim Toyotu FJ40, 1977, 2F motor, benzin, ktora je momentalne v stadiu postupnej renovacie.
Karoseria je vyvarena, nalakovana, dokupene originalne doplnky (znaky, svetla.. a plno inych celkom drahych orig. parts). Momentalne pracujem na podvozku, t.j. plna rekonstrukcia podvozka (listove pera, pruziny, naplne, tesnenia mechaniky) a konecne nastava chvila vyberu vhodnych kolies.
100% menim aj povodne disky, ktore su po 30 rokoch zial vo velmi zlom stave, ale vidim moznost ich rekonstrukcie v blizkej dobe, preto disky som zvolil po konzultacii s ludmi co trochu robia do offroadu na DOTZ PHARAO, R16.
Avsak riesim problem s obutim tychto diskov, samozrejme financny limit mam na obutie.
Mam 2 alternativy,ktore zvazujem, 1) cisto prakticka rozmer 235/85/R16 napr. Matador ich robi pre offroady MP 75 WISENTTA M/T,
alebo potom 2 alternativa a to je rozmer 265/75/R16 napr. YOKOHAMA G0001 alebo G0002.
Aky je nazor ludi od Land Cruisrov, co je praktickejsie, estetickejsie pre moju FJ40. Exrtemne siroke a vysoke mud pneu odmietam, kedze moja FJ40 po 30 rokoch teren bude vidiet obcas, a nie extrem.

Pripajam Foto mojej FJ40:
Obrázok
Toyota TLC FJ40, 1977, 2F 4.2l engine

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných