Výmena opotrebovanej spojky v MMT

všetko o tomto modeli

Moderátor: AndyGTP

ToyCor
panic
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Utorok, 8. Septembra 2015, 10:28

Výmena opotrebovanej spojky v MMT

Príspevok od používateľa ToyCor » Utorok, 8. Marca 2016, 14:21

Zdar Toyoťáci,

tak predsa došlo na najhoršie a mňa čaká výmena spojkovej sady v prevodovke MM-T. Ako isto všetci viete, u tejto prevodovky je to dosť nákladná záležitosť. Potešil by som sa odporúčaniam na servisy, ktoré tento úkon zodpovedne vykonajú a nezoderú ma pritom z kože :). Premýšľal som aj o alternatíve objednať spojkovú sadu a dať ju vymeniť spoľahlivému automechanikovi a kalibráciu prevodovky dať urobiť autorizovanému servisu. Je to dobrý nápad, resp. má niekto skúsenosti s týmto postupom? Viem, že som to tu už riešil, no budem vďačný aj za tipy na spoľahlivé e-shopy, kde by som tú sadu zohnal za prijateľnú cenu, v prípade, ak sa rozhodnem pre druhú možnosť. Na porovnanie len uvediem, že autorizovaný servis, ktorý by daný úkon (výmenu spojky, kalibráciu vrátane materiálu) urobil najlacnejšie (600 euro) je v Toyota v BB. Ďakujem.

sparcoxxx
začiatočník
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Februára 2013, 17:23

Re: Výmena opotrebovanej spojky v MMT

Príspevok od používateľa sparcoxxx » Streda, 16. Marca 2016, 15:19

posli vin cislo nacenim ti to....raz som sa stretol s tym ze do MMT dali nahradu a nefungovalo to....vzdy ked som tento problem riesil siel original spojkovy kit
FaceBook:JapaneseCustoms
špecializovaný servis japonských áut
5rokov mechanik-diagnostik u TOYOTA
TEL:0948 011 923
5xmajster sr dbdragracing
LEXUS LS600HL
Subaru Impreza 2,5Sti,TurboKIT TEIN ,520PS
supra MKIV manual original LHD

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných