Toyota 1,33 zle piesty od výroby Go motor+Poistna udalost 88FOTO

všetko o tomto modeli

Moderátor: AndyGTP

sparcoxxx
začiatočník
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Februára 2013, 17:23

Toyota 1,33 zle piesty od výroby Go motor+Poistna udalost 88FOTO

Príspevok od používateľa sparcoxxx » Sobota, 8. Apríla 2017, 13:53

Toyota 1,33 zle piesty od výroby Go motor+Poistna udalost

:arrow: :arrow: :arrow: JapaneseCustoms

Zákaznik z NM -PP (250KM) nám povodne písal že ma veľmi vysokú spotrebu oleja neskor že auto je nepojazdné +je havarované ....tak sme zabezpečili odťah k nám do popradu na opravu...
Kompresní tlak
Normální 12.0 (bar)
Minimum 9.0 (bar)

1.valec 7,9
2.valec 3
3.valec 4
4.valec 5

Tak isto ako nedávno sme tu mali audi TFSI že ma od výroby vadne piesty...tak isto aj Toyota z motorom 1,33 ma od výroby vadne piesty ,obstreky ,piestne kružky ,(prikladáme technickú informáciu po rusky:D) ....po pravde ani sa nečudujeme kedže čim novši motor tým vačšie blato....Stara celica ma piestny olejovy stieraci kružok o hrúbke 4mm a vydrzi kludne pol mega niektoré nove "specialy" máju ledva 1,3mm a nove piesty po uprave od vyrobcu maju samozrejme hrubšie olejové stieracie kružky povodne od výroby sú s oe číslom na konci 30 náhrada je 32:D kým sme vytlačili papier už sú 33:DD 32 sa tak rýchlo ako začali dodavat aj prestali.D kto vie prečo.......Od začiatku roku 2013 by ste takéto problémy s týmto motorom už mat nemali ........4xnovy piest,komplet sada kružkov,tesnenie pod hlavu,obstreky,tesnenie viko,honovanie blok,go hlava,tesnenia ,sviečky,rozvody kit,lambda sonda,oleje,atd atd samozrejme oprava po nehode na poistnú udalosť Viac info v galerii Oprava po nehode za 2768eur -umytie gratis

:arrow: FOTO GALERIA: https://www.facebook.com/pg/JapaneseCus ... 3944582719

:arrow: autoservis: www.facebook.com/JapaneseCustoms
FaceBook:JapaneseCustoms
špecializovaný servis japonských áut
5rokov mechanik-diagnostik u TOYOTA
TEL:0948 011 923
5xmajster sr dbdragracing
LEXUS LS600HL
Subaru Impreza 2,5Sti,TurboKIT TEIN ,520PS
supra MKIV manual original LHD

Používateľov profilový obrázok
marcko
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Pondelok, 27. Marca 2017, 10:31

Re: Toyota 1,33 zle piesty od výroby Go motor+Poistna udalost 88FOTO

Príspevok od používateľa marcko » Nedeľa, 9. Apríla 2017, 09:43

zaujimave citanie po pravde som toto ani nevedel kedze mam toyotu len kratko ale ked si to vezmes tak plosne kazda znacka ma taky kazovy rocnik len smola pre tych ktory akurat pri takomto skoncia
I live my dream

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných