E12 - Koncovka spätného zrkadla

všetko o tomto modeli

Moderátor: AndyGTP

ToyCor
panic
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Utorok, 8. Septembra 2015, 10:28

E12 - Koncovka spätného zrkadla

Príspevok od používateľa ToyCor » Piatok, 20. Novembra 2015, 09:24

Ahojte. Tak sa mi po kolízii s Bambiho maminou podarilo prísť o ľavé spätné zrkadlo. Riešim jeho výmenu, podľa všetkého za nové. Jedná sa o elektricky ovládané spätné zrkadlo s vyhrievaním, lakované vo farbe karosérie (kryt zrkadla je v akom - takom použiteľnom stave). Problémom je však napájací konektor, ktorého druhov je na moju smolu a aj údiv hneď niekoľko. V mojom prípade sa jedná o Corollu E12, r.v. 2006, hatchback. Koncovka konektoru má tvar obdĺžnika, obsahuje 6 káblov. Do rúk sa mi dostala okrúhla koncovka s piatimi káblami, ako aj akási kombinácia okrúhlej a štvorcovej koncovky. Zrkadlá boli objednávané za použitia VIN čísla môjho vozidla. Má niekto radu, ako sa dostať k tomu pravému, najlepšie k novému kusu?

Obrázok

Verzie konektora, ktoré tam jednoducho "nenarvem" :)

Obrázok

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: E12 - Koncovka spätného zrkadla

Príspevok od používateľa sonnicek » Sobota, 21. Novembra 2015, 19:42

Kde boli zrkadla objednávané? Ako pozerám tak ti tam máš konektor s predfaceliftu obdĺžnik, pozri také.
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných