Problem s otackami

všetko o tomto modeli

Moderátor: AndyGTP

Ivan Csordas
nula
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Piatok, 3. Júna 2016, 09:11
Bydlisko: Kosice

Problem s otackami

Príspevok od používateľa Ivan Csordas » Nedeľa, 19. Februára 2017, 11:03

Zdravim mam toyotu corollu 1,6vvti E11/ZZE112.....2001r... ide. motora 3ZZ-FE...nabehane cca 190 000 km. Stale mi vyskakuje kontrolka check engine ..bol som aj na diagnostike a mal som aj memo scan alebo ako sa to povie :-))) Stale ukazuje priliz bohata zmes ..po vymenne lambda sondy to znova nabehlo po dni ...druhu som uz nemenil lebo po vymenne prvej mam emisie v riti ..v nemenovanom servise ..boli menene vsetky filtre aj olej ..asi 2-krat precistovana skrtiaca klapka ..bolo aj v toyote v autoluxe tam povedali ze to bude asi čidlo prietoku vzduchu cca 300€ a aj to ked vymenia tak to nemusi to byt to ...povedali ze lambda bude ok lebo to by take problemi s otackami nerobilo....vaha vzduchu je ok ..aspon co mi znamy pozeral ...spotreba cca 10l a viac podla palubneho pocitaca :-)))) To by ma tak nesralo skor to klesanie otacok..pri pohynani sa na jednicke dvojke ..a pri tvrdom brzdeni ...tak spadnu otacky niekedy az vypne motor ..a v zakrute ziadna sranda :-))) Mam uz vyhliadnute nieco ine ..chcem sa toho auta zbavit do mesiaca ..a ked este je nejaka sanca ze sa da opravit tak budem rad bol som spokojny s tym auto kym nezacalo blbnut ja uz peniaze donho nebudem vrazat na skusanie roznych cidiel a sond a takych blbosti ...po poslesnych navstevach servisov strasne sklamanie a vyjadrenia ako mam ho predat ..alebo naist taky isty motor s autom a skusat prehadzovat diely ...:-))) By som ho aj predal ale nie v takom stave ako je teraz ..ak je sanca ze sa da opravit za nie niekolko 100-viek eur tak za kazdu radu budem vdacny ..ak nie pojde do srotu co uz ... Ps :bolo aj buranne a znovu opravene len karosarska cast zrazka v kolone mlady chalan pozeral do fonu alebo kde :--)) taze s predu aj zo zadu.... totalka po prepocitani :-))) ...bolo dovezenne v 2007 s nemecka len take infoo keby nahodou

Používateľov profilový obrázok
hugot
panic
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Štvrtok, 24. Novembra 2016, 09:59

Re: Problem s otackami

Príspevok od používateľa hugot » Utorok, 28. Februára 2017, 12:21

Uz si ho aj niekam zavesil? Myslis si, ze je dobre sa hned pri probleme auta zbavit? Vsetko sa da vyriesit len treba najst spravneho servisaka ;)

Ivan Csordas
nula
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Piatok, 3. Júna 2016, 09:11
Bydlisko: Kosice

Re: Problem s otackami

Príspevok od používateľa Ivan Csordas » Utorok, 21. Marca 2017, 19:25

Nie....zatial ho stale mam a beham s nim.. natrepal som don 99+ a mam uz aj nove sviecky tak uz len cas nato aby som to dal pomenit a skusit aspon to.. ako si povedal nechcem sa ho zbavit hned aj ked to pri mojom popise o auta tak vyzeralo :-) Stale sa neviem rozhodnut co kupit a uz ked aj som tak dane auto bud je predane,predrazene alebo je tam nejaka chyba ..kedze som zavysli od auta a beham kazdy den tak najprv kupit tak predat ..nie vsetko vyde ako si clovek predstavuje ..a som necakal ze bude problem pri kupovani ojazdeneho suv 4x4 benzin ...:-)

Používateľov profilový obrázok
lajos
panic
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Streda, 29. Marca 2017, 10:55

Re: Problem s otackami

Príspevok od používateľa lajos » Streda, 29. Marca 2017, 20:49

mozno by boo fajn ak by si ho porobil sice don investujes ale bude to potom ok lebo co predas co pod cenu a pak kupis macku vo vreci a budes tam kde si aj teraz
„Žena musí vedieť mlčať. Manželstvo bez mlčania je ako auto bez bŕzd.“

Používateľov profilový obrázok
brommero
panic
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Piatok, 25. Novembra 2016, 16:29

Re: Problem s otackami

Príspevok od používateľa brommero » Štvrtok, 30. Marca 2017, 12:51

tak zbavit sa ho bude skoda ako ti pisu uz vyssie sice don natlacis peniaze ale pojde a pojde dlho no co s novym kupis nejaky crep a bude to este horsie ako toto

Používateľov profilový obrázok
marcko
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Pondelok, 27. Marca 2017, 10:31

Re: Problem s otackami

Príspevok od používateľa marcko » Nedeľa, 9. Apríla 2017, 09:43

tiez som bol takto pri predoslom aute tiez som don en vrazala a vrazal a nakonic som ho predal ani nie za cenu opravy ale ako som rad ze som sa ho zbavil
I live my dream

Používateľov profilový obrázok
pomaranc
panic
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Štvrtok, 23. Marca 2017, 10:37

Re: Problem s otackami

Príspevok od používateľa pomaranc » Streda, 12. Apríla 2017, 13:58

Tak niekedy je to najlepsie riesenie len ked si predstavis kolko penazi si don natlacil a potom ho predavas za babku tak to je aj do placu.
„Najvacsou poverou dneska je verit na prednost v jazde.“

Ivan Csordas
nula
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Piatok, 3. Júna 2016, 09:11
Bydlisko: Kosice

Re: Problem s otackami

Príspevok od používateľa Ivan Csordas » Štvrtok, 1. Júna 2017, 16:36

Nebudem don vrazat peniaze uz som si dal doniest s nemecka Rav 4 , benzinovu samozrejme :-) uz cakam len na papiere ,52 000 nabech rocnik ,2008, kraska :-) tak uz predat len corollu :-) mozem hodit par foto ked :-) podla mna tiez corolla nabeha este vela vela km mam potencialneho kupca uz len cakam kym sa spravia papiere :-)

Ivan Csordas
nula
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Piatok, 3. Júna 2016, 09:11
Bydlisko: Kosice

Re: Problem s otackami

Príspevok od používateľa Ivan Csordas » Nedeľa, 20. Augusta 2017, 06:30

Na predaj
Na predaj
IMG_20170820_062750.jpg (156.03 KiB) 7889 zobrazení

Ivan Csordas
nula
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Piatok, 3. Júna 2016, 09:11
Bydlisko: Kosice

Re: Problem s otackami

Príspevok od používateľa Ivan Csordas » Nedeľa, 20. Augusta 2017, 06:34

Na predaj
Na predaj
IMG_20170820_063147.jpg (122.27 KiB) 7889 zobrazení

Ivan Csordas
nula
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Piatok, 3. Júna 2016, 09:11
Bydlisko: Kosice

Re: Problem s otackami

Príspevok od používateľa Ivan Csordas » Nedeľa, 20. Augusta 2017, 06:40

Na predaj
Na predaj
IMG_20170820_063906.jpg (73.97 KiB) 7888 zobrazení

Ivan Csordas
nula
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Piatok, 3. Júna 2016, 09:11
Bydlisko: Kosice

Re: Problem s otackami

Príspevok od používateľa Ivan Csordas » Nedeľa, 20. Augusta 2017, 06:44

Stav vozidlav popisany v teme ...len vazny zaujem...cena dohodou ...nehodil som ju este nikde ...

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Problem s otackami

Príspevok od používateľa Rasťo » Utorok, 22. Augusta 2017, 07:26

Nemenili Ti v servise náhodou aj chladiacu zmes?
Ak ostali v chladiacom okruhu vzduchové bubliny, robí to presne to, čo popisuješ...oprava za nula euro...
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Ivan Csordas
nula
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Piatok, 3. Júna 2016, 09:11
Bydlisko: Kosice

Re: Problem s otackami

Príspevok od používateľa Ivan Csordas » Streda, 23. Augusta 2017, 07:53

Chladiacu zmes do chladica? Ked to je to...tak to som si dolieval sam ...ake problem bol aj pred aj po doliati chladiacej....jeden pozeral auto a sa mu zdalo ako keby stale malo auto tendenciu ist na sitič ...bol striekany motor a jeho casti nejakym sprejom (neviem presne co to bolo) a nic nevyskocilo ...este jeden znamy mi ma pozriet auto on mal tiez podobny problem ale na BMW

Ivan Csordas
nula
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Piatok, 3. Júna 2016, 09:11
Bydlisko: Kosice

Re: Problem s otackami

Príspevok od používateľa Ivan Csordas » Streda, 23. Augusta 2017, 08:00

Ak by ho niekto chcel aj ked len na diely tak samozrejme dohoda mozna ..ale len cele auto ..cena od 500€ nizsie

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných